вивіски Хмельницький

Вивіски - це потужний інструмент залучення уваги і нових клієнтів. На них розміщується назва, логотип і коротко описується те, чим компанія займається. Встановлюються, як правило, на фасад або на стіну, біля входу з метою проінформувати про те, яка організація розташовується всередині будівлі.

Навіщо потрібні вивіски?

Це частина іміджу і обличчя компанії. Вивіска справляє перше враження про фірму, тому важливо, щоб вона виглядала відповідно. Розміри, зовнішній вигляд, форма, матеріал, з якого вона виготовлена, все це вже може багато що сказати про Вас клієнтові.

Без вивіски клієнт не впізнає, де Ваш офіс або магазин. Йому доведеться питати у людей, які також можуть не знати. Це орієнтир, як Вас знайти. Якщо Ви відкриваєте свою компанію, без неї не обійтися. При чому, це не трата грошей, а вигідна інвестиція, оскільки є джерелом нових, часто випадкових клієнтів, які її побачать проходячи повз.

Завдяки використанню різноманітних матеріалів, ми виготовляємо різні рекламні вивіски і пропонуємо різні рішення, щоб допомогти замовникам з будь-яким бюджетом. Щоб замовити вивіску для свого підприємства потрібно детально вивчити інформацію про те, якими вони бувають, що вибрати найбільш підходящий варіант.


Види вивісок

замовити вивіску

Вивіски завжди виготовляються під замовлення, виходячи з вимог клієнта і умов її експлуатації. Вони можуть бути односторонніми - вивіска продуктового магазину, кафе, ресторану, магазину одягу, салону краси, державної установи, і т.д., як правило, кріпиться безпосередньо на фасад будівлі, так що інформація може розміщуватися лише з одного боку.

Бувають і двосторонні, які кріпляться до фасаду однією з бічних сторін так, щоб інформацію можна було розмістити відразу на двох площах і її добре видно. Така консольна вивіска часто виконує роль покажчика, щоб клієнтам було простіше знайти компанію. Будь-яка аптека є хорошим прикладом - аптечні хрести блимають і виступають над тротуаром, щоб їх було видно здалеку.

Вивіска може бути зовнішня або інтер'єрна. Перша встановлюється на фасаді будівлі або даху. Другий вид встановлюють всередині приміщень, в торгових і розважальних центрах біля входу в магазини, у великих гіпермаркетах як покажчики, щоб покупцям було легше знайти потрібний відділ. Часто це може бути вивіска на стіну з логотипом компанії всередині офісу.

Форми вивісок можуть бути дуже різні. Це може бути прямокутна, фігурна, об'ємна, кругла вивіска різних розмірів.

Найчастіше зустрічаються не світлові вивіски, однак досить популярні і варіанти з підсвічуванням прожекторами, щоб їх було видно і в темну пору доби.


Матеріали для виготовлення

виготовлення вивісок

Одним з найбільш часто використовуваних матеріалів при виготовленні є ПВХ різної товщини. З нього роблять пластикові вивіски. Зображення наноситься поверх пластика на спеціальну клейку плівку оракал, яка стійка до вологи і вигоряння на сонці.

Також для виготовлення використовують жесть, прозорий або кольоровий акрил, дерево. Акрил досить легкий, він добре підходь для виготовлення фігурних конструкцій. Обробляється за допомогою лазерного порізки.

Фасадні та інтер'єрні вивіски часто виробляються з дуже міцного і довговічного алюмінієвого композиту, який обробляють методом фрезерування. Зверху наноситься друк на плівці Оракал.

Щоб реклама працювала і в темний час доби ми робимо підсвічування з прожекторів за бажанням клієнта. Кількість прожекторів залежить від розміру вивіски. Вони встановлюються знизу або зверху, на певній відстані, щоб рівномірно освітити всю конструкцію.


Ціна, терміни виготовлення, монтаж

Вивіски можуть мати різну вартість. Ціна в першу чергу залежить від розміру, матеріалів, з яких вона буде зроблена, форми, оскільки від цього залежить складність роботи, наявності підсвічування. Як правило, розраховується індивідуально. Виготовлення вивісок займає від 3 робочих днів, в залежності від складності.

Табличка 1 - Середні терміни виготовлення в залежності від використовуваного матеріалу

Назва матеріалуТерміни виготовлення (без урахування розробки макету)
Пластик ПВХ 3 робочих дні
Жесть 3 робочих дні
Акрил 4-5 робочих днів
Дерево до 7 робочих днів
Алюмінієвий композит 4-5 робочих днів
монтаж вивісок

Перед запуском у виробництво потрібно зробити дизайн вивіски. Недостатньо просто зробити красиву картинку. Дизайнер повинен враховувати особливості роботи з конкретним матеріалом і монтажу. Найкраще узгодити всі деталі і проконсультуватися у працівників виробничого цеху.

Монтаж вивісок вимагає знань і досвіду, щоб надійно закріпити виріб на фасаді будинку або всередині. Ми більше 10 років займаємося рекламою. Наші фахівці встановили велику кількість вивісок в Хмельницькому, Києві та інших містах України. Установка вивіски може зайняти кілька годин, залежно від того місця, де потрібно її прикріпити. Там, де не дістає драбина часто використовуються автомобільні вишки, що збільшує вартість монтажних робіт.

Вказавши розміри та інформацію про умови монтажу, Ви можете замовити приблизний розрахунок вартості вивіски. Фото з прикладами виконаних нами замовлень можна подивитися на сайті. Робимо відправку по всій Україні. Усередині посилки знаходиться схема для самостійного монтажу. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».

Ви можете купити вивіску у компанії Український рекламний дім за відмінною ціною з гарантією якості.