Декор з пінопласту – сучасний тренд, який застосовується в самих різних сферах - від оформлення вітрин магазинів до створення декорацій для весіль і фотосесій. Даний матеріал дуже легкий, з ним зручно працювати і його зручно транспортувати.

Одним з головних його переваг є ціна. З нього можна вирізати вироби самих різних розмірів і форм, наприклад, можна замовити прикрасу у формі сніжинки з пінопласту до Нового року, серце або слова з пінопласту на весілля


Виготовлення фігур з пінопласту

Різка фігур з пінопласту здійснюється на власному обладнанні. При виготовленні використовується матеріал різної товщини - 10-200 мм. Це дозволяє створювати як плоскі, так і об'ємні букви з пінопласту. Таким чином Ви можете купити вироби різних розмірів і товщини, які підійдуть під Ваші задачі.

Щоб дізнатися, скільки буде коштувати вирізка з пінопласту, визначте приблизні розміри майбутнього виробу. Наш менеджер прорахує вартість і сповістить зручним для Вас способом. Коли всі деталі узгоджені, замовлення переходить на стадію виробництва. Ми зможемо виготовити маленькі і великі фігури з пінопласту будь-якої форми.

Далі напис або фігура забарвлюється в певний колір за бажанням клієнта. Ми працюємо в місті Хмельницький, але також пропонуємо доставку в будь-яке місто України. Надійно спакуємо і відправимо Ваше замовлення за вказаною адресою. Більш детально про умови оплати, замовлення і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».


Сфери застосування

Різка декору з пінопласту - практичне і ефективне рішення. Цей матеріал підходить для використання всередині і зовні будинків, допоможе створити приємну атмосферу і залучити погляди перехожих до вітрин Вашого магазину. Нижче описані найбільш популярні сфери застосування подібних виробів.

Новорічний декор з пінопласту. На порозі свят власники бізнесів намагаються залучити якомога більше клієнтів і можуть використовувати для цього різний декор: сніжинки з пінопласту, новорічні фігури з пінопласту в формі ялинки, оленів, Діда Мороза чи Снігуроньки. Таке незвичайне оформлення обов'язково приверне увагу і нових покупців або клієнтів.

Весільний декор з пінопласту. Найщасливіший день в житті обов'язково повинен запам'ятатися. Він складається з багатьох деталей, які роблять свято незабутнім. Прикраси з пінопласту на весілля можуть стати такою деталлю.

Герб або написи з пінопласту на весілля стануть яскравою фішкою фотосесій. Всі гості захочуть зробити фото на пам'ять зі словами «Happy», «Family», «Love». Також можна замовити дату весілля з пінопласту. Це ще один відмінний атрибут для фотосесій, і прекрасне нагадування про найважливіший день у житті.

Ажурна весільна ширма з пінопласту і весільна арка - відмінно прикрасять виїзну церемонію або святковий зал.

Сердечка з пінопласту. Відмінний декор на День закоханих. Його можуть використовувати як власники кафе і ресторанів для створення святкової атмосфери, так і закохані пари, які хочуть зробити вечір ідеальним і незабутнім.

Декор з пінопласту для інтер'єру. Даний матеріал - ідеальний для внутрішнього застосування, створення логотипів компаній і установки їх усередині будівель на стіні. На їх фоні можна робити відмінні корпоративні фото. Також дуже красиве і практичне рішення для оригінального оформлення власної квартири або будинку.

Декор вітрин з пінопласту. Вітрина - це обличчя Вашого магазину. Правильне і оригінальне оформлення дозволить залучати більше клієнтів і отримувати більше прибутку. Фігурне різання пінопласту дозволяє створювати вироби будь-якої складності і самої незвичайної форми, які точно звернуть на себе увагу.

Слова з пінопласту для фотосесій. Слова «Happy», «Сім'я», «Любов», «Ти + я» - обов'язковий декор для сучасного фотографа, який дозволяє робити фото різноманітнішими, більш веселими і оригінальними. Вироби з пінопласту дуже легкі, їх зручно використовувати і транспортувати.

Для ювілеїв. Написи і цифри з пінопласту з датою народження або кількістю років - яскравий і незвичайний декор, який буде займати центральне місце на протязі всього тсвяткування, подарує масу яскравих емоцій і ще довгий час буде нагадувати про свято.

Для урочистих заходів. Фірмовий хештег або назва фірми з пінопласту відмінний інструмент виділитися і запам'ятатися клієнтам і партнерам на виставках, конференціях, а також створити відмінну атмосферу на корпоративних вечірках.

Наші фахівці можуть вирізати слово з пінопласту, цифри або іншу фігуру будь-якої складності і розмірів по макету клієнта. Вартість залежить від габаритів виробу, товщини матеріалу і складності фігури. Замовте у нас з гарантією якості і по відмінною ціною.