стенд куточок споживача Хмельницьий

Стенд - це місце, де розташовується певна інформація. Вони бувають декількох видів і конструкцій, залежно від того, яку функцію виконують:

  1. інформаційні;
  2. освітні;
  3. рекламні.

Інформаційні

куточок споживача купити

Найбільш популярним є стенд куточок споживача. Згідно із законодавством України, він повинен розташовуватися на видному і доступному місці, щоб споживач міг отримати всю необхідну інформацію.

На куточку споживача обов'язково має бути: найменування власника, книга для відгуків та пропозицій, адреса і номер телефону органів, які захищають права споживача в конкретному місті чи області, а також відповідні ліцензії. Вся інформація повинна бути актуальною, з урахуванням останніх змін в законодавстві.

інформаційні стенди

При цьому немає суворих вимог щодо оформлення стенду - розміру, кольору або дизайну, тому існують різні види куточків споживача. Вони можуть бути на одну або більше кишень формату А4 і А5, мати суворий дизайн або яскравий барвистий фон. Куточок споживача будь-якої форми і розміру можна купити у нас.

Інформаційні стенди використовуються в якості дощок оголошень на державних і приватних підприємствах. На них розташовується актуальна інформація про роботу компанії, новини, оголошення. Також часто на них розміщують фотографії кращих співробітників.


Освітні

Найбільш популярними в даній категорії є стенди для дитячого садка і шкільні стенди, які розміщуються в класах або на коридорах і містять корисну для учнів інформацію.

шкільні стенди

Стенд для дитячого садка потрібно оформляти в зрозумілій дітям формі. Дитячий стенд повинен містити побільше картинок і поменше текстової інформації, щоб діткам було легше сприймати і запам'ятовувати інформацію.

Стенд для початкових класівповинен відповідати тим самим вимогам, оскільки дітям потрібно звикнути до нового місця і навантажень. Легкий казковий дизайн буде дуже актуальним.

Також у кожному класі має бути класний куточок. Такий стенд повинен відображати життя класу, на ньому можуть бути привітання іменинників та фото кращих учнів. Також може розміщуватися державна символіка і гімн країни.


Рекламні

мобільний стенд Ролл ап

Дані стенди дуже корисні при проведенні презентацій, виставок, святкових заходів. Вони допоможуть привернути увагу, розповісти про продукт, можуть бути використані в якості фотозоні.

Мобільний стенд «Павук». Має невелику вагу і просту конструкцію, його легко збирати і розбирати. Мобільний стенд х-банер (павук) зручний в транспортуванні і займає мало місця. На банер набиваються кільця в чотири кути полотна, щоб закріпити його на ніжках конструкції.

Мобільний стенд Ролл Ап. Також займає мало місця і дуже зручний для транспортування. Вставити банер трохи складніше, але при цьому на нього не потрібно набивати люверси.

Терміни, ціна, матеріали

Інформаційні та освітні стенди виготовляються з пластика ПВХ різної товщини, від 2 до 5 мм. На пластик клеяться букви або повнокольоровий картинка з Оракалу. Для виготовлення кишеньок використовується прозорий акрил. Такі стенди виготовляються в Хмельницькому за 3-4 робочих дні. Ціна залежить від розміру і кількості кишеньок.

Для виготовлення рекламних конструкцій використовується метал, пластик і алюмінієвий профіль. Термін виготовлення - близько 7 робочих днів. Вартість безпосередньо залежить від розміру.

оформлення стенду

Фото стендів можна подивитися на нашому сайті. Ви можете купити стенд будь-якого розміру, з будь-яким дизайном і кількістю кишеньок у компанії Український рекламний дім.