плотерна порізка Хмельницький

Плотерна порізка - це вирізка фігурних зображень і написів з різних видів плівки на спеціальному обладнанні - ріжучому плоттері. Плотерна порізка плівки використовується для створення наклейок, красивої і оригінальної зовнішньої і внутрішньої реклами. Фігурні зображення і написи привертають більше уваги і дозволяють отримувати більше клієнтів для Вашого бізнесу.

Ми використовуємо власне обладнання - каттер GCC Jaguar. Це сучасний плоттер, оснащений високоточною оптикою. Максимальна ширина різання в рулоні - 92 см. Завдяки наявності власного каттера ми пропонуємо клієнту якісне виконання замовлення в мінімальні терміни.


Фігурна вирізка плівок - етапи роботи

 1. Підготовка макета. Для плоттерной порізки використовуються тільки файли у векторному форматі. Ви можете підготувати макет самостійно, але перед запуском в роботу наші фахівці повинні його обов'язково перевірити, щоб там не було ніяких зайвих ліній, непотрібних елементів або інших технічних недоробок, які можуть зіпсувати плівку.Або Ви можете замовити розробку дизайну у наших фахівців. Вони мають великий досвід роботи, можуть створити гарний макет і правильно підготувати його до порізки.
 2. Плотерна порізка плівки. Спочатку в каттер встановлюється плівка певного виду, далі точно виставляються початкові мітки координат різу і запускається процес фігурної вирізки плівок.
 3. вибірка плівки
 4. Вибірка плівки. Після того, як плотерна порізка завершена, потрібно прибрати зайву плівку, щоб на підкладці залишилося тільки потрібне зображення або напис. Це робиться вручну, за додаткову доплату. На даному етапі важливо акуратно і точно прибирати зайве, щоб не пошкодити основне зображення або текст. Вибірка великих і дрібних елементів коштує по-різному.
 5. Прикатка монтажної плівкою. Після того, як закінчена вибірка і на підкладці залишилися тільки потрібні елементи, всю поверхню малюнка з невеликим запасом покривають спеціальною прозорою монтажної плівкою. Вона має потужний клейовий шар і елементи надійно чіпляються до її поверхні. При поклейці акуратно знімається непотрібна основа, наклейку переносять на потрібну поверхню, відокремлюючи від монтажної плівки

Плотерна порізка - переваги

 • Фігурна вирізка плівок виглядає яскраво і оригінально. Фігурні елементи неординарної форми привертають більше уваги і принесуть нових клієнтів Вашому бізнесу.
 • Використовувані нами плівки добре клеяться на більшість поверхонь - скло, дерево, метал. Плотерна порізка плівки часто використовується з метою прикрасити вітрини магазинів, автомобілі, стіни, меблі, підлогу. Головне, щоб поверхня була більш-менш гладкою.
 • Недорого і якісно. Плотерна порізка плівки коштує порівняно недорого, але при цьому прослужить дуже довго. Красиві фігурні написи і яскраві зображення здатні привертати увагу не менш ефективно, ніж дорогі вивіски і літери, що світяться.
 • Плотерна порізка дозволяє створювати наклейки будь-якого розміру. Ви можете замовити наклейки, розміром від кількох сантиметрів до декількох метрів. Завдяки точній роботі фахівців з поклейки, зображення з декількох частин склеюється так, що стиків практично не буде видно з певної відстані. Великий розмір і оригінальність наклейки не дозволять покупцям пройти повз Ваш магазин чи заклад.
 • Плівка не боїться вологи і перепадів температур, тому постійно використовується в зовнішній рекламі, і брендуванні автомобілів. Гарантовано прослужить кілька років.
 • Ми надаємо великий вибір плівок. Ви можете вибрати довговічні плівки, які зняти з поверхні більш важко, або плівки з меншим клейовим шаром, які легко знімаються з поверхні, не залишаючи за собою ніяких слідів.

Сфери застосування і види плівок

Плотерна порізка плівки дозволяє створювати наклейки, які клеяться на різні поверхні, застосовуються в зовнішній та інтер'єрній рекламі для:

 • виготовлення вивісок;
 • створення табличок і стендів;
 • оформлення вітрин;
 • брендування автомобілів;
 • створення наклейок на підлозі;
 • декоративного оформлення стін;
 • виготовлення наклейок.
фігурна вирізка плівок

Для плотерної порізки ми використовуємо кілька різних видів плівок:

 • Прозорі. Спочатку наноситься друк, а потім зображення або напис вирізається по контуру. Використовується матова або глянцева плівка.
 • Кольорові. Надаємо великий вибір яскравих насичених кольорів.
 • Світловідбиваючі. Використовуються для виготовлення дорожніх покажчиків і знаків, наносяться на транспортні засоби.
 • Термотрансферні. Використовуються для створення малюнків і написів, які переносяться на одяг.
 • Металізовані. Міцні і зносостійкі, застосовуються для оформлення транспортних засобів, табличок, оформлення вітрин.

Плотерна порізка плівки - замовити

При наявності готового макету наша компанії виготовить Ваше замовлення за 2-3 робочих дні. Додатково пропонуємо послуги поклейки плівки. Доставимо в будь-яке місто країни. Детально про умови оплати і доставки читайте тут. У нас хороші ціни і 100% гарантія якості.

Замовте плотерну порізку у нас по телефону або скористайтеся формою «Запит на прорахунок».