друк на чашках

Друк на чашках - це відмінний подарунок близькій людині, а також дуже ефективний і ненав'язливий спосіб реклами свого бізнесу. Чашки з логотипом несуть практичну користь своєму власнику, чашкою користуються кожен день, тому така реклама працює дуже довго і має потужний ефект.

Чашки з друком - це не просто рекламний інструмент, який продає в «лоб» безпосередньо. Вони несуть в собі практичну користь для клієнта і вирішують певне завдання. Кожен раз, використовуючи чашку, клієнт буде бачити логотип вашої компанії. Така реклама дуже природна і приємніша, ніж відкриті спроби що-небудь продати.


Друк фото та логотипів на гуртках для бізнесу і в подарунок

друк фото на чашці

Нанесення зображення на чашку найбільш часто використовується в наступних сферах:

 • Подарунки. Друк фото на чашці - це один з найпопулярніших подарунків до Дня святого Валентина, на Новий Рік, День народження друга або близької людини. Це красиво і просто. При цьому, кожен раз користуючись чашкою, власник подарунка буде згадувати про тих, хто його подарував.
 • Реклама. Друк зображень на чашках - відмінний спосіб залучити нових клієнтів, виділитися на тлі конкурентів і випередити їх. Коли вони використовують традиційну друковану рекламу або бігборди, на які людина дивиться лише кілька секунд, ви можете використовувати чашки з логотипом вашої компанії, щоб надовго залишитися в полі уваги клієнта. Друк на кавових чашках - це також практичне рішення, якщо ви часто проводите переговори або пригощаєте своїх клієнтів перед початком процедури або в процесі спілкування. Це додасть солідності вашій фірми в очах клієнтів.
 • Сувенір. Практичне рішення в якості подарунків для своїх співробітників на корпоративні або інші свята. Також чашки з фірмовим логотипом є важливою складовою корпоративної культури всередині великих фірм і компаній.

Види друку на чашках

У нас можна замовити друк на чашках недорого від 1 штуки, а також великими оптовими партіями в якості сувенірів або для рекламних цілей. Для цього використовуються різні види друку:

нанесення зображення на чашку
 • Сублімація на чашках.Відмінний варіант для невеликих тиражів від 1 штуки. Перевага сублімації в тому, що вона дозволяє наносити повнокольорові зображення майже на всю поверхню чашки. Якщо потрібно надрукувати фото на чашці - це підходящий варіант. Недоліки - зображення стирається з часом. Термін друку - від 1 робочого дня.
 • Шовкотрафаретний друк. Зображення або логотип компанії наноситься в кілька кольорів. Кожен наноситься окремо. Мінімальний тираж - від 20 штук. Недоліки - має обмеження по площі нанесення. Термін виготовлення - від 7 до 14 робочих днів.
 • Деколювання. Ідеальне рішення для бізнесу або сувенірної продукції. Зображення виходить дуже довговічним, яскравим, чітким і зносостійким. Не стирається навіть після тривалого терміну експлуатації. Логотип наноситься також в кілька кольорів, а потім обпалюється на посуді під впливом високих температур. Недолік - висока вартість виготовлення та обмеження по площі нанесення. Однак це компенсується тривалим терміном служби. Виготовлення займає від 14 робочих днів.

 • Види чашок, дизайн, ціна

  друк +на чашці ціна

  Ми пропонуємо великий вибір чашок під нанесення різних форм і кольорів. Ви можете замовити друк на керамічних, порцелянових або скляних чашках. Наші дизайнери розроблять потрібний макет і узгодять з вами перед запуском у виробництво.

  Ми знаходимося в місті Хмельницький, але також пропонуємо доставку готової продукції в будь-яке місто України. Якщо хочете замовити друк на чашці, ціна буде залежати від кількості, обраного способу друку, і від того, з якого матеріалу виготовлена чашка.


  Нижче наведені прайси вартості друку на чашках


  Чашка "Циліндр" біла 200 мл
  Загальний тираж, шт.Ціна (грн./шт.)
  до 9 шт.100
  10-19 шт.80
  20-99 шт.70
  100 и більше60

  Чашка "Циліндр" кольорова 200 мл
  Загальний тираж, шт.Ціна (грн./шт.)
  до 9 шт.150
  10-19 шт.110
  20-99 шт.90
  100 и більше80

  Щоб замовити друк на чашках телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

  ЗАМОВИТИ ДРУК НА ЧАШКАХ