значки з логотипом

Значки з логотипом - оригінальний метод реклами і важлива частина корпоративного стилю, яка додає солідності вашій компанії. За допомогою нагрудних значків можна підвищити довіру клієнта до бренду, вказуючи на серйозність фірми.

Фірмові значки найчастіше використовуються:

  • Як рекламно-сувенірна продукція для підвищення впізнаваності бренду. Вони можуть безкоштовно роздаватися промоутерами при проведенні рекламних акцій. Дуже популярний інструмент реклами в період виборчих кампаній, коли потрібно підвищити впізнаваність кандидата або партії і спонукати проголосувати за них.
  • Як частина корпоративної культури в державних компаніях, банках, органах влади. Корпоративні значки використовують також великі приватні фірми і корпорації для додавання солідності і підвищення довіри до своїх співробітників в очах клієнта.

Виготовлення значків на замовлення - які краще замовити?

Значки бувають декількох видів, виходячи з використовуваних матеріалів, способів нанесення, форми виробів, а головне - їх вартості:

  1. Виготовлення поліграфічних значків. Самий бюджетний варіант, складається з декількох частин: надрукованої вставки, основи з жерсті, спеціальної захисної плівки, а також шпильки для кріплення до одягу. Має стандартну круглу форму різних діаметрів. Найбільш популярними є значки діаметром 45 і 56 мм. Переваги даного виду продукції в тому, що вони коштують недорого і швидко виготовляються.
  2. Об'ємні значки. Більш дорогий варіант, який вимагає більше часу на виготовлення. Зображення наноситься на папір, далі поміщається на підкладку з металу, де додатково покривається прозорими смолами. Такі значки мають оригінальний зовнішній вигляд і додатковий захист у вигляді покриття, яке продовжує терміни їх служби.
  3. Виготовлення металевих значків. Найбільш презентабельний і дорогий вид значків, який обов'язково приверне увагу завдяки оригінальній формі і яскравому зовнішньому вигляду. В якості основи можуть використовуватися різні метали. Для нанесення інформації найбільш часто використовується метод хімічного травлення - інформація з'являється на поверхні під впливом кислот, а пізніше може заливатися в потрібний колір за допомогою емалей.

Вибирати варто виходячи з мети їх використання. Якщо значки потрібні для проведення рекламних промо-кампаній, варто замовляти виготовлення закатних значків. Якщо ж значки повинні стати частиною корпоративної культури і бути присутнім на одязі співробітників, то тут не варто економити і краще замовити виготовлення представницьких значків з металу.

виготовлення значків

Виготовлення значків з логотипом - ціна і терміни

Терміни виготовлення значків складають від 3-4 робочих днів в залежності від їх виду і завантаженості виробництва. Вартість буде прямо залежати від кількості, і виду значків. Актуальну ціну уточнюйте у нашого менеджера.

Ми знаходимося в місті Хмельницький, але ви також можете купити значки з логотипом з доставкою в будь-яке місто країни.

Замовте виготовлення значків у нас за телефоном чи використовуючи форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ДРУК НА ЗНАЧКАХ