неонові вивіски Хмельницький

Неонові вивіски - один з найкрасивіших, незвичайних і яскравих видів зовнішньої реклами. Вогні неонових ламп сильно привертають увагу перехожих в темний час доби.

Це один найстаріших видів зовнішньої реклами, який був раніше дуже популярний, але з часом лампи замінили світлодіоди. Сьогодні люди вже звикли до лайтбоксів, світлодіодних букв і вивісок тому використання неону дозволяє виділятися на тлі інших. Він може використовуватися для зовнішньої реклами і для застосування всередині приміщень.


Неонова підсвітка - відмінний спосіб стати помітним

неонова вивіска купити

Неонові трубки досить гнучкі, що дозволяє створювати оригінальні вивіски з неону незвичайної форми. Можна використовувати оригінальний шрифт, створювати красиві фігури під конкретний бізнес, наприклад, з трубок можна зробити вивіску у вигляді велосипеда, чашки кави, морозива, лампочки, гітари.

Загалом, все, що тільки може побажати клієнт, можна виготовити за допомогою неону. Незвичайна форма вивіски при вході в Ваш магазин, кафе або офіс, і її яскраве світло, обов'язково запам'ятається клієнтам.

Існує два види неону, які широко застосовуються в рекламі і декоруванні.


Звичайний неон

Складається зі скляної трубки зі спеціальним напиленням, яка потім заповнюється газом. При підключенні трубки до джерела електроенергії газ нагрівається і яскраво світиться. Спеціальні тримачі надійно кріплять трубки до основи або каркасу.

Неонова вивіска дозволяє комбінувати різні кольори і створювати унікальні візуальні образи або написи. Існує кілька видів неонової реклами в залежності від способу застосування трубок, але сьогодні широко застосовується тільки один: вивіски з відкритим неоновим світлом. «Голі» трубки нічим не закриваються. Саме в такому вигляді виходять гарні фігури і слова.


Сфери застосуванная

неонова реклама

Неонова реклама - створення вивісок для кафе, магазинів і офісів.

Неонові вивіски для будинку. Оригінальний спосіб створити красивий малюнок, що світиться на стіні у себе вдома. Також можна використовувати лампи для створення підсвітки в кімнаті.

Неонова вивіска на стіну ресторану, бару чи кафе створить приємну атмосферу приглушеного світла, ідеальну для спілкування в хорошій компанії.


Холодний (гнучкий) неон

Гнучкий неон - це пластиковий шнур певної довжини, який світиться по всій довжині. Він не випромінює тепла і абсолютно безпечний, оскільки для його роботи достатньо низького струму, який не є небезпечним для людини. Провід можна змотувати і нарізати на частини, тому працювати з ним дуже зручно. Він коштує дешевше, ніж звичайний неон, споживає менше електроенергії і більш зручний в монтажі. А ще Led неон простіший в ремонті.

виготовлення неонових вивісок

Гнучкий холодний неон також широко використовується в рекламі, для декоративного освітлення приміщень та оформлення інтер'єрів, для створення написів, світлових фігур і костюмів, що світяться для різних шоу.

Також дуже популярний холодний неон для підсвічування авто. Використовується для підсвічування салону - панелі приладів, керма, сидінь, або днища автомобіля. Виглядає дуже красиво і ефектно. Так Ви зможете виділити свою машину серед інших. Гнучкий неон - кращий подарунок для автолюбителя, дуже популярний серед гонщиків і любителів тюнінгу.


Виготовлення і терміни

Виготовлення неонових вивісок - трудомісткий і складний процес, який займає до 14 робочих днів. Для цього потрібні певні знання і майстерність. Ми виготовляємо вивіски з неону в Хмельницькому і робимо доставку в інші міста України, тому Ви можете довіритися компанії Український рекламний дім і замовити неонову вивіску у нас.Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».

Неонова вивіска - оригінальний і дуже ефективний вид зовнішньої реклами. Ви можете замовити прорахунок і купити вивіску по телефону або на сайті, щоб уже в найближчому майбутньому залучати нових клієнтів.