лайтбокси Хмельницький

Лайтбокс - це рекламний світловий короб, який є одним з кращих способів залучення уваги потенційних клієнтів. Його перевага перед несвітловими вивісками в тому, що він може працювати цілодобово, вдень і вночі рекламувати Ваш бізнес.

Створює додатковий позитивний імідж в очах клієнтів, оскільки виглядає дорого і красиво. Це дає перевагу перед конкурентами, які в якості вивіски використовують звичайний банер або вивіску із пластику.


Розміщення лайтбоксів

Світлова вивіска (лайтбокс) може бути вулична і інтер'єрна. Цей вид реклами давно і успішно використовуються нашими замовниками в Хмельницькому і по Україні.

розміщення лайтбоксів

Лайтбокс зовнішній встановлюється на фасаді будівлі, використовується в якості вивіски або покажчика, щоб клієнту було легше знайти потрібну компанію або заклад. Його часто можна побачити при вході в магазин, офіс, аптеку, кафе або ресторан, торговий центр або супермаркет.

Інтер'єрні лайтбокси встановлюються всередині будівель з метою привернути більше уваги, допомогти клієнтам знайти потрібний магазин або компанію, а також виділитися серед конкурентів. Це особливо актуально у великих торгових центрах, де безліч магазинів і офісів розташовуються поруч один з одним. І багато в чому від вивіски і оформлення вітрини буде залежати зайде клієнт до Вас або піде до конкурента.


Види лайтбоксів

Світловий короб може бути квадратним, прямокутними, круглим і фігурними. Одностороннім або двостороннім. Також вони розрізняються залежно від виду матеріалів, з яких вони виробляються. Найбільш популярними є 3 таких види:

  • Светловий короб із поликарбонату;
  • Із акрилу;
  • Із композиту.
лайтбокс картинки

Одним з найбільш ранніх і найбільш недорогих видів є рекламний світловий короб, виготовлений з полікарбонату, який коштує дешевше інших матеріалів. Також замість традиційних світлодіодних модулів тут використовуються більш дешеві люмінесцентні лампи. Тому навіть компанії з мінімальним бюджетом зможуть дозволити собі даний вид світлової вивіски. Полікарбонат відмінно підходить для виготовлення квадратних і прямокутних лайтбоксів маленьких і великих розмірів.

лайтбокс зовнішній

Найбільш популярним є світловий короб, при виготовленні якого використовується акрил (по-іншому оргскло). Використання даного матеріалу дозволяє зробити дуже гарну прямокутну, круглу або фігурну вивіску. Для підсвічування використовуються потужні світлодіодні модулі SMD, які мають великий термін експлуатації, а також споживають менше енергії. Акрил добре пропускає світло, тому Вашу вивіску буде видно здалеку.

Красиві квадратні і прямокутні лайтбокси часто виробляються з дуже міцного алюмінієвого композиту. Методом фрезерування в композиті вирізається потрібне зображення або напис. В отвори вставляється акрил, який обробляється за допомогою лазерної порізки. На задній стінці встановлюються світлодіоди, так щоб напис або зображення були підсвічені. Виходить дуже довговічна і стильна вивіска.

Про інші види вивісок читайте тут


Виготовлення, монтаж, доставка

виготовлення лайтбоксів

Виготовлення лайтбоксів - складний і трудомісткий процес, які вимагає певного досвіду і знань. Наші фахівці займаються цим вже більше 10 років і за цей час встигли зробити і встановити велику кількість лайтбоксів в Хмельницькому і інших містах України. Світловий короб в середньому виготовляється 4-5 робочих днів, без урахування створення дизайну. Ціна залежить від розмірів і використовуваних матеріалів.

Надійно упакуємо і відправимо лайтбокс в будь-яке місто України. У комплекті є всі необхідні кріплення і схема, щоб Ваші працівники могли самостійно здійснити монтаж. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка». Фото з прикладами робіт можна подивитися на нашому сайті.

Ви можете замовити лайтбокс високої якості у нас на сайті, по телефону або в офісі за відмінною ціною.