монтаж рекламних вивісок Хмельницький

Монтаж і обслуговування зовнішньої реклами - послуги з установки, діагностики, ремонту, заміни вивісок, а також їх окремих елементів. Далеко не кожна рекламна агенція спеціалізується на цьому і надає дані послуги. Тут потрібні знання і майстерність, щоб грамотно і якісно все закріпити, підключити і при цьому нічого не пошкодити.

Компанія Український рекламний дім працює з 2007 року. Наші співробітники набули великий досвід створення, монтажу і ремонту рекламних вивісок за ці роки. Ми працюємо в Хмельницькому, при необхідності виїжджаємо в будь-яке місто області або країни за згодою клієнта.


Надаємо наступні послуги:

 • Монтаж демонтаж вивісок;
 • Діагностика и ремонт вивісок

   Фахівці нашої компанії здійснюють монтаж світлових і не світлових вивісок практично будь-якої складності. На невеликій висоті установка здійснюється за допомогою драбин, при необхідності для монтажних робіт на великій висоті використовується автовишка. Її вартість оплачується окремо.

   монтаж вивіски +на фасад

   Здійснюємо монтаж вивіски на фасад магазину, кафе, ресторану або офісу, як всередині, так і ззовні приміщень. Також проводимо монтаж вивіски на даху будівлі. Вартість монтажу розраховується індивідуально, в залежності від габаритів вивіски, обсягу робіт, складності, і застосування автовишки.

   Крім цього ми також займаємося демонтажем старих вивісок.

   Сервісне обслуговування вивісок. Ніщо не працює вічно. Будь-який продукт має термін експлуатації. Тому ми забезпечуємо нашим клієнтам технічну підтримку і проводимо ремонт зовнішньої або внутрішньої вивіски за їх запитом

   Заміна старого банера, переклеювання вигорілої на сонці плівки, заміна елементів освітлення, ремонт світлових вивісок - все це зможуть зробити наші співробітники. Найбільш складною з цих робіт є ремонт світлодіодної вивіски, оскільки потрібно мати певні навички і майстерність, щоб виявити і усунути причину поломки, не зашкодивши виробу і мережі, до якої під'єднано пристрій. Наші фахівці здійснять швидкий, якісний ремонт, замінять блоки живлення, світлодіоди або лампи на нові, щоб вся система знову працювала.


   Залиште всі турботи нам

   монтаж зовнішньої реклами

   Поломки іноді трапляються у всіх. Головне швидко все виправити і займатися бізнесом далі. Ми беремо всю брудну роботу на себе, тому що спеціалізуємося на цьому. Кожен власник бізнесу має більш важливі справи, ніж ремонт вивіски. Залиште і довірте це нам, а самі розвивайте свою справу і заробляйте гроші.

   У нас можна замовити монтаж і ремонт зовнішньої реклами з гарантією якості. Ми дбаємо про своїх клієнтів і готові завжди допомогти, щоб їх бізнес процвітав.