оформлення вітрин Хмельницький

Оформлення вітрин - ще один яскравий і дієвий спосіб привернути увагу до свого бізнесу і виділитися на фоні конкурентів. Вітрини або вікна Вашого офісу чи магазину - це додаткова рекламна площа, яку можна з вигодою використовувати. Оригінальне оформлення вітрини обов'язково приверне до себе погляди перехожих і нових клієнтів.


Де застосовується?

Обклеювання плівкою може здійснюватися на фасаді будівель, вітринах або вікнах. Оформлення вітрин відмінний спосіб реклами для магазинів, банків, кафе, ресторанів, торгових центрів, інтернет кафе. Це хороший спосіб привернути увагу або приховати те, що відбувається всередині офісу від очей перехожих.

оформлення вітрин магазинів

Деякі заклади вважають за краще повністю закрити вітрини і вікна від випадкових перехожих. Магазини, кафе і ресторани в більшості використовують лише частину вікна або вітрини, щоб клієнти могли бачити асортимент товарів або те, що відбувається всередині закладу.

Є різні стилі оформлення вітрин, в залежності від цілей, які перед собою ставить замовник. Це може бути рекламне оголошення з конкретною пропозицією, акціями, знижками, переліком товарів або послуг, що надає компанія. Ще один варіант - новорічне або святкове оформлення вітрин. Тут основна мета створити атмосферу свята, що наблжається - Нового року, Дня закоханих, 8 березня, і т.д. Це теж свого роду реклама, але не така явна і більш приваблива в очах клієнта.


Види оформлення вітрин, вікон і фасадів

Оформлення вітрин та фасадів здійснюється спеціальною плівкою, яка стійка до вигорання на сонці, не боїться вологи і перепадів температури. Існує кілька видів плівки, що дозволяє знайти максимально індивідуальний підхід до клієнта. Обклеювання вітрин зазвичай здійснюється плівкою Оракал, яка буває декількох видів. Вона може бути:

дизайн оформлення вітрин
  • Глянцева;
  • Матова;
  • Біла;
  • Прозора.

На білій матової або глянцевій плівці зображення друкується на широкоформатному принтері. Пізніше при необхідності можна вирізати зображення за певним контуру, щоб зробити його більш цікавим і помітним. Прозора плівка також може мати глянцеву і матову поверхню. На ній також проводиться друк або просто вирізається певний малюнок. Виходить, що вся вітрина або вікно повністю закрито і тільки вирізаний малюнок дозволяє бачити, що відбувається всередині.

красиве оформлення вітрин

Оракал має широку кольорову гаму, якщо потрібно повністю заклеїти вікно певним кольором. Також можливе обклеювання золотою або срібною дзеркальною плівкою.

Ще один вид оформлення скляних вітрин або вікон - обклеювання перфорованої плівкою. Вона має специфічну структуру, яка дозволяє наносити друк, але при цьому пропускає світло в приміщення. Зовні перехожим буде видна реклама або малюнок. Зсередини видно все, що відбувається на дорозі або у дворі.


Особливості поклейки і ціна

Оформлення вітрин плівкою має деякі особливості, які варто враховувати при роботі.

По-перше, не можна клеїти плівку відразу після друку, фарба повинна висохнути, інакше може розпливатися, а сама плівка може розтягнутися. По-друге, перед наклеюванням поверхню фасаду, вікна або вітрини потрібно очистити від пилу і бруду, щоб плівка добре приклеїлася. По-третє, не можна клеїти плівку при мінусових температурах, на вулиці або в приміщенні повинно бути досить тепло.

послуги поклейки плівки Хмельницький

Спочатку потрібно розробити дизайн, потім надрукувати потрібний сюжет на плівці, підготувати поверхню і тільки потім проводити оформлення вітрин або вікон. Вартість дизайну розраховується індивідуально, в залежності від обсягу роботи. Вартість поклейки плівки розраховується за квадратний метр.

Друкуємо в Хмельницькому з можливою доставкою по Україні. Також надаємо послуги поклейки плівки в місті Хмельницький, здійснюємо виїзд в інші міста області або країни. Фото з прикладами наших робіт можна подивитися на нашому сайті.

Красиве креативне оформлення вітрин - яскравий, незвичайний і діючий спосіб залучити нових покупців і клієнтів в Ваш магазин, заклад чи офіс. Замовте друк і поклейку прямо зараз.