поліетиленові пакети з нанесенням логотипу

Поліетиленові пакети з друком логотипу - це ефективний спосіб реклами, який підвищує впізнаваність компанії в очах покупців, а також лояльність клієнтів до бренду. Клієнти самі буду вашими рекламними агентами, поки йтимуть з пакетом по вулиці. Рекламний пакет - це носій, який багато разів буде потрапляти на очі перехожим і залучати нових покупців для вашого бізнесу.

Фірмові пакети з поліетилену також підвищують довіру до магазину або компанії, підвищують імідж, вони означають, що ваш бізнес - це серйозна фірма. Поліетиленові пакети з лого - це відмінний спосіб стати більш помітним в «перенаселеному» конкурентами бізнес-середовищі. Постійно використовуючи ваші фірмові пакети, клієнти будуть звикати до вашого постійної присутності в своєму житті.

Друк на поліетиленових пакетах - це ефективна реклама, яка працює цілодобово, 7 днів на тиждень. Кожен сьомий покупець воліє здійснювати покупки у фірмових магазинах і робити це регулярно, тому пакет банан або майка з друком обов'язково повинен бути у вашому рекламному арсеналі.

Ще одна перевага, яку дає виготовлення фірмових пакетів з поліетилену полягає в тому, що пакет - не сприймається як реклама. Це в першу чергу вирішення проблеми клієнта по зручній доставці продуктів і товарів з магазину або офісу до себе додому. Така реклама дуже ненав'язливо нагадує клієнту про існування вашої компанії кожен раз, коли використовується фірмовий пакет.


Поліетиленові пакети з логотипом - переваги і недоліки

Виготовлення пакетів банан і майка з логотипом має ряд переваг:

  • Невелика вага і зручність використання;
  • Великий термін служби - якщо не перевищувати передбачений вагу, пакет може прослужити клієнту дуже довго і може бути використаний багато разів;
  • Компактність - поліетиленовий пакет складається у багато разів і поміщається навіть в кишеню, чого не скажеш про паперові пакети;
  • Дуже довговічні і стійкі до впливу зовнішнього середовища. А це означає тривалий термін роботи вашої реклами;
  • Пакети є водонепроникними, їм не страшна волога, що є додатковим захистом для продуктів і товарів, які в них транспортуються.
  • Презентабельний зовнішній вигляд і яскравий друк.
  • Низька вартість при великих тиражах;
  • Може використовуватися при будь-яких погодних умовах і великих перепадах температур.
  • Ефективність і тривала робота реклами, де клієнти самі є промоутерами вашого бізнесу.

Єдиним недоліком поліетиленових пакетів полягає в тому, що вони завдають великої шкоди навколишньому середовищу, оскільки процес повного розкладу відбувається протягом дуже тривалого часу.

поліетиленові пакети з лого

2 види пакетів

Традиційними в повсякденному використанні стали пакети типу «банан» і «майка». Вони відрізняються в першу чергу за формою і зовнішнім виглядом.

Пакет майка з логотипом - приклад великої, місткою упаковки, простий і зручний у використанні. Завдяки своїй формі і наявності бічних складок, який збільшують місткість пакету, він може переносити великі навантаження до 20 кілограмів і прослужити тривалий час. А чим довше прослужить пакет клієнту, тим довше він буде працювати як рекламний інструмент. Вони дешевші, але мають не такий презентабельний вигляд, як пакети «банан». Найбільш часто використовуються продуктовими магазинами і мережами супермаркетів.

Пакет банан з логотипом - має презентабельний зовнішній вигляд і укріплені ручки для того, щоб вони не обривалися. Не такий місткий, як «майка», проте дуже зручний у використанні. Завдяки своєму презентабельному зовнішнього вигляду часто використовується дорогими бутиками, магазинами взуття та одягу, де упаковка товару грає важливу роль. Має гладку поверхню і не створює зайвого шелесту в процесі експлуатації. Ідеальний, коли потрібно упакувати дорогі подарунки для vip-клієнтів, гостей тренінгу або конференції.

фірмові пакети з поліетилену

Види друку на пакетах

Друк пакетів «банан» і «майка» - складний багатоетапний процес, який займає тривалий час. Існує кілька способів нанесення інформації на поліетиленові пакети.

Флексодрук – найбільш дешевий і оперативний спосіб нанесення інформації і зображень на поверхню пакетів, якщо мова йде про великих тиражах від 5 тисяч штук. Сам по собі - це дуже трудомісткий і дорогий процес, який проводиться за допомогою автоматизованого обладнання з використанням спеціального кліше.

Шовкографія –забезпечує яскраву барвисту картинку, зображення може наноситися в 1, 2, 3 або 4 кольори. При цьому кожен колір наноситься окремо і по черзі. Вартість буде дорожче, ніж при друку флексом, однак тут є можливість замовляти менші тиражі від 100 до 5000 штук.


Дизайн, терміни виготовлення, ціна

виготовлення пакетів + з поліетилену

Для того, щоб ваш пакет виділявся в потоці інших, наші дизайнери допоможуть розробити яскравий оригінальний макет з використанням ваших корпоративних кольорів. Після остаточного узгодження з вами пакети будуть запущені в друк. Насправді, дизайн - це ключ до залучення уваги клієнтів. Від того, наскільки він буде гарний і оригінальний, безпосередньо залежить успіх реклами на поліетиленових пакетах.

Виготовлення пакетів майка і банан з логотипом займає від 3-4 робочих днів в залежності від завантаженості виробництва. Якщо потрібен друк пакетів з логотипом недорого - ви можете замовити цю послугу у нас. Ціна готових виробів буде залежати від виду пакету, тиражу, його розмірів і щільності. Також на вартість вплине дизайн самої реклами - зі скількох кольорів вона буде складатися і буде друк тільки на одній стороні виробу, або відразу на двох.

Ми знаходимося і працюємо в Хмельницькому, але також пропонуємо доставку готової продукції з будь-яке місто країни.

Щоб купити поліетиленові пакети з вашим лого за відмінною ціною телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок». Гарантуємо високу якість продукції та своєчасність виконання замовлення.

ЗАМОВИТИ ДРУК НА ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТАХ