банерна сітка купити

Банерна сітка - популярний вид банерної тканини, яку Ви можете купити у компанії "Український рекламний дім" за хорошою ціною і з гарантією високої якості друку. Банерна сітка має широку сферу застосування і ряд переваг, в порівнянні з іншими видами банерів. Фото самої тканини і прикладів виконаних нами робіт можете подивитися у нас на сайті.

Банерна сітка Mesh - це легке полотно, яке використовують для широкоформатного друку. Особлива структура тканини дозволяє пропускати світло і повітря, а також значно знижує її вагу і парусність. Матеріал банерна сітка найчастіше застосовується в зовнішній рекламі та будівництві.

банерна сітка фото

Щільність банерної сітки становить - 380 гр / м2. Вона менша, ніж у ламінованого або литого банера, однак за рахунок меншої ваги і сітчастої структури, полотно має меншу парусність і є досить міцним, щоб прослужити кілька років.


Види застосування банерної сітки

банерна сітка + на вікна

Банерна сітка на вікна. Реклама оточує нас всюди, конкуренція за увагу потенційних споживачів зростає, а кількість вільних рекламних площ постійно зменшується. При цьому не завжди виходить розмістити своє оголошення навіть на фасаді будівлі, в якому бізнесмен знімає офіс - все навколо вже зайнято іншими компаніями або власники не дозволяють використовувати стіну будівлі для рекламних цілей. Банерна сітка - це реклама, яку можна розмістити навіть на вікні свого офісу. На відміну від інших видів тканини, вона пропускає близько 70% світла - зовні буде видно Вашу рекламу, а зсередини можна побачити все, що відбувається на вулиці.

Друк банерів на сітці відмінно підходить для брандмауерів - великих рекламних конструкцій, які розміщуються на стінах будинків. Вона дуже легка і «дихаюча», що знижує навантаження на конструкцію і парусність полотна. Широкоформатний друк на банерній сітці дозволяє створювати яскраві рекламні оголошення великого розміру, яке побачать тисячі городян.

банерна сітка mesh

Банерна сітка для будівництва та огорожі. Даний вид тканини дозволяє створювати фальшфасад, надрукований на банерній сітці. Вона стане хорошим захистом від сміття і пилу на будмайданчику. Це особливо актуально, якщо роботи з будівництва або реконструкції проходять в густонаселеній частині міста, де ходять тисячі жителів. Використовуючи сітку, також можна створити огорожу по всьому периметру будівельного майданчика. Захисна сітка має на зовнішній стороні поле для друку, так що Ви можете приховати будівельні роботи за рекламою про продаж квартир з майбутньої новобудови або будівельних матеріалів.


Терміни, ціна, монтаж

матеріал банерна сітка

Широкоформатний друк на сітці займає 2-3 дні в залежності від завантаженості виробництва при наявності готового дизайн-проекту. Друк фасадної сітки для будівництва або огорожі з займає більше часу. Терміни обумовлюються індивідуально і залежать від розміру полотна.

Пропонуємо доставку готової продукції по всій Україні. Більш детально читайте в розділі «Оплата і доставка». У нас також можна замовити монтаж банерної сітки. Процес установки займає кілька годин в залежності від висоти кріплення, особливостей будівлі і розмірів полотна.

Банерна сітка - популярний метод реклами в Хмельницькому, Києві та інших великих і маленьких містах країни. Ціна залежить від курсу долара і розміру вироби. Замовте прорахунок вартості по телефону або через форму зліва.