друк + і ламінування Хмельницький

Ламінування - покриття друкованої поліграфічної продукції спеціальною захисною плівкою. Друк з ламінуванням надійно захищений від механічних пошкоджень, попадання води, вигоряння на сонці. Ламінування подовжує термін служби, надає жорсткості, захищаючи папір і запобігаючи вигинам.

Ламінування плакатів, наклейок, фото проводиться на спеціальному обладнанні - ламинаторі. Розрізняють ламінацію малих і великих форматів:

друк + і ламінування а3
  • Друк та ламінація до А3 формату. Для цього використовується невеликий ламінатор, який під впливом високої температури і тиску надійно накочує захисну плівку до поверхні з двох сторін. Якщо Ви хочете замовити друк фото від А6 до А3 формату обов'язково замовте і ламінування. Воно допоможе зберегти якісний вид виробів протягом тривалого часу.
  • ламінування плакатів
  • Друк та ламінація від А2 і більше. Кольоровий друк має властивість вигоряти згодом. Ламінування допомагає значно уповільнити процес вигоряння, захищає від вологи і механічних пошкоджень. Це особливо актуально для зовнішньої реклами. Для великих форматів, починаючи від А2 ми використовуємо власний ламінатор, шириною 1,5 метра. Папір або плівка покривається з одного боку методом холодного ламінування.
кольорий друк ламінування

Для ламінування використовуються два види плівки - глянцева і матова:

  • Глянцева - добре передає насиченість і яскравість кольорів, проте світлові відблиски від поверхні можуть заважати сприйняттю окремих деталей.
  • Матова - виглядає більш дорого і красиво, дозволяє писати на поверхні і виключає відблиски.

ЗАМОВИТИ ЛАМІНУВАННЯ