друк + на кульках

Друк на повітряних кульках - відмінний метод реклами і залучення уваги при проведенні промоакцій. Повітряні кульки з логотипом - це ненав'язливий, ефективний метод, щоб запам'ятатися потенційним покупцям, а також підвищити впізнаваність бренду.

Щоб виділятися серед конкурентів і привертати увагу до своєї компанії потрібно використовувати більш оригінальні методи реклами, такі як рекламний друк на кульках.

Така реклама сприймається в першу чергу як сувенір. Повітряні кулі приносять багато радості дітям, і вони їх охоче приймають. На відміну від листівок, перехожі не викидають повітряні кульки, а забирають додому. Це реклама, яка буде працювати і у потенційного клієнта вдома, поки кулька буде цілою, а також поки людина буде прогулюватися по вулицях міста, де вашу рекламу побачать сотні інших людей.


Друк на кульках - сфери застосування

Найбільш часто повітряні кульки з логотипом використовуються:

При проведенні промоакцій, коли кульки лунають розповсюджуються серед потенційної цільової аудиторії. Це відмінне рішення для бізнесів, пов'язаних з дитячими товарами, але також підходить і для реклами товарів і послуг для дорослого населення.

Приватні компанії широко використовують даний вид реклами для підвищення впізнаваності і збільшення лояльності до бренду. Таким чином вони поступово формують свою присутність у підсвідомості потенційних покупців. Друк логотипу на кульках - це універсальна реклама, яку можуть використовувати компанії, що займаються різними видами бізнесу: оператори мобільного зв'язку, автосалони, магазини побутової техніки, продуктові та інші супермаркети, магазини одягу та ювелірної продукції і інші.

Для святкового оформлення. Друк на повітряних кулях часто використовується при відкритті нового магазину, ресторану, кафе або іншого закладу, щоб привернути більше уваги і створити святкову атмосферу. Яскраві повітряні кульки - це також оригінальний спосіб для декорації весіль, корпоративів, відмінний подарунок на День народження або інше свято.


Друк та види кульок

Друк логотипу на кулях проводиться методом шовкографії. Зображення наноситься з одного або двох сторін в один або кілька кольорів. Це дуже складний і трудомісткий процес, оскільки друк проводиться на вже надутих кульках, які можуть вібрувати і вигинатися при друку. Тому перед початком роботи важливо правильно підготувати макет, щоб збільшити точність поєднання кольорів на кульках.

друк на повітряних кульках

Доступні розміри кульок 25 і 30 см. Для нанесення друку ви можете вибрати повітряні кулі їх декількох варіантів:

  • Кулі виду «пастель» - мають певний колір, при цьому оболонка не буде прозорою;
  • Кулі виду «кристал» - мають певний колір з прозорою оболонкою;
  • Кулі типу «металік» - кольорові кульки, які мають металеві (перламутровий) відтінок.

У нас можна замовити не тільки друк на кульках, а й додаткові аксесуари, необхідні для промоакцій - такі як пластикова паличка і утримувач для кожної кульки.


Рекламний друк на кулях - дизайн, ціна, терміни виготовлення

Якщо потрібні повітряні кулі із друком дешево, звертайтеся в компанію «Український рекламний дім». У нас можна замовити невеликий тираж від 100 штук для проведення невеликих промоакцій. Це буде коштувати недорого, проте ми хочемо відразу попередити: повітряні кульки - це вид реклами, який охоче розбирають, тому варто відразу замовляти велику партію, щоб промоакція не закінчилася вже через півгодини після початку через брак кульок.

Наші дизайнери розроблять для вас яскравий макет, щоб кульки привертали до себе увагу перехожих, а також допомагали правильно підготувати ваш логотип і необхідну інформацію перед нанесенням.

Ціна повітряних кульок з логотипом буде залежати від кількості сторін під нанесення і кількості кольорів зображення. Також на вартість впливає тираж і розмір самих кульок. При бажанні клієнта за додаткову оплату ми надаємо палички і щоб ви відразу отримали практично готову продукцію для проведення рекламних акцій.

Ми знаходимося в місті Хмельницький, але пропонуємо доставку кульок з друком в будь-яке місто країни. Актуальну вартість продукції уточнюйте у нашого менеджера.

друк логотипу + на кульках

Виділяйтеся і перемагайте

Повітряні кульки з логотипом - це незвичайна реклама, яскрава і оригінальна. Вона не зустрічається кожен день або так само часто, як листівки або візитки. Повітряна кулька може стати вашою візиткою, тільки більш барвистою та оригінальною. А оригінальність і помірна незвичайність - це найкоротший шлях до серця клієнта.

Поки ваші конкуренти використовують більш звичні традиційні методи реклами, ви зможете виділитися, запам'ятатися і перемогти в боротьбі за увагу потенційних клієнтів.

Щоб замовити друк на кульках телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ДРУК НА ПОВІТРЯНИХ КУЛЬКАХ