друк сітілайтів Хмельницький

Папір сітілайт використовується для виготовлення постерів, які вставляються в спеціальні конструкції для зовнішньої і внутрішньої реклами. Сітілайти - другий за популярністю вид зовнішньої реклами, після білбордів. Конструкція має підсвічування зсередини, що дозволяє рекламі працювати цілодобово. Ваша реклама розміщується в людних місцях, інформацію з ситілайта зручно читати, тому що вона знаходиться на рівні очей.Друк на просвітному папері - переваги

Постер для сітілайта друкується на великих широкоформатних принтерах. Папір, який ми використовуємо має ряд переваг:

  • Пропускає світло і дозволяє рівномірно освітити весь постер.
  • Якісно передає кольору.
  • Має досить високу вологостійкість.
  • Ми використовуємо папір, щільністю 150 гр / м2, вона досить міцна і стійка до розривів.
  • Постер легко згортається в рулон і зручний при монтажі, інформацію легко замінити.
  • Низька вартість друку.

Терміни, ціна, доставка

папір сітілайт

Широкоформатний друк плакатів на сітілайт займає 1-2 дні, в залежності від завантаженості виробництва. Додатково відводиться день-два на створення макета, якщо його у Вас немає. Актуальна вартість друку залежить від поточного курсу долара.

Ми працюємо в місті Хмельницький. Також пропонуємо доставку продукції в будь-яке місто України. Надійно запакуємо вироби і відправимо за вказаною адресою зручним способом. Більш детально про умови оплати замовлення і його доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».


Вимоги до макету

Ми можемо розробити яскравий дизайн для Вашої реклами або Ви можете самі надати нам макет. Він повинен відповідати наступним вимогам:

постер для ситілайта
  • Постарайтеся не розміщувати інформацію близько до країв, щоб рамки не закрили частину зображення або тексту. З кожного краю постера повинен бути відступ мінімум 100 мм.
  • Не перевантажуйте плакат великою кількістю тексту і картинок. Постарайтеся зробити макет максимально лаконічним, але інформативним. Багато тексту ніхто читати не буде.
  • Потрібно зацікавити людину яскравою атмосферної картинкою і цікавою пропозицією, а деталі розповісте на місці. Не намагайтеся вставити весь перелік послуг або товарів - напишіть краще коротко, але цікаво. У Вас є лише кілька секунд, щоб зацікавити потенційного покупця. Додаткові вимоги дивіться в розділі «Вимоги до макетів».

Як працює сітілайт?

Постер з інформацією вставляється всередину конструкції. Він захищений від дощу, механічних пошкоджень і втручання сторонніх міцної кришкою, яка закривається на замок. Ущільнювач перешкоджає попаданню пилу і вологи на постер.

широкоформатний друк плакатів на сітілайт

Усередині знаходяться лампи, які підсвічують постер. Завдяки тому, що папір має хороші світлорозсіюючі властивості, інформацію буде добре видно в темний час доби.

При цьому зміна постера не займає багато часу. Це дозволяє оперативно змінювати інформацію до певного свята або при проведенні акцій і розпродажів.

Сітілайти - один з найпопулярніших методів реклами. Їх можна побачити в самих людних частинах міста, не тільки зовні, але і всередині будівель у великих торгових центрах. Вартість розміщення на сіті-лайтах, набагато нижча, ніж на білбордах. Друк постерів також коштує набагато менше. Ви можете орендувати кілька конструкцій по всьому місту і завоювати максимальну кількість поглядів, що проходять повз людей.

Замовте друк сітілайтів у компанії Український рекламний дім, використовуючи форму запиту або по телефону. Надрукуємо якісно і швидко, відправимо в будь-яке місто країни.