контекстна реклама Хмельницький

Тисячі людей вже шукають, те що Ви продаєте в Інтернеті. Десятки інших продавців і ваших конкурентів уже заробляють і отримують нових клієнтів завдяки контекстній рекламі, поки ви користуєтеся традиційною рекламою: роздаєте флаєра або візитки, розміщуєте оголошення на бігбордах, в громадському транспорті або метро.

Постійний розвиток і вдосконалення Інтернету, відкриває нам нові, все більш ефективні методи реклами. Число людей, які роблять покупки через свій комп'ютер або смартфон, постійно і дуже швидко зростає. І якщо ви не будете використовувати контекстну або іншу онлайн-рекламу, то скоро ризикуєте залишитися без прибутку.

Багатьом здається, що контекстна реклама це щось дуже складне. Насправді вона дуже проста. А якщо її правильно і грамотно налаштувати, вона здатна привести перших клієнтів вже через кілька днів.


Це набагато простіше, ніж ви думаєте?

Контекстна реклама - це оголошення в пошуковій системі (Google, Яндекс та інші). Воно показується користувачам, інтереси яких збігаються з тематикою і змістом Вашого сайту або оголошення. Наприклад, якщо Ви продаєте чоловічі куртки, то Ваше оголошення буде показуватися тільки тим, хто шукав чоловічі куртки в пошуковій системі. Це дуже точний і цілеспрямований вид реклами. Оголошення не буде показуватися тим, хто не зацікавлений у вашому продукті, на відміну від традиційної реклами. Контекстна реклама - це набагато більш точний спосіб потрапити в потрібну цільову аудиторію.

Такі оголошення відображаються над результатами пошуку, тому той, хто купує рекламу, отримує велику перевагу. Суть дуже проста: щоб потрібна людина побачила Вашу рекламу, потрібно додати в неї ключові слова, які пов'язані з тематикою Вашого бізнесу. Далі система сама покаже оголошення людям, які шукають за вказаними ключовими словами. Їх можна підбирати за допомогою спеціальних сервісів.

Замовляючи контекстну рекламу ви самі вирішуєте скільки витрачати на рекламу в день або за весь період кампанії. Ви зможете самі вибрати в якій країні або якому місті показувати своє оголошення. Можна налаштувати рекламу навіть так, щоб її бачили тільки жителі конкретної вулиці.

Більш докладно про налаштування та особливості даного виду реклами читайте: КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА В GOOGLE ADWORDS.

налаштування контекстної реклами Хмельницький

Нові клієнти через кілька днів!

І це не маркетинговий хід чи красивий заголовок для привернення уваги. Тисячі бізнесів вже випробували це на собі і отримали результат. При правильному налаштуванні, контекстна реклама працює дуже ефективно і дійсно здатна дуже швидко залучити нових клієнтів.

Цей вид реклами набирає все більшої популярності і витісняє традиційні способи реклами. Замовте контекстну рекламу зараз, поки ваші конкуренти думають, що це занадто складно, дорого, незрозуміло або неефективно. А коли вони з часом все ж вирішать її впровадити для свого бізнесу, ви будете вже далеко попереду.

Замовте налаштування контекстної реклами у компанії «Український рекламний дім» по телефону або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ КОНТЕКСТНУ РЕКЛАМУ