виготовлення паперових пакетів

Крафт пакет з логотипом - сьогодні це справжній тренд в світі упаковки. Секрет їх популярності в екологічності - вони не несуть шкоди навколишньому середовищу. Їх ще називають еко-пакетами. Крафт пакети з лого компанії - прості і практичні у використанні, а також є відмінним методом реклами. Вони мають дно і бічні складки, а також ручки для зручного транспортування продуктів і різних товарів.

Для виготовлення паперових пакетів використовується довговолокниста целюлоза, яка не містить токсичних домішок. Пакети мають гарну вологостійкість. Є багато розмірів на вибір під різні товари і харчову продукцію. Вони можуть бути білого або бурого кольору.


Паперовий пакет з логотипом - користь, а не реклама

Пакети паперові з лого - це в першу чергу користь для клієнта, а тільки потім спосіб реклами. Він вирішує проблему клієнта, як зручно транспортувати продукцію з точки А в точку Б. При цьому пакет - це виріб багаторазового використання, а значить і ваша реклама буде працювати поки клієнт використовує пакет.

Така реклама сприймається легше, оскільки тут немає прямого впливу на свідомість. Навпаки дана реклама націлена на підсвідомість, на те щоб періодично з'являтися в поле зору клієнта.

крафт пакет з логотипом

Виготовлення паперових пакетів з логотипом - переваги

Використання крафт-пакетів має кілька переваг:

  • Виготовлення паперових пакетів відбувається із екологічно безпечних матеріалів, які не шкодять навколишньому середовищу;
  • Паперовий пакет, на відміну від поліетиленового підлягає практично повній утилізації;
  • Пакет пропускає повітря, а також стійкий до води і жиру;
  • Досить міцний і довговічний, стійкий до зминання і розривів;
  • Пакети мають невелику вагу і дуже практичні у використанні;
  • Пропонується великий вибір розмірів;
  • Є можливість нанесення логотипів і текстової інформації.

Сфери використання крафт-пакетів

Завдяки своєму зовнішньому вигляду і фізичним властивостям паперові еко-пакети успішно конкурують з поліетиленовими в різних сферах. Дуже популярним є використання крафт-пакетів для упаковки:

  • Продуктів харчування - випічки, фруктів і овочів. Вони часто використовуються в продовольчих магазинах, пекарнях, кондитерських, супермаркетах, ресторанах і кафе, фаст-фудах.
  • У магазинах одягу та модних бутиках, де зовнішній вигляд упаковки товару є такою ж важливою частиною, як і сам товар.
  • Для упаковки хенд-мейд товарів, сувенірів і подарунків, де зовнішній вигляд і барвиста упаковка також відіграють важливу роль.

пакети паперові з лого

Друк на крафт-пакетах

Друк на паперових пакетах проводиться методом шовкотрафаретного друку. Логотип або текстова інформація наноситься з одного або двох сторін на вироби в один, два, три або більше кольорів. Фарба через спеціальне сито продавлюється на поверхню виробу. Кожен колір наноситься окремо. Чим більший тираж, тим менша вартість одного пакета. Це досить довговічний і якісний спосіб нанесення інформації. Ми розробимо яскравий красивий дизайн, щоб ваша упаковка була оригінальною, запам'ятовувалася і служила в якості ефективної реклами вашого бізнесу.


Пакети паперові - терміни виготовлення і ціна

Терміни виготовлення крафт-пакетів складають від 7 робочих днів. У нас можна замовити виготовлення паперових пакетів дешево, тиражами від 100 штук. Гарантуємо високу якість пакетів і друку. Ми працюємо в місті Хмельницький, але також пропонуємо доставку готових пакетів в будь-яке місто України.

Ціна виробів буде залежати від розміру пакетів, їх тиражу, кількості кольорів для нанесення інформації. На вартість також впливає чи друк буде тільки на одній або відразу на двох сторонах пакета.

Щоб купити недорого крафтові пакети з друком телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ДРУК НА ПАПЕРОВИХ ПАКЕТАХ