Виготовлення сітілайтов Хмельницький

Сітілайт - плоска рекламна конструкція, яка має підсвічування зсередини і дозволяє бачити оголошення в темний час доби. Це ефективний і популярний вид зовнішньої реклами, який можна побачити в більшості міст країни. Другий за популярністю після біллбодов.

Ситилайт буває одностороннім і двостороннім. Односторонні кріпляться на стіну, двосторонні встановлюються на ніжку. Кришки відкриваються з обох сторін, всередину вставляється змінний постер, який підсвічується зсередини.


Переваги

сітілайт

Ситилайт має кілька переваг, які дозволяють йому ефективно конкурувати з іншими рекламними носіями:

 • Розміщується в людних місцях, щоб охопити багато потенційних клієнтів. Його добре видно, інформація знаходиться на рівні очей і добре читається, її можна розглянути поблизу.
 • Завдяки внутрішньому підсвічуванню сітілайт добре видно вночі, коли інша неосвітлена реклама вже не працює. Про це говорять відгуки задоволених клієнтів: їм подобається, що реклама їх бізнесу може працювати цілодобово.
 • Легко замінювати інформацію. Щоб розповісти про актуальні знижки, оновлення та акції, не потрібно переклеювати інший сюжет, як на білборді, досить просто принести постер з новою інформацією та вставити його замість старого.

 • Популярні місця установки

  сітілайт купити

  Сітілайти призначені як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Їх часто можна побачити:

  • На узбіччі вздовж доріг, щоб охопити тих людей, які користуються автомобілями або їздять в громадському транспорті.
  • На тротуарах в людних місцях або пішохідних вулицях, де є великий потік потенційних покупців.
  • На зупинках маршруток і тролейбусів. В очікуванні транспорту люди мають найбільше часу для ознайомлення з рекламним оголошенням.
  • Поблизу магазинів, ресторанів, кафе, салонів краси, банків та інших закладів. Часто виконує функції покажчика.
  • Біля станцій метро, вокзалів і місцевих визначних пам'яток, де зазвичай є великий потік людей.
  • Усередині великих торгових, розважальних і бізнес центрів, де вони виконують навігаційну і рекламну функцію.

  Технічні характеристики

  сітілайт фото

  Розмір сітілайту нашого виробництва становить 192 см у висоту і 132 см в ширину. Видима частина рекламного поля становить 180Х 120 см, що відповідає загальноприйнятим стандартам. Несуча конструкція виготовлена зі сталевої профільної труби, а сам корпус виготовляється з алюмінієвого профілю.

  Від вологи та механічних пошкоджень рекламний постер захищений ударостійким полікарбонатом. Ущільнювач захищає від потрапляння пилу всередину. А замок перешкоджає небажаному втручанню всередину конструкції. Підсвічування здійснюється за допомогою світлодіодних модулів SMD, які дуже довговічні і економічні.


  Виготовлення, терміни і ціна

  сітілайт ціна

  Виробництво сітілайтів - складний трудомісткий процес, який вимагає від працівників досвіду і майстерності. Виготовлення сітілайтів займає 14-20 днів в залежності від завантаженості виробництва. Картинки з прикладами наших робіт можна подивитися на сайті.

  Ситилайт - не найдешевший, але ефективний рекламний носій. Нижче вказана ціна на різні види конструкцій.

  Таблиця 1 - Прайс на виготовлення сітілайтів

  Вид Вартість
  Двосторонній антивандальний (на нозі) 28950 
  Односторонній антивандальний (на нозі) 27000
  Односторонній антивандальний (кріплення до стіни) 25000

  Ви можете замовити виготовлення сітілайта з доставкою в будь-яке місто країни. Надійно спакуємо і надамо схему для самостійного монтажу. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».

  Сітілайт - практичний і ефективний рекламний носій. Ви можете купити його у компанії Український рекламний дім і встановити його поблизу свого магазину або офісу, щоб незабаром отримувати нових клієнтів і покупців.