вивіски Хмельницький

Якщо Ви підприємець або бізнесмен, то часу, щоб розбиратися в різновидах рекламних вивісок, практично немає. Вам потрібно займатися розвитком власної справи і щодня вирішувати десятки інших питань. Замовляючи вивіску, Вас в першу чергу цікавить, щоб вона допомагала залучити нових клієнтів.


7 секретів ефективної вивіски

Щоб створити хорошу вивіску, потрібно врахувати і продумати багато деталей, а саме:

  1. Місце розташування. Це перше з чого варто почати. Потрібно добре вивчити місце, де буде розміщуватися вивіска, врахувати скільки там проходить людей. Від цього буде залежати вид вивіски, її розміри і способи кріплення. Також потрібно звернути увагу на вивіски конкурентів навколо, щоб створити собі таку, яка буде відрізнятися на їх фоні.
  2. Форма. Людський мозок в першу чергу реагує на все нестандартне і нове. Тому, чим більш оригінальна форма буде у вивіски, тим більше шансів, що перехожі її помітять.
  3. Розмір. Не всі види вивісок можуть мати оригінальну форму. Але виділитися можна і за рахунок розміру. Наприклад, банер, що займає кілька десятків метрів у висоту і ширину, однозначно зверне на себе увагу перехожих. При цьому порівняно маленький світловий короб, що знаходиться поруч, може залишитися без уваги.
  4. Дизайн. Коли Ви заволоділи увагою людини, важливо, щоб йому сподобалося те, що він побачить. У людини має з'явитися бажання зайти всередину або, хоча би, прочитати всю інформацію.
  5. Пропозиція. За допомогою тексту вивіска повинна максимально чітко пояснити людині, чим займається Ваша компанія, що продає магазин або що це за заклад.
  6. Підсвічування. Гарна вивіска повинна працювати цілодобово. Коли вивіски конкурентів вже не будуть помітні в темний час доби, Ваша вивіска - повинна бути острівцем уваги, що привертає погляди клієнтів.
  7. Все вище описане має об'єднуватися в єдину гармонійну картинку. Ефективна вивіска повинна виділятися і спонукати вчинити дію - зайти в магазин, заклад чи офіс.

Види вивісок

Натиснувши на зображення, Ви зможете більш детально дізнатися про конкретний вид вивісок.

виготовлення вивісок Хмельницький

Найефективніша вивіска

Будь-яка вивіска може бути ефективною, якщо правильно її оформити і розмістити. Однак, нас цікавить яка вивіска є найбільш ефективною?

Людський мозок в першу чергу реагує на рух і динамічну інформацію - миготіння, рухомий текст або відео. Змінна інформація привертає на 90% більше уваги, ніж статична.

Тому ні банер, ні лайтбокс, ні об'ємні букви не зможуть зрівнятися за ефективністю з рухомими рядками і відеовивісками, які вже давно вважаються в усьому світі найкращим способом привернути увагу перехожих.

Замовте якісну вивіску у компанії «Український рекламний дім». Ми допоможемо підібрати найкращий варіант конкретно для Вашого бізнесу, виконаємо виготовлення і монтаж в максимально швидкі терміни. Телефонуйте за номером або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ВИВІСКУ