замовити табличку Хмельницький

Табличка - це виріб, який вказує на щось або надає певну інформацію. Їх існує кілька видів, залежно від функції, яку вони виконують.


Найпопулярніші таблички

Одними з найбільш поширених і популярних є таблички на будинок або адресні таблички. На них вказують назву вулиці і номер будинку, щоб будівлю можна було легко знайти. Вони бувають:

Стандартні Табличка з назвою вулиці синього кольору з білим написом певного розміру. Такі замовляють і встановлюють комунальні служби або державні установи. Це загальноприйнятий стиль, і Ви можете замовити таку табличку, щоб дотримуватися стандарту.

Гарні фігурні Такі вироби відмінно виділяються оскільки мають нестандартну форму і можуть бути будь-якого кольору за бажанням замовника. Кріпляться на саму будівлю або часто на паркан, якщо це приватний будинок.

Адресні таблички на будинок з об'ємними літерами. Дуже міцні і надійні. Завдяки особливій технології виріб виходить суцільнолитим і дуже довговічним.

таблички на будинок

З підсвіткою – ідеальне рішення для офісу, кафе, для салону або магазину, щоб їх легко було знайти в темний час доби.

У нас можна купити табличку на будинок будь-якого розміру, дизайну і форми в Хмельницькому і з доставкою по Україні.


Інші види табличок

табличка вхід

«Графік роботи», «Відкрито / закрито». Використовуються магазинами, кафе, ресторанами, фірмами для оповіщення відвідувачів про час роботи закладу або компанії.

Таблички на вхід Кріпляться на фасад будівлі державних установ і закладів, а також приватних фірм. На них розміщують назву, логотип компанії, додатково може вказуватися перелік послуг.

Вказівні Як правило мають форму стрілочки, що вказує в потрібному напрямку, щоб допомогти клієнту знайти потрібний офіс або кабінет.

світлодіодні таблички

Заборонні таблички Встановлюються з метою перешкодити не бажану дію - заборонити куріння в певному місці, вхід стороннім в певні приміщення.

Табличка на двері. Використовується в школах, університетах, лікарнях, інших державних і приватних компаніях. Кабінетна табличка вказує ПІБ людини, якій належить кабінет і її посаду. Також вона може вказувати назву самого кабінету.

Світлодіодні таблички «Відкрито». Найбільш часто використовується в кав'ярнях, вуличних магазинчиках, щоб привернути увагу клієнта в темний час доби і вдень за рахунок динамічної підсвітки.


Виготовлення табличок - які матеріали використовуються і скільки часу це займає?

табличка ціна

Найбільш часто використовуваним матеріалом при виготовленні є пластик ПВХ різної товщини - від 2 до 5 мм. На спеціальній плівці друкується або вирізається з напис, і наклеюється на пластик. В результаті виходить табличка, яка не вигорає на сонці протягом декількох років і не боїться вологи. Ціна залежить від дизайну і складності. Виготовлення табличок із пластику займає 2-3 дні.

Досить часто у виробництві використовується такий матеріал, як полістирол. Виглядає красиво і солідно. Напис виходить об'ємним оскільки шрифт виливається окремо, а потім припаюється, щоб виріб вийшов суцільнолитим. Встановлюється зовні будівлі. Виготовлення займає близько 14 робочих днів. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».

Зображення з прикладами робіт дивіться на нашому сайті. Ви можете купити таблички і забрати самостійно з нашого офісу в місті Хмельницький або замовити доставку в будь-яке місто. Надійно пакуємо і відправляємо продукцію по Україні.