Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Прапори

Друк прапорів - ефективний метод виділитися на фоні конкурентів і стати більш помітним для потенційних клієнтів. Сьогодні прапори бувають не тільки з державною символікою, а й корпоративні - з логотипом певної компанії і в її фірмовому кольорі. Це дуже популярний рекламний і сувенірний інструмент, який додає більше солідності, покращує імідж, підвищує довіру клієнтів та їх впевненість у вашій компанії.

Компанія «Український рекламний дім» пропонує виготовлення прапорів високої якості з корпоративною та державною символікою за хорошими цінами. У нас можна замовити прапори стандартних і нестандартних розмірів з індивідуальним дизайном. Фото виконаних замовлень дивіться на нашому сайті. Готові, надійно упаковані вироби відправляємо в будь-яке місто України.


Виготовлення прапорів - матеріали

Залежно від того, де будуть використовуватися прапори - всередині приміщень або зовні, для їх виготовлення найбільш часто використовують два види матеріалів:

 • Сітка;
 • Поліестер (штучний шовк).

Сітка - сітчасте полотно, яке використовується переважно ззовні будівель для виготовлення прапорів. За рахунок своєї особливої структури має низьку парусність, стійка до вітрових навантажень, має гарну міцність. Ще однією перевагою сітки є можливість замовити друк з двох сторін.

Невеликий недолік даного матеріалу полягає в тому, що друк на прапорній сітці виходить не таким насиченим і яскравим як на інших видах матеріалів. Однак якість самого зображення тут не так важлива, оскільки зовнішні прапори призначені для перегляду з великої відстані. Тут важливо не стільки якість, скільки розміри і висота розміщення з метою збільшення помітності.

Поліестер - синтетична недорога тканина. Її також називають штучним шовком. Застосовується для виготовлення прапорів, які використовуються всередині будівель. Використання поліестеру для зовнішніх прапорів не гарантує тривалий термін їх служби. Матеріал дуже легкий, друк на поліестері має високу і насичену передачу кольору. Головна перевага - невелика вартість. Невеликий недолік - можливий друк лише з одного боку.


Види прапорів

Прапори можна розділити відразу за кількома класифікаціями. Вони можуть бути:

 • Односторонні або двосторонні (нанесення друку тільки з однієї або відразу з двох сторін);
 • Стандартні і нестандартні (як за розміром, так і за формою).

Їх можна також розділити за місцем застосування. Бувають прапори:

Зовнішні (Кріпляться на флагштоку біля входу або на фасаді будівлі). Такі прапори міцніші, мають більш тривалий термін служби, виготовляються із сітки. Вони проглядаються з великої відстані, тому якість друку тут не грає великої ролі.

Внутрішні (Використовуються всередині приміщень). Прапори, що використовуються всередині приміщень, не переносять вітрового навантаження, тому тут від матеріалу не потрібна висока міцність. Для виготовлення внутрішніх прапорів використовується поліестер. Зображення виходить дуже якісним при перегляді з малої відстані. Внутрішні прапори можна розділити на кілька видів:

 • Прапори, що встановлюються на підлозі
 • Невеликі настільні прапорці
 • Настінні прапори і вимпели

Прапори можна класифікувати і по їх змісту або цілі використання:

 • Прапори з національною та адміністративною символікою. Це затверджені на державному рівні прапори певних країн, а також областей або певних районів. Традиційно використовуються в державних організаціях різних рівнів, а також і в приватних інтернаціональних компаніях.
 • Корпоративні прапори. Прапор з корпоративною символікою обов'язково повинен бути на стіні будь-якої серйозної і солідної компанії. Він піднімає імідж і довіру клієнта до вашого бізнесу. Це відмінна риса вашого бізнесу від усіх інших. Мати власний прапор - значить показувати клієнту власне серйозне ставлення до свого бізнесу. Найбільш яскраві приклади корпоративних прапорів можна побачити біля автоцентрів і АЗС.
  Також корпоративні настільні прапорці завжди можна побачити в кабінетах керівників. Настінний корпоративний прапор - це відмінний атрибут для фотографій на спільний відпочинок співробітників компанії. Традиційно на них зображується логотип і назва фірми.
 • Спортивні прапори. Окремо варто виділити прапори з емблемами футбольних, баскетбольних команд, боксерських клубів або інших спортивних організацій. Це об'єднуючий фактор для фанатів, який також служить для ідентифікації «своїх». Використовуються на спортивних заходах.
 • Рекламні прапори. Їх мета - реклама окремої компанії або окремого продукту. Їх використовують на акціях аби збільшити впізнаваність бренду.

Сфери застосування

Прапори широко використовуються в самих різних сферах. Вони встановлюються біля:

 • Автозаправних станцій;
 • Офісів, торгових центрів;
 • Автосалонів;
 • Стадіонів;
 • Готелів

Їх часто використовують на спортивних заходах, бізнес зустрічах і конференціях, встановлюють в кабінетах, прикрашають офіси і автомобілі.


Виготовлення прапорів - дизайн, друк, терміни, ціна

Державні та адміністративні прапори виготовляються за вже заданим стандартом. А ось корпоративні та рекламні вимагають індивідуального підходу, оскільки тут кожен макет індивідуальний. Дизайн такого прапора виконується в корпоративних кольорах з нанесенням фірмового логотипу.

Якщо макет готовий, проект відправляється в друк. Для цього ми використовуємо якісний сублімаційний друк. Після - прапор обшивається по периметру з метою продовження терміну служби. При необхідності також прошивається кишеня для флагштока. Вартість виробу прямо залежить від розміру, виду і матеріалу, з якого прапор буде виготовлений.

Замовте якісний прапор з державною або корпоративною символікою у нас. Телефонуйте за номером або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ДРУК ПРАПОРА

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00