друк на бекліті Хмельницький

Бекліт – це транслюцентний матеріал, який пропускає світло і рівномірно розсіює його по всій поверхні зображення. Backlit водостійкий, не має клейового шару. З одного боку має поверхню для друку, на який наноситься рекламне оголошення.

Бекліт пропускає від 25 до 40% світла. Зображення наноситься за допомогою сольвентних, екосольвентний і УФ-чорнил, що дозволяє отримати різну якість друку. Плівка з світлорозсіюючим покриттям Backlit буває для прямого і дзеркального нанесення.


Переваги Backlit

бекліт Хмельницький

Друк на світлорозсіюючій плівці бекліт все більш часто використовується для виготовлення реклами завдяки ряду переваг:

  • Перша і найважливіша перевага Backlit - те, що плівка пропускає світло і дозволяє рівномірно підсвітити все зображення або площу рекламного оголошення.
  • Друк на бекліті дозволяє досягати більш яскравих, насичених і контрастних кольорів. Підсвічене зображення буде залучати більше поглядів і уваги потенційних покупців.
  • Плівка Backlit має хорошу жорсткість тому не буде провисати і заламуватися в процесі експлуатації.
  • Бекліт не має запаху, в ході експлуатації не виділяє шкідливих хімічних речовин, стійкий до вологи і перепадів температури. При правильному використанні прослужить близько року.

Сфери застосування Backlit

backlit

Плівка бекліт - просвітний матеріал, який найбільш широко застосовується для виготовлення внутрішньої реклами. Виробляється в рулонах різної ширини. Це дозволяє отримувати цільні рекламні полотна різного розміру. Рекламу з даного матеріалу краще не робити з двох і більше частин, оскільки стик буде видно при підсвічуванні полотна.

Найбільш часто друк на бекліті використовується для виготовлення:

фреймлайт
  • Світлових коробів, які використовуються в якості вивіски при вході в магазин.
  • Постерів для сітілайтів всередині великих торгових центрів. У них розміщується реклама або навігація, щоб легше було знайти певний магазин або заклад. Переважно в сітілайтах використовується сітібумага, однак бекліт стає все більш популярним, оскільки дозволяє отримати більш якісну картинку.
  • Постерів для фреймлайтов. Фреймлайт - рекламна конструкція різних форматів з внутрішньою підсвіткою. Найбільш популярна сфера застосування - оформлення вітрин магазинів і банків.

Плівка Backlit часто використовується для виготовлення інтер'єрної реклами торгових центрів, кафе і ресторанів, магазинів і банків, кінотеатрів, реклами в метро і підземних переходах. Яскрава картинка і підсвічування зображення дозволяють залучати більше уваги і отримувати більше нових клієнтів.


Терміни та вартість

транслюцентний матеріал

Друк на плівці бекліт здійснюється на великих широкоформатних принтерах. Термін виконання залежить від завантаженості виробництва. При наявності макета - 2-3 робочих дня.

Ціна друку на плівці бекліт безпосередньо залежить від курсу долара, тому актуальний прайс уточнюйте у нашого менеджера.

Замовте якісний і оперативний друк на бекліті у нас. Доставимо в будь-яке місто країни. Детально про умови оплати і доставки продукції можна прочитати в розділі «Оплата та доставка».

Замовити друк на плівці бекліті можна по телефону або через форму «Запит на прорахунок».