друк білбордів Хмельницький

Широкоформатний друк постерів для біл-бордів - процес виготовлення плакатів для великих зовнішніх конструкцій 6х3 метри. Білборди - це вже невід'ємна частина будь-якого міського пейзажу і один з найпопулярніших методів зовнішньої реклами.


Вони є практично в кожному місті, їх також встановлюють на узбіччях доріг обласного значення. Друк бордів дуже затребуваний і в маленьких райцентрах, і обласних центрах таких, як Хмельницький, Тернопіль, Вінниця. Але особливо актуальний в таких мегаполісах, як Київ, Львів, Дніпро, Харків, Одеса.

Правильно підібраний фон, яскраві картинки і хороший текст дозволяють створити постер для білборда, який приверне увагу перехожих і проїжджаючих повз людей.


Друк білбордів - особливості

широкоформатний друк постерів для біл-бордів

Плакат для рекламного щита друкується на великих широкоформатних сольвентних принтерах. Зображення складається з декількох частин для зручності в процесі поклейки на щит. Найбільш часто постер друкується на вологостійкому папері. Він не пропускає світло, на тильній стороні має покриття блакитного кольору, що дозволяє клеїти постер поверх попередніх плакатів. Він повністю непрозорий, тому попередні картинки не будуть пробиватися крізь новий постер.

Друк на папері блюбек має кілька переваг:

  • папір має хорошу вологостійкість і призначений для зовнішнього використання;
  • стійкий до вигорання на сонці і температурних коливань;
  • має гарну передачу кольору, досить стійкий до розривів;
  • при правильній поклейці плакат для білборда прослужить не менше трьох місяців. Як правило, сюжет змінюється раз квартал або частіше, залежно від ніші і специфіки роботи клієнта;
  • вартість. Ціна на матеріал і друк дуже низька оскільки для таких великих зображень не потрібно високу якість. Так, що можна дозволити собі міняти постери досить часто.

Інші матеріали для друку

друк банерів 6х3

Для розміщення довгострокових рекламних кампаній або в місцях з великим вітровим навантаженням використовується більш міцна і довговічна банерна тканина. Друк банерів 6х3 метра дозволяє створити рекламне оголошення, яке прослужить кілька років.

Банер, щільністю 440 гр / м2 або 510 гр / м2, повністю водонепроникний, має хорошу стійкість до перепадів температур і не вигорає на сонці. Це відмінний варіант для рекламної кампанії, терміном від кількох місяців до кількох років. Часто розміщується за містом, на щитах, де є велика вітрове навантаження.

Зображення друкується цілісно, ​​единим полотном, що дещо ускладнює процес монтажу. Однак картинка виходить цілою і яскравою. Для більш тривалого терміну служби на банері по всьому периметру проклеюються підвороти.


Друк білбордів - терміни, ціна, поклейка постерів

друк бігбордів

Зображення на папері блюбек або банері друкується за 3-4 дня, в залежності від завантаженості виробництва. Ціна друку на блюбек менше, ніж на банері. Вартість може змінюватися, в залежності від поточного курсу долара. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

Процес поклейки постера на звичайний рекламний щит займає кілька годин. Поклейка здійснюється знизу-вгору зі сходів або з автовишки. Поклейка на призматрон вимагає більшого часу, оскільки потрібно зняти панелі зі старим сюжетом, почистити їх від залишків паперу і наклеїти нове зображення. Зміна постера займає 1-2 дні, залежно від завантаженості наших співробітників.


Яким повинен бути правильний макет?

плакат для бігдорда

Ми розробимо яскравий індивідуальний дизайн для Вашої реклами, щоб привернути більше уваги до Вашого бізнесу. Ви також зможете підготувати макет самостійно, враховуючи деякі вимоги:

  • розширення зображення - 72 точки на дюйм, розмір 6000х3000 мм для звичайного рекламного щита, і 5950х2950 мм для призматрону;
  • постарайтеся вмістити всю важливу інформацію ближче до центру, щоб при поклейки зображення цілком вмістилося на щит. Відступи від країв повинні складати, принаймні 10 см з кожного боку;
  • не використовуйте занадто багато тексту, зображень, різних шрифтів і квітів. Постер повинен бути лаконічним і максимально зрозумілим, людина лише на кілька секунд звертає свою увагу на рекламний щит, і, якщо інформації дуже багато, або вона не дуже зрозуміла, потенційний клієнт, відводить погляд.

Додаткові вимоги дивіться в розділі «Вимоги до макетів».

Друк бігбордів і їх розміщення на великих рекламних щитах - відмінний спосіб прорекламувати новий товар, послугу або бізнес в цілому. Ми друкуємо плакати для білбордів в місті Хмельницький, а також пропонуємо доставку в Київ і будь-яке інше місто України. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».

Замовте друк білбордів у компанії Український рекламний дім за відмінною ціною прямо зараз.