Реклама на радио Хмельницкий

Рекламна агенція «Український рекламний дім» пропонує розміщення вашої реклами на радіо в Хмельницькому і по всій Україні. Реклама на радіо Хмельницький і в інших регіонах - один з найпопулярніших видів медіа - реклами, який залишається затребуваним і ефективним в порівнянні з іншими видами реклами.

Однак реклама на радіо повинна працювати в комплексі з іншими каналами подачі рекламної інформації (зовнішня реклама, роздача флаєрів і т.д.), тоді ефект від реклами вищий, адже комплексна подача інформації на різних носіях діє на сприйняття споживачів набагато сильніше, ніж окремо на одному. У проведенні рекламної кампанії на радіо можна виділити кілька етапів:

  1. Загальне планування рекламної кампанії, визначення цілей і завдань реклами, вибір цільової аудиторії і станцій.
  2. Написання сценарію та запис рекламного аудіо ролика
  3. Підготовка та затвердження з замовником медіапланів
  4. Розміщення радіореклами в ефірі станцій
  5. Надання замовнику звітів, ефірних довідок і податкових документів

   Для підготовки рекламної кампанії на радіо наші фахівці створять вам унікальний аудіоролик, який запам'ятається слухачам. Ми напишемо сценарій, підберемо відповідні голоси дикторів і додамо виразні звукові ефекти - і трек готовий! Після цього ми підберемо для вас оптимальні станції, аудиторію і час виходу реклами. Потім складемо медіплани і після затвердження - ваша реклама в ефірі!

   Можемо запропонувати розміщення на всіх станціях України. Найбільш затребувані Радіо "Хіт ФМ", "Люкс ФМ", "Наше радіо", "Радіо Мелодія", "Релакс ФМ", "Перець ФМ", "Ретро ФМ", Радіо "Максимум", Радіо "Шансон", "П'ятниця "," Авторадіо ", Радіо" Рокс ", Dance radio" Kiss FM, "Країна ФМ" та інші станції

    В залежності від виду реклами доцільно розмістити рекламу на радіо в Україні на різних станціях, щоби охопити більшу аудиторію.

    Нереваги розміщення радіореклами в рекламній агенції «Український рекламний дім»:

     • Повний комплекс послуг від написання сценарію до ефіру
     • Можливість розміщення на всіх станціях
     • Вибір найбільш точної цільової аудиторії
     • Складання ефективних медіапланів
     • Гнучка цінова політика в залежності від обсягу кампанії та інших рекламних заходів
     • Великий досвід проведення рекламних кампаній на радіо по всій території України

      Вартість реклами на радіо в Хмельницькому

     • Створення інформаційного ролика в 1 дикторський голос - від 850 грн
     • Створення ігрового ролика  в 2 та більше дикторських голосів – від 1200 грн
     • Створення музикальної рекламної пісні – від 8000 грн
     • Розміщення реклами в эфірі радіостанцій в Хмельницькому – від 1 грн за 1 секунду эфірного часу (в залежності від об'єму реклами, частоти виходів, регіону та станції)
     • Відкрити презентацію нашої продакшн-студії…

     Для прорахунку вартості розміщення вашої реклами надішліть нам запит, і наші менеджери підготують вам індивидуальну пропозицію, також детальна інформація за телефоном 068 770 82 82


     Приклади наших робіт:
     Ковбаска Верест натуральна і смачна! (ТМ Верест)
     Таксі 610-100
     ТМ Айсберг
     ТМ Рудь
     Меблі Ясен
     Партія НЕП
     Mazda 5
     Хто купить раніше – кусатиме лікті! (Меблі Стар)
     Відкриття салона Меблістар
     Турбо Піцца 1
     Турбо-Піцца 2
     Турбо-Піцца 3
     Вони п'ють нашу кров! (ТМ Віконні системи ЕМ м. Хмельницький)
     Підвіконня в подарунок! (ТМ Віконні системи ЕМ Хмельницький)
     А сусіда давить жаба! (Гіпермаркет меблів ПАН-ДИВАН)
     Ярмарка диванів (ТМ МебліСity)
     Солидній бонус! (Интернет-магазин Витрина г. Черновцы)
     Акція до Пасхальных свят (Гіпермаркет меблів ПАН-ДИВАН)
     Приходь та торгуйся! (Гіпермаркет меблів ПАН-ДИВАН)
     200 комодів (ТМ Black Red White)
     Найбільша знижка (ТМ Black Red White)
     Кухня НІКА (ТМ Black Red White)
     Відкриття салона Black Red White в Донецьку
     Відкриття гіпермаркету меблів МебліCity в Вінниці
     Акція Пасхальний кролик! (ТМ Хмельницькі делікатеси)
     Ідеальна кухня (ТМ Black Red White)
      Її Величність спальня! (ТМ Black Red White)
     Автосалон KIA (Євро Моторз)

     Для прорахунку вартості розміщення вашої реклами надішліть нам запит, і наші менеджери підготують вам індивидуальну пропозицію, також детальна інформація за телефоном 068 770 82 82

     В сучасних умовах радіо реклама Хмельницький та інші регіони в Україні передбачає недорогий контакт рекламодавця з аудиторією, оскільки вартість реклами на радіо в порівнянні з іншими медіа-носіями істотно нижче в розрахунку на кожну тисячу контактів з аудиторією. Про це свідчать показники СРТ (Cost per thousand - вартість 1000 контактів рекламодавця з будь-якою аудиторією: слухачі, глядачі, читачі і т.д.), Однак цей показник ще не гарантує успішність рекламної кампанії, а лише дозволяє економно витрачати рекламний бюджет, що можливо тільки при правильному і продуманому плануванні рекламної кампанії. Реклама на радіо - складний інструмент, і користуватися ним необхідно вміло, інакше ви будете тільки «зливати» бюджет. Необхідно визначити цільову аудиторію і правильно скласти медіаплан з урахуванням всіх особливостей поведінки даної цільової групи. Тут має значення все - яку радіостанцію вибрати, дні і час виходу реклами. Також важливі форма і вид подачі рекламної інформації - адже різні люди сприймають інформацію по-різному. Тому, якщо необхідно замовити рекламу на радіо, краще це робити не безпосередньо на станції, а за допомогою спеціалізованого рекламного агентства, у якого напрацьовано досвід проведення рекламних кампаній на радіо.

     Фахівці РА Український рекламний дім із задоволенням проконсультують вас про всі тонкощі розміщення реклами на радіо, підготують медіаплани і запропонують кращі варіанти розміщення. Також ми створимо унікальний аудіоролик, який буде виділяти вашу пропозицію в ефірі.