Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Виготовлення шевронів

Виготовлення шевронів - популярний метод нанесення логотипів, ПІБ, або іншої змінної інформацію на спецодяг, головні убори. Їх використовують, коли конструкція виробу не дозволяє нанести друк, плівку або зробити вишивку.

Раніше шеврони і нашивки використовувалися переважно військовими, силовими і охоронними організаціями, щоб визначити приналежність людини до певної структури, а також його ПІБ, звання або посаду. Сьогодні шеврони мають більш широку сферу застосування: освітні установи, спортивні клуби, приватні компанії. Вони використовуються з метою реклами, підвищення впізнаваності та іміджу компанії.

Рекламна агенція «Український рекламний дім» пропонує виготовлення нашивок та шевронів різних форм і розмірів в максимально швидкі терміни та з гарантією якості.


Виробництво шевронів - етапи і технологія

Шеврон є виробом круглої, квадратної, трикутної форми з логотипом і текстовою інформацією. Їх виготовлення відбувається в кілька етапів:

 • Дизайнер розробляє макет і готує його для нанесення - створюється комп'ютерна програма для машинної вишивки, розраховується кількість стібків, необхідних для відтворення логотипу та тексту.
 • Підбирається і готується матеріал для основи шеврони.
 • Наступний етап - вишивка шевронів. Машина завдає потрібний логотип, малюнок і напис по заздалегідь підготовленій програмі.
 • Полотно вирізається по контуру, краї шевронів спеціально обробляються, щоб вишивка не розпускалася.

Види і сфери застосування

Поняття шеврон прийшло з військової сфери. Воно позначає знак відмінності трикутної форми на рукаві, грудях військовослужбовця або поліцейського. Їх не варто плутати з різного виду нашивками, які з часом стали використовувати спортивні клуби або приватні компанії. Однак, не всім хочеться розбиратися в тонкощах цих відмінностей, тому, з часом, ці поняття стали взаємозамінними.

За сферою застосування їх можна розділити на 4 сфери:
 1. Шеврони для військовослужбовців, поліцейських, державних спецслужб, приватних охоронних фірм. Традиційно - це елемент одягу трикутної форми з символікою країни, організації і її назвою. Можуть бути круглої або квадратної форми. Також використовуються нашивки прямокутної форми із зазначенням звання, ПІБ, і групи крові.
 2. Нашивки можуть використовуватися різними навчальними закладами - спеціалізованими школами, гімназіями, ліцеями або вузами для створення єдиної форми одягу учнів.
 3. Застосовуються як об'єднуючий елемент одягу спортивними клубами, секціями та спільнотами. Використовуються для розпізнання «своїх» на спортивних змаганнях, футбольних матчах або місцях великого скупчення людей.
 4. Корпоративні шеврони. Використовуються приватними компаніями для створення єдиного стилю одягу своїх співробітників. Вони є не тільки засобом розрізнення, але і методом реклами та підвищення впізнаваності.

Способи кріплення

Шеврони і нашивки наносяться на готові вироби або окремі його частини. Використовуються, коли конструкція одягу або головного убору, товщина матеріалу не дозволяє нанести зображення, логотип або текст іншим способом. Найбільш часто їх використовують для нанесення на:

 • Куртки, спецодяг, військову, поліцейську або іншу форму.
 • Бейсболки або інші головні убори.

Шеврони можуть кріпитися двома способами:
 1. Пришиваються безпосередньо до одягу або частини крою. Цей варіант дуже надійний і довговічний і підходить, якщо інформацію не потрібно часто міняти.
 2. Кріплення на липучки. Основу контактної стрічки пришивають до одягу, іншу частину - до нашивки. Такий шеврон можна відстебнути перед пранням одягу або легко замінити його на інший. Це особливо актуально, якщо в компанії змінюються співробітники. Не потрібно замовляти новий одяг, досить виготовити інший шеврон. Це буде значно швидше і дешевше.

Переваги шевронів і нашивок

 • Довговічність. Вишитий шеврон прослужить тривалий час без втрати якості і зовнішнього вигляду.
 • Доступна ціна. Вартість виготовлення шевронів може бути дешевше, ніж деякі види друку на тканині.
 • Виготовлення невеликих тиражів. При необхідності можливе виготовлення невеликих партій від 10-20 штук. Але варто враховувати, що чим менший тираж, тим більшою буде вартість, тому вигідніше замовляти велику кількість.
 • Не потребують особливого догляду і легко замінюються. Їм не страшне прання, прасування, шеврони і нашивки стійкі до постійного механічного впливу в процесі експлуатації одягу. При цьому шеврон на липучці можна замінити на інший, якщо у вас новий співробітник або просто потрібно замінити інформацію.
 • Гарний зовнішній вигляд. Об'ємна вишивка надає солідність і виглядає дуже красиво.

Вартість, терміни, доставка

Ціна на виготовлення шевронів розраховується індивідуально, виходячи зі складності макету, потрібної кількості стібків і загального тиражу. Терміни виготовлення залежать від завантаженості виробництва і потрібної кількості виробів. Щоб отримати детальну актуальну інформацію, зв'яжіться з нашим менеджером.

Ми працюємо в Хмельницькому, але, якщо Ви з іншого міста, і хочете замовити виготовлення нашивок, ми пропонуємо доставку надійно упакованої готової продукції на найближче відділення Нової Пошти у вашому місті.

Щоб замовити фірмові шеврони з логотипом телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ШЕВРОНІВ

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00