Размещение наружной рекламыРекламне агентство «Український рекламний дім» пропонує розміщення зовнішньої реклами в Хмельницькому, також реалізуємо проекти по всій Україні. Зовнішня реклама - один з перевірених і стабільних видів реклами, який багато років застосовується рекламодавцями. Вона передбачає щоденний візуальний контакт споживача з рекламною пропозицією в певному місці. Зовнішня реклама формує імідж брендів і компаній, повідомляє про акції і знижки, а також служить навігацією на місцевості до рекламованого об'єкту. Правильне розміщення зовнішньої реклами та планування рекламної кампанії безпосередньо впливає на імідж компанії і найбільш ефектно формує впізнаваність вашого бренду.


Ми пропонуємо розміщення на наступних рекламних носіях:


Реклама на бордах1.     Реклама на бордах - розміщення на стандартних щитах (в Хмельницькому більшість щитів розміром 3х6м). Це найбільш масовий і популярний вид зовнішньої реклами. Борд (білборд, бігборд) - рекламний щит, на якому розміщується рекламна інформація. Розміщення реклами на бордах орієнтоване в основному на водіїв і пасажирів транспорту, також на пішоходів в місцях великого потоку людей. Називають цей носій по-різному - рекламні білборди, бігборди, або просто борди. Процес розміщення реклами на бордах включає в себе наступні послуги: підбір вільних площин і планування, розробка макета реклами, друк постера, поклейка постера, оренда рекламної площини.Вартість розміщення реклами на бордах в Хмельницькому:

Розробка макету реклами
400 грн
Друк рекламного постера 3х6 м
420 грн
Поклейка постера на щит
от 300 грн
Аренда рекламного щита 3х6 м
от 300 грн/місяць

Мінімальний термін оренди борду 15 днів. Для  того щоб замовити рекламу на бордах - надішліть нам ЗАПИТ і наші менеджери  зв'яжуться з вами та запропонують кращі варіанти

 

Реклама на ситилайтах2. Реклама на сітілайтах - розміщення на стандартних конструкціях (розмір рекламного постера 1,2х1,8 м) з внутрішньою підсвіткою. Рекламний сітілайт відрізняється від інших рекламних носіїв тим що завдяки внутрішньому підсвічуванню працює цілодобово. Реклама на сіті - лайтах орієнтована в основному на пішоходів, хоч можливе і розміщення що орієнтоване на водіїв і пасажирівВартість розміщення реклами на сітілайтах в Хмельницькому:

Розробка макета реклами на сітілайті
400 грн
Друк постера сітілайт 1,2х1,8 м
200 грн
Оренда рекламної конструкції 900 грн/міс

Для  того щоб замовити рекламу на сітілайтах - надішліть нам ЗАПИТ і наші менеджери  зв'яжуться з вами та запропонують кращі варіанти

 


Реклама на растяжках3.Реклама на розтяжках - розміщення рекламного банера над проїзною частиною. Рекламна розтяжка або рекламний трол розміщується над проїжджою частиною перпендикулярно транспортному потоку. Завдяки вигідному розташуванню і невеликій кількості носіїв даний вид розміщення найбільш помітний для водіїв і пасажирів транспорту.

Вартість розміщення на рекламних розтяжках 80х400 см в Хмельницькому:


Розробка макета рекламної розтяжки
400 грн
Друк рекламного банера
900 грн
Монтаж-демонтаж рекламного банера
750 грн
Оренда рекламної розтяжки
850 грн/міс

 Для  того щоб замовити рекламу на бордах - надішліть нам ЗАПИТ і наші менеджери  зв'яжуться з вами та запропонують кращі варіанти


Як правильно розмістити зовнішню рекламу? Що вибрати - борд чи сітілайт? Який буде ефект від розміщення зовнішньої реклами? Без сумнівів, будь-який рекламодавець хоче отримати швидкий і конкретний результат від витрачених на рекламу коштів. Адже мета будь-якої реклами проста - старт або збільшення продажів і відповідно прибутку. Вийняток складає лише соціальна реклама. І не завжди виходить окупити витрати на рекламу і отримати додатковий дохід. Іноді ми зустрічаємося з ситуацією, коли гроші на рекламу витрачені, і іноді чималі, а результату - нуль. Як уникнути таких результатів і отримати прибуток? Зовнішня реклама - тонкий інструмент, і при його використанні небхідно враховувати всі особливості:

 • Проаналізуйте - до кого буде звернена реклама. Вивчіть вашу цільову аудиторію (вік, стать., соціальний статус)
 • Чим живе ваша цільова аудиторія? Які інтереси людей, що їх хвилює? Адже ваша реклама буде звернена не до безликої «аудиторії», а до кожної людини окремо.
 • Чим можна зацікавити людей вашої цільової групи? Визначте які інтереси і захоплення у людей до яких ви звертаєтеся
 • Проконтролюйте, чи відповідає розроблений макет реклами особливостям вашої аудиторії
 • Проаналізуйте місця розташування рекламних конструкцій, які вам запропонує менеджер з реклами - який потік транспорту або пішоходів?
 • Уявіть що ваша реклама вже розміщена на рекламних носіях - звернуться чи на неї увагу люди, чи зацікавить вона ваших клієнтів?
 • Чи буде зовнішня реклама працювати в комплексі з іншими засобами реклами або окремо?
 • Яка кількість рекламних площин ви хочете розмістити і який результат ви від цього очікуєте?
 • Чи присутня на макеті реклами інформація, яка вимагається законодавством України (номер ліцензії, виноска про тарифікацію дзвінків, попередження про самолікування тощо)

       Після аналізу всіх факторів можна приступати до реалізації рекламної кампанії. З усіх питань можете звертатися до нас в рекламну агенцію «Український рекламний дім», і наші менеджери з радістю проконсультують вас і допоможуть реалізувати ваші ідеї!