Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Упаковка

Друк картонної упаковки - багатоетапний процес по створенню упаковки для певної продукції. Від якості і візуального оформлення багато в чому залежать і майбутні продажі. Поки покупець не спробував на смак або не випробував сам товар, він, найчастіше, приймає рішення про покупку, спираючись на зовнішній вигляд товару.

Ви можете зробити найякісніший і кращий товар на ринку, але якщо він буде погано продаватися, то час, ресурси і гроші, витрачені на виготовлення продукту, будуть витрачені даремно. Упаковка - це продавець, це запрошення купити товар, тому розробка дизайну і друк упаковки не менш важливі, ніж сам продукт.

Компанія «Український рекламний дім» пропонує друк упаковки з картону відмінної якості за хорошою ціною. Ми більше 10 років успішно займаємося рекламним бізнесом, Маємо власне обладнання. З нами працюють сотні задоволених клієнтів.


Виготовлення упаковки - дизайн і друк

Виготовлення упаковки на замовлення відбувається в кілька етапів:

 1. Дизайн. Все починається з ідеї і візуального оформлення. Дизайн залежить від типу продукту, який планується продавати. Дитячі іграшки та товари краще робити барвистими і яскравими, так вони будуть краще сприйматися дітьми. Жіноча продукція повинна бути упакована елегантно, витончено, мати гарний зовнішній вигляд. Товари для чоловіків повинні мати просту, зрозумілу, логічну упаковку. Один з найпростіших способів зробити хорошу упаковку - знайти схожий товар у тих конкурентів, які мають найбільші продажі і розробити схожий дизайн зі своєю унікальною родзинкою. Наші дизайнери зможуть розробити упаковку для будь-якої продукції згідно з індивідуальними побажаннями клієнта.
 2. Попередня підготовка. Після того, як дизайн остаточно затверджується замовником, починається підготовка до виробництва. Готуються ножі для висікання коробки певної форми, а також друкарські форми і обладнання. У нас можна замовити виготовлення картонної упаковки як стандартної форми, так і оригінальної, і нестандартної.
 3. Виготовлення упаковки з картону. Для цього ми використовуємо офсетний друк. Це ідеальне рішення для виготовлення продукції, тиражем від 1000 штук. Офсетний друк дозволяє отримати зображення дуже високої якості і є найпопулярнішим масовим методом друку на даний момент. Вартість продукції буде постійно знижуватися при збільшенні тиражу. Офсетний друк - це дуже якісно і вигідно. Матеріали для виготовлення упаковки, які ми використовуємо - це переважно картон різної щільності, залежно від вимог клієнта.
 4. Постдрукарські роботи. Коли тираж видрукуваний, продукція вирізається по формі за допомогою спеціальних ножів. Після цього вироби можуть додатково покриватися ламінуванням або вибірковим лаком. Ламінація збільшує термін служби картонної упаковки, а вибіркове покриття додає більш оригінальний зовнішній вигляд, оскільки лаком розкривається лише частина виробу - певний малюнок або напис.

Виготовлення картонних коробок - сфери застосування

Виготовлення упаковки з логотипом компанії можна розділити на два напрямки: комерційна і сувенірна (подарункова) упаковка. Вони відрізняються вмістом і дизайном.

Комерційна упаковка включає детальний опис товару, інструкції по застосуванню, запобіжні заходи. Також на коробці розміщується логотип і назва компанії, адреса та контактні дані. Сюди відноситься упаковка для:

 • Парфумів
 • Дитячих іграшок
 • Солодощів
 • Побутової хімії
 • Чаю та кави
 • Аптечної продукції - таблеток та мікстур
 • Хенд-мейд товарів.

Виготовлення картонної упаковки з логотипом для сувенірів і подарунків може мати вільний зміст і будь-який дизайн за побажанням клієнта. Тут немає строгих правил. Найбільш часто використовується, коли компанія хоче привітати своїх співробітників або клієнтів з Новим роком, 8 березня, Днем народження компанії. Такі подарунки підвищують лояльність співробітників і клієнтів. Це відмінний спосіб, щоб залучити нових покупців в свій бізнес.


Виготовлення картонної упаковки на замовлення - ціна і терміни

Виготовлення картонної упаковки найчастіше замовляють з друком і оформленням в фірмовому стилі компанії. Така упаковка крім своєї основної функції виконує ще й рекламну функцію.

Виготовлення коробок з логотипом займає від 7 робочих днів, в залежності від складності виробу, тиражу і завантаженості виробництва. Стандартної ціни на такі вироби немає. Щоб дізнатися скільки коштуватиме виготовлення картонної коробки для ваших цілей, напишіть запит до нашого менеджера або озвучте його по телефону. Вкажіть тираж і приблизні параметри виробу. А найкраще - знайдіть схожу коробку у конкурентів і принесіть нам або самі виміряйте параметри - довжину, висоту і глибину. Це буде найбільш точний спосіб дізнатися актуальну вартість. Якщо ви хочете оригінальну та нестандартну коробку, то до вартості додасться ще виготовлення ножа потрібної форми.


Виготовлення коробок з картону - як замовити?

Ми працюємо в місті Хмельницький. Продукцію можна замовити у нас в офісі, а також оформити заявку на прорахунок або по телефону. Чим більше даних ви залишите про бажаному продукті, тим точнішою буде ціна. Також можете прикріпити фото для наочності. Готову продукцію надійно пакуємо і відправляємо в будь-яке місто України.

Схема роботи з нами дуже проста:

 1. Спочатку ви по телефону, поштою або у нас в офісі залишаєте заявку на прорахунок із зазначенням тиражу, розмірів і виду упаковки (фото - бажано).
 2. Менеджер прораховує приблизну вартість і погоджує деталі по виготовленню.
 3. Дизайнери створюють макет коробок і погоджують з вами остаточний вигляд виробу.
 4. Коробки запускаються у виробництво.
 5. Ви забираєте готову продукції у нас в офісі або на найближчому відділенні Нової пошти.

Замовте виготовлення картонної упаковки з друком у компанії «Український рекламний дім». Ми виготовимо продукції в мінімально можливі терміни за хорошою ціною. Телефонуйте за номером або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ДРУК УПАКОВКИ

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00