Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Буклети, Ліфлети

Друк буклетів та ліфлетіів

 Інформаційні буклети і ліфлети - сучасний і ефективний спосіб донесення інформації до кінцевого її адресата, який використовується вітчизняними та зарубіжними компаніями, незалежно від виду діяльності, розміру та іншої специфіки роботи. У поліграфії друк буклетів є різновидом тиражного виробництва, і її організація - важливий етап в проведенні правильної маркетингової політики
В компанії Український рекламний дім можна замовити друк буклетів і ліфлетів зі розробкою дизайн-макету будь-якого формату, кольору і специфіки нанесення інформації, а також способу фальцювання. Або ж надати свій власний проект і отримати його якісну і оперативну реалізацію в обумовлені терміни. У розділі «Вимоги до макетів» ви можете ознайомитися з правилами оформлення і подачі замовлення в виробництво.

Як замовити друк буклетів і ліфлетів?

Щоб замовити друк буклетів онлайн або в офісі компанії Український рекламний дім, необхідно:
  1. Визначитися з форматом і папером
  2. Надати макет для друку або замовити його розробку у нас. Якщо у вас свій макет, ознайомтеся будь ласка з технічними вимогами до макетів
  3. Оплатити вартість друку.Умови оплати і доставки.

Прайс на друк буклетів стандартних форматів, грн:

Євробуклет А4+2 згини 99х210, крейдованй папір 130 г/м

50 шт600
100 шт1000
500 шт1250
1000 шт1400
2500 шт2500
5000 шт4600

2 Євро 198х210мм крейдованй папір 130 г/м

50 шт320-570
100 шт540-940
500 шт800
1000 шт950
2500 шт1700
5000 шт3100
Щоб уточнити вартість друку буклетів а також іншу необхідну інформацію, використовуйте контактну форму "Запит на прорахунок"
Буклетами називають різновид поліграфічної продукції, призначеної для відображення текстової та графічної інформації, і виглядають вони як зшиті в корінці аркуші паперу, або ж зігнуті в кілька згинів. Використовується в рекламі і для інформування клієнтів, складання пам'яток тощо. Друк рекламних буклетів проводиться на всіх аркушах та їх сторонах.
Кількість перегинів в буклеті може перевищувати два, на відміну від листівок. Також в них не допускається при зшивці в корінці кількість сторінок понад чотири, так як тоді це буде вже брошура. Можливі різноманітні типи складань.
Обраний онлайн рекламний буклет може належати до одного з наступних видів:
• іміджеві - для створення позитивної думки про компанію, обов'язково з оригінальним індивідуальним дизайном, можуть містити корпоративну символіку, картинки інфографіки, якісні фото;
• інформаційні - передбачено чіткий виклад інформації про конкретний продукт або послугу з насиченою візуальною інформацією (як і для іміджевих);
• промо-реклама - компактні розміри для роздачі в місцях проведення промо-акцій;
• розсильні - передбачається поштова розсилка, тому сфальцованний екземпляр повинен мати стандартний для поштових конвертів формат.

Особливості ліфлетів та буклетів

Ліфлет являє собою складений втричі аркуш паперу таким чином, щоб його було зручно розсилати поштою в конверті і вручати в руки. У ньому не передбачено можливості прошивки або фальцовки іншим способом.
Коли ви друкуєте ліфлети, на них наносять рекламну інформацію, що як правило, описує якийсь один аспект діяльності, акцію або пропозицію, що знайомить з нюансами співпраці в одному напрямку, так як він не має на увазі складної структури викладення, яка повинна була б позначитись і в дизайні.

Переваги цифрового друку

 Цифровий друк буклетів реалізовує найвищі стандарти поліграфії, і при цьому по швидкості він швидше в порівнянні з офсетним. Такий друк прийнято замовляти, коли потрібен порівняно невеликий терміновий нааклад в ідеальній якості і точності передачі ліній, а також відтінків макету.
Цифровий друк буклетів не застосовують в великих поліграфічних форматах, тому найчастіше використовують для друку буклетів і ліфлетів формат А4 і менше. В цьому випадку можна застосовувати папір щільністю до 300г / кв.м. а також дизайнерські картони.

Офсетний друк буклетів

Виробляється на папері в 80-300 г / кв.м. Основна перевага такого виду друку - можливість в будь-який момент отримати як завгодно великий повторний наклад по раніше вже відпрацьованим. Також варто відзначити що офсетний друк буклетів суттєво здешевлює вартість одиниці виробу, чим більше наклад - тим виходить дешевше.

Особливості друку збірних накладів

Збірний тираж є друк різних виробів і замовлень разом. Різні вироби компонуються на одну збірну плиту і друкуються разом, а потім розділяються. Цей спосіб друку буклетів використовується, коли до всіх об'єктів пред'являються однакові вимоги по кольорам, щільності та якості паперу. У цьому випадку на одному великому форматі листа компонуються макети відразу декількох менших. Наприклад, буклет в 2 згини і кілька листівок і ліфлетів

Серед переваг збірного накладу можна виділити наступне:

• суттєва економія коштів;
• відсутність необхідності збільшувати терміни реалізації проекту за рахунок роботи над макетом кожної складової окремо;
• можливість роздрукувати весь спектр невеликої кількості необхідних ліфлетів і буклетів, вписавшись при цьому в оптові тиражі поліграфічної компанії;
• прискорення всієї підготовки до (кольороподілу, фотовисновку, підготовки друкованих плівок і форм, настройки друкарської машини).
Як правило, якщо мова йде про збірний тираж, мається на увазі офсетний друк, з усіма його нюансами, специфікою і можливостями

Види складання та формати рекламних буклетів и ліфлетів

Що стосується ліфлетів, вони виробляються в основному в форматі менше А4, і при цьому фальцювання відбувається, як правило, двічі, щоб вийшов складений прямокутник з зразковими розмірами в 10х20см. Основва при цьому може бути будь-якою за такими характеристиками:
• товщина (головне, щоб при згині утворювався акуратний, чи не зламаний край);
• кольоровість (підходить і білий, і кольоровий папір);
• фактура (рельєф поверхні може бути гладким або візерунчастим);
• склад паперу (малювання, газетний, тонкий картон, пегамент, дизайнерський і ін.);
• додатковий художній ефект (гаряче фольгування, шовкографія, конгревне або блинтове тиснення - істотно збільшує вартість друку).
У розміщенні інформації ліфлети позбавлені чіткої організації, тому їх листи для зручності часто складаються всередину (у напрямку один до одного) таким чином, щоб такий рекламний буклет було зручно упаковувати в конверт відповідного формату.
Буклет в 2 складання і більш має складну організацію, в тому числі і з-за можливостей з'єднувати два розвороту скобою, прошивкою. І навіть якщо вони просто зфальцовані, то, на відміну від ліфлетів і в залежності від вихідного формату листа, їх можна складати багато разів, наприклад, "гармошкою", отримуючи буклет в 3 згину. Але, головне, стежити за тим, щоб процес цей підкорявся правилам послідовного розкриття перед читачем інформації.
Також можливий офсетний збірний друк на форматах А3, А4, А5, А6 всіх розглянутих типів подачі рекламно-інформаційних листівок.

Друк рекламних буклетів в нашій компанії

Наша поліграфія в м Хмельницький надає послуги цифрового і офсетного друку на вигідних умовах і з усією можливою оперативністю. Також ми пропонуємо виготовлення буклетів для інших міст, і в цьому випадку доставка по Україні буде здійснюватися різними зручними клієнту перевізниками. У компанії Український рекламний дім ціна на друк буклетів відрізняється доступністю, і завжди працюють цікаві програми по роботі з постійними клієнтами в Хмельницькому і по всій Україні.
Ми допоможемо розробити рекламний буклет найвищої якості, оригінальний і грамотний щодо успіху маркетингової політики, і при цьому для наших клієнтів завжди доступний друк буклетів недорого в самих різних форматах і видах поліграфії.
ЗАМОВИТИ ДРУК БУКЛЕТІВ

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00