Виготовлення флагштоків Хмельницький

Шукайте де замовити виготовлення флагштоків? Компанія «Український рекламний дім» пропонує великий вибір флагштоків для установки на вулиці і всередині будівель. У нас власне виробництво і великий досвід роботи в сфері виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами. Можлива доставка готової продукції по всій Україні.

Флагшток - це конструкція, на якій кріпиться або в яку вставляється прапор. Прапори є популярним інструментом зовнішньої реклами. Прапори та прапорці з національною символікою встановлюються в державних установах і приватних компаніях. Це відмінний інструмент для залучення додаткової уваги до Вашого бізнесу, а також створення більш солідного іміджу вашої компанії. У нас можна замовити флагштоки різних видів, які використовуються всередині приміщень і на вулиці.


Зовнішні флагштоки

  • Стаціонарні флагштоки (бетонуються в землю). Встановлюються біля потрібного будинку, заливаються бетоном на заздалегідь підготовленому місці. Вони дуже міцні, стійкі і довговічні. Прапор кріпиться до основи тільки по одній стороні.
  • Флагштоки з поперечної поворотною поперечиною (буквою Г). Найбільш часто їх можна побачити біля автоцентрів або заправних станцій. Вони також стаціонарні і призначені для транспортування. Їх особливість в тому, що прапори кріпляться до основи по бічній і верхній стороні, завжди зберігаючи презентабельний вигляд незалежно від погодних умов.
  • Флагштоки на бетонній подушці (є можливість перевозити). Це дуже зручно для проведення різних виїзних заходів, виставок та конференцій. Легко встановлюються в потрібному місці.
  • Мобільний флагшток (Віндер). Невелика, легка, збірна конструкція. Може бути різної висоти. Прапор кріпиться до флагштока завдяки кишені. Має невеликий вигин вгорі, щоб прапор мав презентабельний вигляд. Дуже зручний в експлуатації і перевезенні. Не потребує попередньої підготовки перед установкою. Ідеальний для проведення спортивних та інших заходів. Для установки Віндер можуть використовуватися різні типи підставок: хрестоподібна (для установки на тверду плоску поверхню), типу «бур» (для кріплення на грунті, піску), або плоска.
  • Флагшток на будівлю. Кріпиться на фасад державних і приватних установ. Найбільш часто зустрічається в готелях, ресторанах або кафе, а також адміністративних будівлях. Може бути під один, два або три прапори. Надійно кріпиться до стіни за допомогою анкерних болтів.
зовнішні флагштоки

Внутрішні флагштоки

Бувають двох видів:

  • Флагшток на підлогу. Може встановлюватися в холі будівлі, актових або конференц-залах, в кабінетах керівників і директорів. Прапор кріпиться до основи завдяки кишені. Може служити в якості підставки для одного, двох або трьох прапорів одночасно, в залежності від конструкції.
  • Флагшток настільний. Настільні прапорці - невід'ємна частина облаштування кабінету будь-якої державної організації. Також часто вони зустрічаються в кабінетах керівників приватних компаній. Виконують іміджеву функцію, створюють більш серйозне і позитивне враження про вашу компанію у клієнтів.
флагшток на будівлю, флагшток на підлогу

Матеріали для виробництва, терміни та ціна.

Для виробництва флагштоків ми використовуємо наступні матеріали: сталеві труби, нержавіючу сталь і фіброволокно.

Флагштоки з нержавіючої сталі мають порівняно невелику вагу, дуже міцні і надійні, не тьмяніють з часом. Стійкі до корозії і зносу. Мають гарний зовнішній вигляд і прослужать протягом довгих років. Недоліком нержавіючої сталі є її вартість.

Перевагами фіброволокна, яке здебільшого складається з поліпропілену полягає в тому, що він не піддається корозії, має невелику вагу і хорошу гнучкість.

Терміни виготовлення флагштока складають від 7 робочих днів. Вартість залежить від виду, висоти і матеріалу, з якого буде виготовлена конструкція. Попередню ціну можна дізнатися у нашого менеджера по телефону або написавши нам на пошту.

Додатково можна також замовити монтаж конструкцій біля будівлі або кріплення на фасаді. Вартість монтажу обговорюється окремо. Наші фахівці мають великий досвід роботи з зовнішньою рекламою, проведуть якісну установку конструкції за кілька годин.

установка флагштоків Хмельницкий

Вашу компанію побачать здалеку

Завдяки кріпленню на флагштоки на висоті кількох метрів прапори видно з великої відстані, так вони привертають ще більше уваги за рахунок руху у вітряну погоду. Це простий і ефективний рекламно-іміджевий інструмент, який красиво, гордо і ненав'язливо буде рекламувати ваш бізнес в будь-яку погоду і час доби.

Ви можете купити флагшток будь-якого виду і розміру у нас з гарантією високої якості за хорошою ціною. Для замовлення телефонуйте, пишіть на пошту або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ФЛАГШТОК