магніти на холодильник

Магніти на холодильник - це приємні спогади про поїздки і подорожі, а також відмінна ненав'язлива реклама, яка легко сприймається і запам'ятовується. Холодильник - один з найпопулярніших предметів побутової техніки в будинку, тому друк магнітів на холодильник є дуже продуманим і ефективним рішенням.

Магнітик - це ваш персональний рекламний агент, який працює у клієнта вдома 24 години без вихідних. Друк на магнітах забезпечує тривалий термін служби вашої реклами, сприяє закріпленню бренда в підсвідомості потенційних клієнтів завдяки постійному нагадування про вашу компанію. Витрати на виготовлення рекламних магнітів обов'язково виправдають і окуплять себе, створюючи потік нових покупців.

сувенирні магніти

Компанія «Український рекламний дім» пропонує виготовлення магнітів в місті Хмельницький та з доставкою по Україні на найближче відділення Нової Пошти. У нас можна замовити виготовлення найрізноманітніших видів і різноманітних форм - прямокутних, квадратних, круглих, у формі сердечка або з округленими кутами.


Види магнітиків

Серед великого різноманіття різних матеріалів найбільш поширеними є вінілові магніти через їх співвідношення ціна-якість. Вони можуть бути різних розмірів і форм. Виготовлення вінілових магнітів відбувається в кілька етапів:

  • Створення макета;
  • Широкоформатний друк зображення на спеціальній плівці;
  • Нанесення плівки на основу з магнітної стрічки;
  • Порізка виробів за заданими розмірами і параметрами.

Найпопулярнішими є такі види вінілових магнітів:

Сувенірні магніти. Найпопулярніша прикраса для холодильника, а також хороший варіант для заробітку грошей і створення свого бізнесу. Магнітики з курортних міст і туристичних центрів - один з найпоширеніших видів сувенірної продукції.

магніти на авто

Рекламні магніти. Мають широку сферу застосування і призначаються для підвищення впізнаваності бренду і компанії в цілому, а також для стимулювання повторних продажів. Це можливо завдяки тому, що людина отримує постійне нагадування про вашу компанію на своєму холодильнику. Бувають двох видів:

  • Магніти на холодильник. Барвисті магніти завжди цікаві дітям, тому батьки з радість приймають ці «сувеніри», які насправді є тонким рекламним ходом.
  • Магніти на авто - ефективна мобільна реклама, яка буде з'являтися в різних частинах міста. Друк магнітів на машину дає можливість охопити дуже широку аудиторію і залучити нових клієнтів. Такі магніти надійно тримаються на поверхні автомобіля, але при цьому також легко кріпляться і знімаються, так що ви можете легко встановити свою рекламу на інше авто.

Весільні магніти. Для багатьох весілля - це головний день в житті. Тому молодята хочуть, щоб не тільки вони, а й гості запам'ятали цієї важливий день. Один із способів - друк весільних фото на магніті. Ці маленькі сувеніри ще довго будуть нагадувати про яскраві події вашого весілля.


Друк магнітів на вінілі

Ми пропонуємо виготовлення сувенірних, весільних магнітів з вашими фотографіями, а також рекламних магнітів з логотипами недорого, за хорошою ціною. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера. Ціна буде залежати від розміру магнітів, їх кількості і форми. Терміни виготовлення - від 1 робочого дня.


Нижче наведені прайси вартості друку на ручках:


Магніти на холодильник прямокутні, магнітний вініл 0,4 мм
Загальний тираж, (см²)Ціна (грн./см²)
до 19990,20
2000-49990,15
5000-99990,12
10000-199990,10
20000 и більше0,05

Магніти на холодильник в акрилових рамках 78х52 мм
Тираж (шт.)Ціна (грн.)
1015
5010
1008
2007
5006
10005

Магніти на АВТО магнітний вініл 1,5 мм
5000 грн/м²

Щоб замовити магніти на холодильник чи на авто телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ДРУК НА МАГНІТАХ