об'ємні вивіски + з пінопласту Хмельницький

Реклама з пінопласту - красивий і недорогий спосіб привернути увагу клієнтів до свого бізнесу. Об'ємні вивіски з пінопласту значно легші інших видів вивісок, їх легко перевозити, вони більш зручні в монтажі. Наше обладнання дозволяє створити фігури різних розмірів будь-якої складності.

Вивіска з пінопласту може бути вулична або інтер'єрна. Встановлюється над входом в магазин, кафе, ресторан або офіс. Логотип з пінопласту красиво і солідно виглядає на стіні офісу або особистого кабінету. Це ідеальний баланс ціни і якості. Підійде тим, хто шукає хороший варіант за невеликі гроші.


Виготовлення вивісок з пінопласту

виготовлення вивісок + з пінопласту

У процесі роботи ми використовуємо власне обладнання, матеріал товщиною від 10 до 200 міліметрів. Якщо Вас цікавить, скільки попередньо коштуватиме об'ємна реклама з пінопласту, виміряйте приблизні розміри, а також вкажіть приблизне зображення і передайте цю інформацію нашому менеджеру. Після прорахунку він повідомить вартість по телефону або електронною поштою.

Терміни виготовлення залежать від завантаженості відділу виробництва. В основному, 4-5 робочих днів. Після вирізки вироби забарвлюються певним кольором відповідно до вимог клієнта. Як тільки фарба висохла і виріб готовий до установки, наші фахівці виїжджають на монтаж, або ж відправляють надійно упаковану вивіску в будь-яке місто України. Більш детально про умови оплати, замовлення і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».


Фігурне різання пінопласту - вартість

Нижче наведена таблиця вартості робіт з різання пінопласту різної товщини:

Фігурна порізка 20 грн./пог.м
Ціна матеріалу (лист 50х100 сантиметрів)
20 мм 50 грн. за один лист
30 мм 70 грн. за один лист
50 мм 100 грн. за один лист

Де застосовується?

Зовнішня реклама. Пінопласт досить міцний, легкий в обробці і монтажі матеріал, який коштує дешевше композиту або пластику. Він відмінно підходить для створення таких виробів:

  • Вивіска з пінопласту з підсвічуванням або без. Вивіска незвичайної форми буде залучати більше поглядів, а підсвічування дозволяє Вашій рекламі працювати цілодобово. На передодні свят відмінним способом привернути увагу є вивіска «З Новим Роком» з пінопласту.
  • Об'ємний логотип з пінопласту. Величезний логотип на фасаді або на даху будівлі буде маяком закликати нових клієнта до Вашого офісу, автосалону, магазину або великого торгового центру.
об'ємна реклама + з пінопласту

Внутрішня реклама. Якщо Вам потрібна вивіска всередині торгового центру чи хочете замовити виготовлення логотипів на стіну компанії, пінопласт - це ідеальний варіант. По-перше, не потрібно переплачувати за дорогий композит або пластик. По-друге, можна створити виріб дійсно будь-якої форми, щоб залучати більше уваги. Об'ємний логотип на стіні офісу або кабінету створює додатковий імідж, послужить відмінним фоном для корпоративних фотографій.

Замовте об'ємні вивіски з пінопласту у компанії Український рекламний дім. У нас власне обладнання, відмінна ціна і гарантія якості.