букви + з пінопласту недорого

Об'ємні букви з пінопласту - модний тренд останніх років, який стає все більш популярним в зв'язку з активним розвитком соціальних мереж. Це відмінний аксесуар для фотосесій і додаткові декорації для будинку або офісу. Матеріал дуже легкий, з ним зручно працювати, вироби зручно транспортувати і монтувати.

Вони широко використовуються в зовнішній рекламі для створення вивісок магазинів, ресторанів, державних і приватних компаній. Їх ціна - ще одна перевага, через яку замовники вибирають саме пінопласт. Можна встановлювати всередині і зовні будинків, готові вироби стійкі до вологи і вигоряння на сонці.


Як ми працюємо?

букви з пінопласту дешево

Компанія Український рекламний дім здійснює виробництво букв з пінопласту на власному обладнанні. Працюємо з власним матеріалом, товщиною від 10 до 200 мм. Ціна залежить від розмірів і складності виробу, строки - від завантаженості виробництва.

Виготовлення букв з пінопласту відбувається в кілька етапів:

Прорахунок. Ви описуєте нашому менеджеру Ваш проект, вказуєте розміри і додаткові побажання. Він підготує прорахунок вартості і повідомить деталі по телефону або по електронній пошті.

Різка букв. Після узгодження ціни і оплати, проект запускається у виробництво. При цьому практично немає обмежень по формі. Ви можете замовити і букви, цифри, і будь-які інші фігури з пінопласту, які тільки побажаєте.

вирізання букв з пінопласту

Фарбування. Як тільки вирізання букв з пінопласту завершено, виріб забарвлюється в певний колір, відповідно до побажань клієнта.

Упаковка і відправка. Ми працюємо в місті Хмельницький. Але також зможемо відправити надійно упаковані букви з пінопласту до Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Одеси, будь-якого іншого міста України. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».


Букви з пінопласту дешево

У нас можна замовити літери за відмінною ціною. Нижче вказано прайс на виготовлення:

Опис послуги/продукції Ціна
Фігурне різання пінопласту 20 грн./пог.м
Вартість пінопласту (лист 50х100 см), товщина в міліметрах
20 мм 50 грн./лист
30 мм 70 грн./лист
50 мм 100 грн./лист

3D літери з пінопласту - сфери застосування

букви з пінопласту фото

Ми можемо вирізати з пінопласту букви і цифри, певне слово або словосполучення, назву компанії або фірмовий хештег, який використовується для просування в соц. мережах. Це дуже популярний тренд, який має наступні застосування:

  • Рекламні букви з пінопласту. Використовуються для просування бізнесу і залучення додаткової уваги. Встановлюються ззовні або всередині будівлі, біля входу в офіс або заклад, щоб допомогти клієнтам знайти Вашу компанію.
  • Усередині офісів. Пінопласт використовують для виготовлення логотипу або назви фірми і встановлюється на стіні. Завдяки легкій вазі конструкція не створює додаткового навантаження на стіну.
  • Особистих і сімейних фотосесіях. Слова або окремі літери з пінопласту - це відмінна декорація для створення яскравих фотосесій з найближчими людьми;
  • Виставках, конференціях і корпоративних вечірках. Фото на пам'ять з потенційними клієнтами або партнерами стануть ефективним інструментом реклами, якщо у когось в руках буде напис з назвою Вашої компанії;
  • В якості додаткових декоративних елементів в офісах, магазинах, ресторанах. Букви з пінопласту з контражурним підсвічуванням допоможуть створити теплу і затишну атмосферу в закладі або офісі і залучать додаткову увагу до Вашого бізнесу.
  • Великі букви з пінопласту виконують декоративну, а також рекламну функцію. Встановлюються всередині великих торгових центрів або ззовні, біля певних об'єктів. Гарний дизайн і оригінальне оформлення роблять їх привабливим фоном для фотосесій. Перехожі люблять робити фото на фоні подібних об'єктів, а потім викладати в соц. мережі. Це додаткова і прихована реклама, що легко сприймається і володіє вірусним ефектом.

Переваги

рекламні букви + з пінопласту

Невелика вага. Букви і написи виходять дуже легкими - це ідеальне рішення для фотосесій, виготовлення вивісок і логотипів.

Фігури будь-якої складності. Ви зможете втілити в реальність найсміливіші проекти - красиві логотипи, зображення, написи великих і маленьких розмірів.

Їх легко монтувати і закріпити. Маленька вага виробів робить їх дуже зручними для монтажу - Ви зможете прикрасити стіну офісу фірмовим логотипом або яскравою цитатою. При цьому не обов'язково псувати саму стіну отворами для саморізів. Букви можна закріпити за допомогою двостороннього скотчу.

виготовлення букв з пінопласту

Легко транспортувати. Маленька вага дозволяє взяти зображення або літери з пінопласту з собою для фотосесій на природі або для декорування виїзних чи інших свят.

Екологічність. Матеріали безпечні для здоров'я людини і не шкодять навколишньому середовищу.

Ціна. Вироби з пінопласту коштують дешевше, ніж з інших видів матеріалів, тому якщо потрібен тимчасовий варіант декору або Ви шукайте більш недороге рішення - це ідеальний варіант.

Букви з пінопласту - це відмінне поєднання ціни та якості. Фото з прикладами наших робіт можна подивитися на нашому сайті.

Рекламна агенція «Український рекламний дім» допоможе Вам реалізувати проекти різної складності, вартості та розміру. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції. Замовте об'ємні букви з пінопласту по телефону або за допомогою форми зліва.