Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Бейджі

Фірмові бейджі - невід'ємна частина корпоративного одягу барменів, офіціантів, обслуговуючого персоналу готелів, менеджерів державних і приватних компаній, співробітників медичних закладів, фітнес центрів, супермаркетів. На них вказується ім'я, прізвище і посада, а також логотип і назва компанії, щоб клієнт міг звернутися до співробітника. Бейджі також можуть служити для ідентифікації співробітників всередині компанії.


Види бейджів

Ми займаємося виготовленням декількох видів беджів, щоб запропонувати клієнту саме те, що йому потрібно. Для вас ми зможемо виготовити:

Паперові бейджі. Найдешевший вид, який відрізняється також і швидкістю виготовлення. Може бути різних розмірів і форм, використовується для короткострокових заходів, таких як: виставки, конференції або презентації. Додаткова ламінація або закруглені кути дозволяють надати виробам більш презентабельний зовнішній вигляд. Друк бейджів з паперу проводиться методом цифрового нанесення в мінімальні терміни. Якщо потрібні недорогі бейджі на шпильці - це оптимальний варіант.

Пластикові бейджі. Дорожчий, більш надійний і довговічний вид бейджиків. Виготовляються з акрилу або пластику ПВХ. Найбільш часто використовується для ідентифікації персоналу компанії. Зазвичай невеликі за розміром і не перевантажуються зайвою інформацією. На них може бути фото співробітника, ім'я та прізвище, вказується його посада. Може містити додатковий штрих-код або id-співробітника. Найбільш часто такі бейджи кріпляться на шнурку. Інформація наноситься за допомогою прямої УФ-друку. Вона дуже довговічна і добре передає кольори.

Металеві бейджі. Найбільш дорогі, довговічній и презентабельні. Виглядають солідно и дорого. Найбільш часто використовуються в сфері обслуговування, в закладах, які до дрібниць цінують свою репутацію и розуміють, что зовнішній вигляд співробітніка повинен буті ідеальним. Це можуть бути кафе, ресторани, готелі, медичні установи, торговельні центри та інші заклади. Могут мати віконце для змінної информации.

Такі бейджі тримаються на магніті, легко знімаються і одягаються. Виготовлення металевих бейджів на магніті займає найбільше часу, проте вироби будуть служити роками. Також можуть кріпитися за допомогою шпильки. Інформація наноситься на бейдж за допомогою лазерного гравіювання і не стирається з часом. Замовте виготовлення магнітних металевих бейджів для співробітників своєї компанії, щоб навіть найдрібніші деталі говори про серйозність і солідність вашої компанії.


Виготовлення бейджів - терміни, ціна, доставка

Терміни виготовлення бейджів складають від 3 до 7 робочих днів в залежності від виду та кількості виробів. Ви можете надати для друку свій повністю готовий макет або ж наші дизайнери розроблять його відповідно до корпоративного стилю, і після остаточного узгодження з вами, відправлять до друку.

Вартість буде залежати від тиражу, виду бейджів і матеріалу, з якого вони будуть виготовлені. Актуальну вартість можна прорахувати у нашого менеджера по телефону або написавши на пошту.

Ми працюємо в Хмельницькому, але також пропонуємо доставку добре упакованої готової продукції Новою Поштою на найближче відділення вашого міста.

У нас ви можете замовити виготовлення бейджиків недорого і невеликими партіями. Гарантуємо високу якість кожного виробу, щоб ваш бізнес був ідеальним навіть в дрібницях.

Щоб купити бейджі для своєї компанії телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ БЕЙДЖИКІВ

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00