перфорована плівка

Перфорована плівка - це матеріал з особливою сітчастою структурою, яка дозволяє пропускати світло. На лицьовій стороні є спеціальний шар, на який наноситься друк. Перфорована плівка,-самоклейка широко використовується для створення зовнішньої і внутрішньої реклами.


Реклама на перфорованій плівці - переваги

Друк на перфорованій плівці має ряд переваг, які роблять її одним з найпопулярніших матеріалів для реклами:

  • Перфоплівка пропускає світло і дозволяє бачити все, що відбувається ззовні вікна або вітрини. При цьому на лицьовій стороні розміщується певна реклама.
  • Добре тягнеться, легко клеїться, при поклейці не утворюються бульбашки, оскільки зайве повітря виходить через отвори в плівці.
  • Плівка Ван Віжн виготовляється в рулонах до півтора метра шириною, що дає можливість проводити оформлення вітрин плівкою без стиків.
  • Перфоплівку легко зняти і замінити на нову, з іншим сюжетом.

Єдиним недоліком даного матеріалу є те, що зображення на плівці погано видно, коли всередині приміщення вмикають світло.


Друк на перфоплівці - сфери застосування

Перфорована плівка на вікна. Застосовується для створення реклами зовні приміщень, коли потрібно забезпечити потрапляння природного сонячного світла всередину і зберегти можливість бачити те, що відбувається зовні. Часто використовується, коли на фасаді будівлі не дозволяють дірявитистіну під установку рекламних конструкцій. Або якщо на стіні будівлі всю площу вже займають оголошення інших магазинів і закладів.

Поклейка вітрин плівкою. Застосовується зовні і всередині будівель для красивого і оригінального оформлення вітрин, створення рекламних оголошень. Надає оригінальності і привертає погляди перехожих.

перфорована плівка-самоклейка

Перфорована плівка на авто. Використовується для брендування приватного і громадського транспорту, створення рекламних оголошень на транспорті. Така реклама працює дуже ефективно, тому щоб зберегти водіям легкових авто можливість бачити через заднє скло в, а пасажирам - бачити місто через бічні вікна автобусів, застосовується перфорована плівка-самоклейка. Також часто використовується тонування перфорованою плівкою, щоб зменшити кількість сонячного світла всередині автомобіля.


Перфорована плівка - терміни, ціна, доставка

оформлення вітрин плівкою

Ми використовуємо для друку білу перфоровану плівку. Вона пропускає близько 60% світла, зменшує високу температуру в жарку погоду і кількість сонячного світла. Має односторонню видимість.

Терміни друку - 2-3 дня при наявності готового макету. Додатково пропонуємо послуги з поклейки перфоплівки. Щоб переконатися в якості нашої роботи Ви можете подивитися зразки. Готові приклади оформлення зовнішньої вітрини магазину перфоплівкою дивіться на нашому сайті. Ціна плівки може дещо змінюватися в зв'язку з коливаннями курсу долара. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

Купити перфоровану плівку для авто або замовити друк на перфоплівці для вікон і вітрин можна по телефону чи використовуючи форму «Запит на прорахунок».


ЗАМОВИТИ ДРУК НА ПЕРФОПЛІВЦІ