Виготовлення об'ємних хештегів

Хештег - це спеціальна мітка, яка використовується в соціальних мережах для полегшення пошуку по певній тематиці або категорії. Хештегом називається будь-яке слово, поєднання букв і цифр, що починається зі знаку решітки. Приклад: #УкраінскійРекламнийДім.

Об'ємні хештеги з пінопласту часто використовуються в якості декоративних елементів для фотографій, а також в якості маркетингового інструменту для просування в соціальних медіа.


Виготовлення об'ємних хештегів

Ми використовуємо власне обладнання. Щоб вирізати в пінопласті потрібну фігуру застосовуються спеціальні нитки або дроти, які нагріваються до певної температури. Це дозволяє створювати складні багатогранні об'єкти, вирізаючи по декількох осях.

Для виробництва ми використовуємо листової пінопласт, розміром 50х150 см. Товщина пінопласту для виробництва хештегів може варіюватися від 10 до 200 міліметрів. Після вирізки вироби при необхідності фарбуються в певний колір.

Терміни виготовлення - 3-4 робочих дня при наявності готового макету. Ціна залежить від товщини використовуваного пінопласту і складності фігури (вимірюється сумою погонних метрів різу). Картинки з прикладами наших робіт Ви можете подивитися на нашому сайті.


Для чого потрібні об'ємні хештеги?

По суті, все об'ємні хештеги використовуються в якості декоративних елементів для фотографій або оформлення приміщень. При цьому одні люди роблять це для власної розваги, інші з метою маркетингового просування певного продукту, послуги, закладу, компанії або співтовариства в соц. мережах.

Об'ємні хештеги з пінопласту

Об'ємні хештеги використовуються:

  • На фотосесіях. Часто такі хештеги використовуються лише в якості красивих декорацій і не мають відображення в цифрових медіа. Людям просто подобається робити фото зі словами #happy, #family, #justmarried, #любов #love #щастя та іншими. Однак фотосесії також часто проводяться спеціально для цілеспрямованого просування певного хештега в соціальних медіа.
  • На вечірках, корпоративах, виставках, конференціях. Як правило клієнти замовляють хештеги з назвами компанії спільноти або інші, які вони активно використовують для просування в соціальних мережах. Вони використовують ці об'ємні хештеги як декорації на фотографіях. Такі фото виглядають більш цікаво і незвично. Пізніше клієнти діляться цими фотографіями в соц. мережах, щоб залучити більше читачів на свої сторінки.
  • Для декорування магазинів, ресторанів, кафе або інших закладів з метою залучення нових читачів на свої сторінки в Facebook, Instagram і інших популярних соц. мережах. Фірмові об'ємний хештег розміщується в залі кафе, ресторану чи магазину на видному місці. Часто дозволяють робити фотографії з хештегом, щоб люди самі активно ділилися ними на своїх сторінках. Це додаткова і безкоштовна реклама, що володіє вірусним ефектом. Її охоче лайкають, коментують і діляться нею з друзями.

Переваги і недоліки

Об'ємні хештеги фото

Об'ємні хештеги з пінопласту мають ряд переваг: вони легкі, їх зручно транспортувати. Пінопласт дуже екологічний, не шкодить людям і навколишньому середовищу. З нього можна вирізати фігури будь-якої складності. Ще одна перевага - вартість, вироби з пінопласту досить недорогі. Головний недолік - відносна крихкість, тому з матеріалом краще звертатися акуратно.


Як замовити?

Ми виробляємо об'ємні хештеги з пінопласту в Хмельницькому з доставкою в будь-яке місто України. Детально про умови оплати і доставки читайте тут.

Замовити об'ємні хештеги можна по телефону або онлайн, використовуючи форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ОБ'ЄМНІ ХЕШТЕГИ