Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Об'ємні літери

Об'ємні літери - один з найпопулярніших і ефективніших інструментів зовнішньої реклами, оскільки привертає більше поглядів, ніж звичайні вивіски. Тривимірні образи людина запам'ятовує краще, швидше звертає увагу на них.

Об'ємні слова здатні залучати більше поглядів, а значить - більше клієнтів. Вони виглядають красиво і дорого. Так Ви зможете підняти імідж своєї компанії в очах клієнта і створити більш приємне враження. Саме тому їх часто можна побачити на фасаді магазинів і офісів в Хмельницькому, а також інших містах України.

Класифікують зовнішні букви і букви для внутрішнього застосування. Перші розміщуються на фасадах і дахах будівель, щоб зробити магазин, кафе, ресторан, офіс компанії або торговий центр помітнішим і виділити його серед інших. Другі використовуються всередині будівель, щоб допомогти клієнту знайти потрібну фірму. Виглядають дуже багато, що особливо актуально для дорогих магазинів, бутіків, великих компаній, адже «зустрічають і оцінюють по одягу».


Види об'ємних літер

Перша відмінність в тому, що бувають об'ємні букви, що світяться і ті, що не світяться. Світлові працюють цілодобово над рекламою Вашого бізнесу, не світлові зможуть рекламувати Ваш бізнес тільки протягом світлої пори доби. Другий параметр, за яким розрізняються, є матеріали, що застосовуються для виготовлення.

Не светлові виготовляються із:

  • Пінопласту;
  • Пластику;
  • Акрилу;
  • Сталі;
  • Дерева.

Об'ємні літери з пінопласту. Використовується пінопласт різної товщини, який пізніше забарвлюється фарбою певного кольору. Часто використовується для створення оригінальних декоративних елементів для фотосесій, написів і слів. Це дуже популярний тренд серед молоді - робити фото, де хтось тримає красиві об'ємні букви. Хештег-букви - невід'ємний атрибут вечірок, весіль і корпоративних свят.

Об'ємні літери із пластику. ПВХ різної товщини широко застосовується при виготовленні написів для зовнішнього і для внутрішнього застосування. Він досить легко піддається обробці, дозволяючи створювати великі і маленькі об'ємні букви різних типів і форм. Білий пластик обклеюється плівкою Оракал, щоб надати напису потрібний колір. Не боїться вологи і може прослужити довгі роки.

Об'ємні літери з акрилу. Оргскло (акрил), товщиною 3 мм, обробляється методом лазерного порізки, тому дає можливість створювати об'ємні букви, використовуючи практично будь-який шрифт. Завдяки глянцевій поверхні оргскла і широкому вибору кольорів, вони виглядають просто і красиво.

Літери зі сталі. Вони дуже міцні і довговічні, не бояться вологи. Красиво виглядають і підходять для внутрішнього і зовнішнього використання.

Літери із дерева. Модний тренд останнім часом. Найбільш часто використовуються для облаштування інтер'єру, як декоративні елементи для фотосесій, весіль, хештегів. Це можуть бути окремі слова або цілі написи.


Об'ємні літери з підсвіткою

Дана категорія відрізняється за типом підсвічування. Вони бувають з:

  • Внутрішньою підсвіткою;
  • Контражурною підсвіткою;
  • Комбінованою підсвіткою.

Світлодіодні літери з внутрішньою підсвіткою. Суть в тому, що фасад і бічні сторони робляться з пластику, який не пропускає світло, а лице - з акрилу, який прекрасно пропускає світлові промені. Таким чином світитися буде тільки лицьова частина виробу. Для підсвічування використовуються якісні світлодіодні модулі. Напис добре читається на великій відстані, її добре видно в темряві.

Об'ємні літери з підсвічуванням «контражур». Вони виглядають солідніше і коштують дорожче, ніж попередній вид. Тут все навпаки - лице і бортики робляться з пластику і обклеюються плівкою оракал, а задня стінка - з акрилу, щоб світло від світлодіодів відбивалося від стіни або основи, до якої прикріплені літери.

Об'ємні світлові літери з комбінованою підсвіткою. Багато світла не буває. При їх виготовленні бортики і фасад робляться з акрилу, при цьому створюється враження, що світиться вся буква. Виходить дуже яскраво, красиво і ефектно.

Букви «Золото» і «Cрібло». Для їх виготовлення використовується дзеркальний композит або акрил золотого чи срібного кольору. Дуже міцні і довговічні. Завдяки контражурнії підсвітці їх добре видно в темний час. Виглядають дійсно багато і солідно.


Ціни, терміни, монтаж

Світлові і не світлові об'ємні літери мають різну вартість. Ціна розраховується індивідуально і залежить від розмірів виробу, матеріалів і наявності підсвічування. Виготовлення об'ємних літер займає від 4-5 робочих днів в залежності від складності та завантаженості працівників виробничого цеху. Монтаж займає кілька годин. Фото з прикладами робіт є на нашому сайті.

Виробляємо букви в місті Хмельницький з можливою доставкою по всій країні. У комплекті поставляється кріплення і схема, по якій Ваші працівники зможуть самостійно провести монтаж. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».

Об'ємні букви можна купити по телефону або через наш сайт. Телефонуйте або замовляйте через форму зліва.

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00