Друк на ручках

Ручки з логотипом – практичний, ефективний, ненав'язливий рекламний інструмент. Відмінний варіант для того, щоб запам'ятатися потенційному клієнту, оскільки ручка потрібна завжди і завжди повинна бути під рукою.

Друк логотипу на ручках дає вам кілька переваг:

  • використовуючи ручку з вашим логотипом в повсякденному житті, клієнт буде згадувати вашу компанію;
  • ручка не сприймається як реклама, а скоріше, як сувенір. Вона несе в собі практичну користь для клієнта, тому реклама сприймається легше, а також краще запам'ятовується.
  • якщо замовити дорогі якісні брендовані ручки в якості подарунка - це допоможе створити більш сприятливе враження, підвищує шанси виділитися, запам'ятатися і створити хороші відносини з потенційним клієнтом.

Види друку

  1. Тамподрук на ручках. Використовується для нанесення інформації на пластикові ручки при великих тиражах, коли якість і довговічність не грають головну роль. Зображення наноситься в один, два, три або чотири кольори.
  2. УФ-друк на ручках - стійкий до стирання і дуже довговічний. Після нанесення фарба обробляється і підсушується за допомогою ультрафіолету. Ідеальне рішення, коли потрібен повнокольоровий друк на ручках. Забезпечує яскраву якісну картинку.
Ручки з логотипом

Друк на ручках - як це вплине на успішність вашого бізнесу?

Як використовувати ручки з логотипом на замовлення з користю для своєї компанії? Існує кілька варіантів:

  1. Як рекламний інструмент для залучення потенційних покупців. Пам'ятний сувенір на конференції, під час проведення акцій, а також PR-кампаній, принесе вам нових клієнтів.
  2. Можна нанести друк з вашим логотипом на дорогі високоякісні металеві ручки і дарувати їх бізнес партнерам або vip-клієнтам, щоб показати наскільки ви їх цінуєте, а також, щоб залучити нових заможних клієнтів.
  3. Друк лого на ручках - це відмінне рішення в якості корпоративних подарунків для своїх співробітників, а також невід'ємна частина корпоративної культури і фірмового стилю у великих компаніях, банках, приватних фірмах.

Ручки під друк - великий вибір на будь-який бюджет

Потрібні ручки з логотипом недорого для проведення промоакцій або в якості сувенірів? Шукаєте де замовити дешево, щоб не витрачати космічні суми на рекламу? Або вам потрібні дорогі ручки бізнес класу в якості елітного подарунка? Замовте друк на ручках у нас, оскільки ми маємо великий каталог виробів під нанесення і приємні ціни під будь-який бюджет.

Найпопулярнішим рішенням є друк на кулькових ручках різних виробників. В наявності є дешевші пластикові або дорогі металеві ручки, які стануть практичним і ефективним рішенням для проведення рекламної кампанії. Щоб отримати каталог з найбільш підходящими для вас варіантами ручок, зв'яжіться з нашим менеджером.

терміновий друк + на ручках

Терміновий друк на ручках

Якщо до конференції, промо-акції, відкриття магазину або філії залишилося кілька днів, і вам терміново потрібна промо або сувенірна продукція у вигляді ручок, ми зробимо все можливе, щоб ви отримали своє замовлення вчасно. Пропонуємо друк на ручках з логотип в максимально стислі терміни - від 5 робочих днів.

ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ РУЧОК

Ми знаходимося і працюємо в місті Хмельницький. Але ви можете купити ручки з логотипом не тільки в Хмельницькому, але і з доставкою в будь-яке місто України на найближче відділення Нової Пошти.

Ціна вашого замовлення буде безпосередньо залежати від обраного виду ручок, тиражу і виду друку. Актуальну вартість і прайс можна отримати у нашого менеджера.


Нижче наведені прайси вартості друку на ручках


Тамподрук на ручках, грн.

100 шт200 шт300 шт500 шт1000 шт
1 колір4805506507501200
2 кольори65074082010601650
3 кольори80089095013501920

Полнокольоровий УФ-друк, грн/шт.
10-20 шт40
21-50 шт25
51-100 шт12
101-200 шт6
201-500 шт5
501-1000 шт4

Щоб замовити друк на ручках телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ДРУК НА РУЧКАХ