реклама на радіо Хмельницький

Радіореклама - це другий за ефективністю масовий метод реклами і поширення інформації, після телебачення. Це потужний інструмент для створення іміджу бренду, реклами окремого продукту або послуги.

Реклама на радіо допоможемо вам знайти нових клієнтів і заробити більше грошей, завдяки тому, що про вашу компанію або продукт почує дуже широка аудиторія. Даний вид реклами може використовуватися самостійно, в якості єдиної площадки для розміщення оголошень, або ж бути активною підтримкою і відмінним ефективним доповненням широкомасштабної рекламної кампанії, що охоплює телебачення, газети, Інтернет і соціальні мережі.


Навіщо замовляти рекламу на радіо?

Коли ви збираєтеся продавати продукт або послуги, вам обов'язково знадобиться реклама, щоб розповісти іншим людям про те, що ви робите. Однак, способів реклами дуже багато і, перш ніж інвестувати в рекламу гроші, потрібно вибрати максимально ефективний спосіб.

Найбільш ефективною вважається телевізійна реклама. Але вона дуже дорога і не кожному по кишені замовляти розміщення на національних каналах. А невеликі регіональні канали, як правило, дивляться дуже мало людей. Що ж тоді робити? Замовити розміщення на реклами на радіо. Вона має кілька вагомих переваг:

 1. Дуже широке охоплення аудиторії. Реклама на радіо охоплює більше 80% різних верств населення в певному регіоні. Радіо слухає велика частина жителів країни. Ви зможете донести потрібну інформацію потенційним покупцям, завдяки розміщенню на радіостанціях, які користуються найбільшою популярністю серед потрібної вам аудиторії.
  Люди можуть слухати радіо: на вулиці, на зупинках громадського транспорту, вдома, на роботі, в їх власних автомобілях або в громадському транспорті, в кафе або ресторанах. При цьому багато ніяк не можуть вплинути на звучання радіо. Вони не можуть його вимкнути, перебуваючи в кафе або в маршрутці. Радіо - це ненав'язливий фон, який розважає і передає потрібну інформацію.
 2. Співвідношення ефективність/вартість. За ефективністю реклама на радіо лише на 25-30% поступається телевізійній рекламі, при цьому вона коштує в 6-10 разів дешевше. Крім того, згідно з дослідженнями, реклама, яка сприймається лише на слух, без зображення, здатна сформулювати у споживачів більш позитивний образ продукту, ніж реклама на телебаченні.
 3. Реклама на радіо дає можливість донести вашу пропозицію до людей, які не дивляться телевізор. Все більше молоді замість телевізора використовують смартфон або ноутбук для доступу до Інтернету, де дивляться фільми і слухають улюблені радіостанції. Також реклама на радіо дозволяє охопити заможних багатих людей, підприємців і бізнесменів, у яких просто немає часу дивитися телебачення. Зате у більшості з них є машина, в якій вони слухаю радіо.

 4. Щоб дізнатися більше про радіорекламу клікайте сюди.


  розміщення реклами на радіо

  Чому варто працювати з нами?

  Ми більше 10 років займаємося рекламою в самих різних її проявах, в тому числі і радіорекламою. Ми допоможемо підібрати правильні радіостанції, виготовимо аудіоролик, складемо план з розміщення і запустимо рекламу по радіостанціях.

  Наша компанія пропонує розміщення у всіх областях країни, ми працюємо безпосередньо з всеукраїнськими та національними радіостанціями.

  Замовте ефективну рекламу на радіо у компанії «Український рекламний дім» по телефону або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

  ЗАМОВИТИ РЕКЛАМУ НА РАДІО