Реклама на транспорте Хмельницкий

Реклама на транспорті - ефективний інструмент підвищення впізнаваності компанії або продажів різних товарів і послуг. Вона швидко привертає увагу, виділяється і запам'ятовується потенційним покупцям. Таку рекламу дійсно складно не помітити і не звертати на неї увагу.


Переваги реклами на транспорті

Чому варто замовляти розміщення реклами на транспорті і чому вона ефективно працює? Для цього є кілька причин:

 1. Перш за все, її успішність обумовлена ​​особливістю людської психології. Наш мозок реагує в першу чергу на рух. Згідно з дослідженнями, динамічна реклама привертає на 90% більше уваги, ніж статична.
 2. Розмір рекламного оголошення. Один з видів реклами на транспорті - практично повне обклеювання транспортного засобу спеціальними плівками з вашою рекламою. Перехожим дійсно потрібно постаратися не звертати увагу на величезну яскраву рекламу, якої обклеєний весь автобус або тролейбус.
 3. У середньому звичайні люди мінімум двічі за день користуються послугами громадського транспорту. При цьому, в залежності від міста, вони витрачають на дорогу в середньому від 20 до 60 хвилин. Якщо розмістити вашу рекламу всередині салону, її обов'язково побачать.
 4. Широке охоплення. Уявіть, скільки людей за день користуються громадським транспортом. Замовляючи таку рекламу, ви сильно збільшите впізнаваність свого продукту, послуги або бренду.

Види реклами на транспорті

Існує два типи реклами на транспорті - зовнішня і внутрішня. Вони мають свої переваги і недоліки і діляться ще на кілька підвидів. Нижче ми детально розглянемо кожен.

Зовнішня реклама на транспорті

Повне брендування транспортного засобу. Даний вид реклами передбачає практично повне обклеювання тролейбуса, автобуса (до 80% площі) або особистого автомобіля виключно вашою власної рекламою. Для цього використовуються самоклеючі плівки різних видів, які пізніше покриваються додатковим захисним ламінуванням. Захисне покриття дозволяє значно збільшити термін служби реклами.

Переваги:
 • Великий розмір і помітність реклами. Один із способів виділитися в рекламі - саме за рахунок розміру оголошення, а таку рекламу дійсно складно не помітити. Цілий автобус або тролейбус, який рекламує тільки ваш продукт або послуги.
 • Унікальність і запам'ятовуваність. Не кожна компанія може собі дозволити даний вид реклами через її вартість. І це прекрасний шанс виділитися для середнього або великого бізнесу. Грамотно складене оголошення буде запам'ятовуватися, а така реклама в цілому підвищить впізнаваність та імідж вашого продукту, бренду або компанії.
Недоліки:
 • Вартість. Це не найдешевший вид реклами. Мінімальний період розміщення реклами на транспорті - від 3 місяців. Також у вартість входить підготовка транспортного засобу, друк і поклейка нової плівки з вашою рекламою.
 • Короткий контакт. Хоч при таких розмірах вашу рекламу гарантовано помітять, пасажири бачать її лише кілька секунд, поки не зайдуть всередину автобуса або тролейбуса, або поки транспортний засіб не проїде повз перехожих. Тому так важливо правильно і грамотно скласти рекламне оголошення, не перевантажувати його зайвими деталями, а лише дати основну інформацію, щоб людина виділила саме ваш продукт або компанію серед сотень інших і запам'ятала її назву або логотип.

Розміщення оголошень на вікнах або корпусі транспортних засобів. Розмір реклами може бути різним. Розміщується на бічних або задніх вікнах автобусів, а також на корпусі під вікнами. Для цього також використовується самоклеюча плівка.

Перевага даного виду реклами - її вартість в порівнянні з повним брендування, недоліки - менший розмір і, крім того, ваше оголошення може розміщуватися поруч з оголошенням інших компаній, що розділяє увагу людини.

Зовнішнє розміщення реклами на транспорті


Місячне розміщенняРозміщенняДрук і монтаж
Вікна маршруток 1 сторона350350
Вікна маршруток 2 сторони600700
Борт автобуса400350
Задні вікна маршруток380350
Повне брендування маршруток (до 70%)1000350/кв.м.
Повне брендування тролейбуса3400 грн/кварталНанесення реклами 350/кв.м.
12000 грн/рікПідготовка і демонтаж  4800 грн

Реклама всередині громадського транспорту

Загальна перевага всіх видів рекламних оголошень всередині транспорту полягає в тому, що людина має достатньо часу поки їде, щоб уважно прочитати весь текст, знайти і записати контакти або зробити фото потрібного оголошення. Ще один плюс - це широке охоплення найрізноманітніших груп людей, яким ваше оголошення може бути цікавим.

Розміщення рекламних плакатів в салонах автобусів і тролейбусів. Плакати формату А4, А3, А2 розміщуються на вікнах або над вікнами всередині транспортних засобів, на рівні очей стоячих пасажирів.

Перевага - низька вартість розміщення оголошень. Також є можливість розміщення двосторонніх оголошень на вікнах великих автобусів.

Недолік - ваша реклама розміщується біля інших рекламних оголошень, що розпорошує увагу пасажирів і знижує шанси на успіх, конкретно вашої пропозиції.

Розміщення плакатів в салонах маршрутних таксі

Вартість місячного розміщення 1-го плаката в салоні (від 20 до 120 автобусів)
Розміщення можливе над вікнами. Приймається плакат в горизонтальному форматі на щільному папері або заламінований
Вартість виготовлення листівок розраховується окремо
ФорматВартість, грн
А450
А380

Розміщення плакатів в салонах автобусів


Вартість місячного розміщення 1-го плаката в салоні автобусів типу "МАН"
Маршрути № 21 (АС1-КАТІОН) і №22 (ОЗЕРНА-КАТІОН), 51 (Катіон-Ракове)
Розміщення на вікні тільки з 2-стороннім ламінуванням, можливість 2-стороннього розміщення
Розміщення над вікнами: А4 (вертикальний), А3 (горизонтальний)
Вартість виготовлення листівок розраховується окремо
ФорматКількість машинВартість розміщення 1-го плаката, грн
Двостороннє розміщення + 50%
А44-2050
А34-2085
А24-10120

Розміщення плакатів в салонах тролейбусів


Вартість місячного розміщення 1-го плаката на склі тролейбусів. В парку 120 машин, на лінії щодня 70.
Розміщення можливе на склі, приймаються плакати на щільному папері або заламіновані.
Вартість виготовлення плакатів розраховується окремо.
ФорматКількість машинВартість 1 шт, грн. Двостороннє розміщення + 80%
А41-2037
21-4035
41-7030
А31-2042
21-4037
41-7032

Реклама на підголовниках в маршрутних транспортних засобах. Оголошення А4 або А5 формату розміщується на підголовнику кожного сидіння автобуса, приблизно 15-17 оголошень. У такої реклами немає недоліків, одні переваги:

 • У вашої реклами не буде ніяких конкурентів. Прямо перед пасажиром і на найближчому сидінні праворуч або ліворуч буде таке ж ваше оголошення. Це дуже ефективно.
 • Реклама розміщується практично на рівні очей і пасажир буде дивитися на нього в упор. При цьому у нього є достатньо часу, щоб все прочитати і записати контакти.
 • Низька вартість. Це дуже ефективне вкладення в рекламу - мінімальна вартість розміщення і тривалий контакт з потенційними клієнтами.

Розміщення плакатів у маршрутках на підголовниках


Вартість місячного розміщення 1-го комплекту (15-17 шт) підголовників
Виготовлення підголовників - безкоштовно!
Вартість виготовлення листівок розраховується окремо
ФорматВартість
А5350
А4380

Реклама на «бегущей строке». Оголошення розміщується на табло всередині автобусів. Така реклама дуже добре привертає увагу за рахунок динамічної змінної інформації. Її добре видно навіть із задньої частини автобуса. З недоліків - ви можете звернутися до потенційних клієнтів тільки за допомогою слів і не зможете використовувати візуальні образи.

Розміщення на табло "Бегущая строка"


Вартість місячного розміщення тексту до 5 слів
Всього 15 носіїв в автобусах
Місячне розміщенняВартість, грн
Оголошення 5 слів1200

Відеореклама на моніторах. Дуже ефективний вид реклами всередині громадського транспорту. Вона має низку переваг:

 • Змінний відеоряд зі слайдів або повноцінне відео відмінно привертають увагу пасажирів.
 • Загальна кількість показів - більше 20 000 в місяць.
 • Можливість використовувати візуальні образи, красиво і ефективно розповісти про свій продукт, бренд або компанію.

Відеореклама на моніторах


Встановлені на & nbsp; маршрутах: 1, 9, 18, 24, 27, 35, 41, 46, 46а
Техвимоги до роликів:
Формат відеороликів AVI або WMV; відсутність звуку (відео або відеоряд слайдів)
ТАРИФФОРМАТКОЛИЧЕСТВО ПОКАЗОВВартість за місяць,   грн
СТАНДАРТ15-30 сек4 покази/год (понад 20000 показів на місяць)850
ЛЕГКИЙдо 15 сек450
ПОСТЕРСтатичне зображення 10 сек350

Український рекламний дім - допоможемо вам знайти нових клієнтів!

Замовте розміщення реклами зовні або всередині громадського транспорту у нас. Ми допоможемо підібрати найкращі види реклами, оптимальні маршрути, розробимо дизайн рекламного оголошення, роздрукуємо плакати або плівку.

Щоб уточнити актуальну вартість або замовити розміщення реклами на транспорті телефонуйте або пишіть нам на пошту.

ЗАМОВИТИ РЕКЛАМУ НА ТРАНСПОРТІ