Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Реклама на радіо

Реклама на радио Хмельницкий

Радіореклама протягом багатьох років є одним з найефективніших методів донесення інформації, залучення нових клієнтів, збільшення продажем і прибутку багатьох компаній і бізнесів. Величезне охоплення потенційної цільової аудиторії допоможе вам знайти своїх клієнтів в певному регіоні країни або на всій території України.

 


Вартість реклами на радіо по Україні:

Послуга Ціна, грн.
Створення інформаційного ролика в 1 дикторський голос від 1100 грн.
Створення ігрового ролика в 2 і більше дикторских голосів від 1500 грн.
Створення музичної рекламної пісні від 10 000 грн.

Розміщення реклами в ефірі радіостанцій - від 3 грн. за 1 секунду ефірного часу (розраховується індивідуально в залежності від обсягу реклами, частоти виходів, географії рекламної кампанії і конкретної станції.

Презентація нашої продакшн-студії

Приклади наших робіт:
Ковбаска Верест натуральна і смачна! (ТМ Верест)
Таксі 610-100
ТМ Айсберг
ТМ Рудь
Меблі Ясен
Партія НЕП
Mazda 5
Хто купить раніше – кусатиме лікті! (Меблі Стар)
Відкриття салона Меблістар
Турбо Піцца 1
Турбо-Піцца 2
Турбо-Піцца 3
Вони п'ють нашу кров! (ТМ Віконні системи ЕМ м. Хмельницький)
Підвіконня в подарунок! (ТМ Віконні системи ЕМ Хмельницький)
А сусіда давить жаба! (Гіпермаркет меблів ПАН-ДИВАН)
Ярмарка диванів (ТМ МебліСity)
Солидній бонус! (Интернет-магазин Витрина г. Черновцы)
Акція до Пасхальных свят (Гіпермаркет меблів ПАН-ДИВАН)
Приходь та торгуйся! (Гіпермаркет меблів ПАН-ДИВАН)
200 комодів (ТМ Black Red White)
Найбільша знижка (ТМ Black Red White)
Кухня НІКА (ТМ Black Red White)
Відкриття салона Black Red White в Донецьку
Відкриття гіпермаркету меблів МебліCity в Вінниці
Акція Пасхальний кролик! (ТМ Хмельницькі делікатеси)
Ідеальна кухня (ТМ Black Red White)
 Її Величність спальня! (ТМ Black Red White)
Автосалон KIA (Євро Моторз)


Чому варто замовити рекламу на радіо?

Якщо ви підприємець або власник бізнесу, то вам постійно потрібно шукати способи залучити більше клієнтів, зробити так, щоб про ваш бізнес дізналися і прийшли саме до вас, а не купували у конкурентів. Підбираючи розміщення на правильних радіостанціях, які може слухати ваша потенційна аудиторія, ви зможете збільшити продажі і прибутковість вашого бізнесу.

В сучасних умовах радіо реклама в різних регіонах України передбачає недорогий контакт рекламодавця з аудиторією, оскільки вартість реклами на радіо в порівнянні з іншими медіа-носіями істотно нижче в розрахунку на кожну тисячу контактів з аудиторією. Про це говорять показники СРТ (Cost per thousand - вартість 1000 контактів рекламодавця з будь-якою аудиторією: слухачі, глядачі, читачі і т.д.). Однак, цей показник ще не гарантує успішність рекламної кампанії, а лише дозволяє економно витрачати рекламний бюджет, що можливо тільки при правильному і продуманому плануванні рекламної кампанії.

радиореклама Хмельницкий

Реклама на радіо - складний інструмент, і користуватися ним необхідно вміло, інакше ви будете тільки «зливати» бюджет. Необхідно визначити цільову аудиторію і правильно скласти медіаплан з урахуванням всіх особливостей поведінки даної цільової групи. Тут має значення все - яку радіостанцію вибрати, дні і час виходу реклами. Також важливі форма і вид подачі рекламної інформації - адже різні люди сприймають інформацію по-різному.

Тому, якщо необхідно замовити рекламу на радіо, краще це робити не безпосередньо на станції, а за допомогою спеціалізованого рекламного агентства, у якого напрацьований досвід проведення рекламних кампаній на радіо.

Також варто використовувати рекламу на радіо в комплексі з іншими каналами подачі рекламної інформації (зовнішня реклама, роздача флаєрів і т.д.), тоді ефект вищий, адже комплексна подача інформації на різних носіях діє на сприйняття споживачів набагато сильніше, ніж окремо на одному.


Переваги радіореклами

Сьогодні радіореклама поступається за охопленням тільки рекламі на телебаченні та в Інтернеті. Але вона має ряд своїх переваг.

Вартість

Розміщення реклами на радіо обійдеться вам в 5-10 разів менше, ніж на телебаченні. Не всі великі компанії можуть дозволити собі розміщення на національних телеканалах, які транслюються по всій країні. А для малого і середнього бізнесу, такі витрати тим більше не завжди виправдані. При цьому розміщення реклами на регіональних телеканалах хоч коштує менше, але не допоможе залучити потрібної кількості клієнтів, адже рівень професіоналізму нижче, та й дивляться такі канали набагато менша кількість людей.

Реклама в Інтернеті може коштувати дешевше, але це залежить від сфери діяльності, рівня конкуренції і виду самої реклами. Для того, щоб реклама в Інтернеті була ефективною, виправдовувала витрати і приносила клієнтів, потрібна правильне і грамотне її налаштування. Самі, з першого разу ви, навряд чи зможете все зробити правильно. Потрібна допомога фахівців.

Перевага радіореклами в тому, що навіть малий і середній бізнес може дозволити собі оплатити створення рекламного ролика і його розміщення на регіональних радіостанціях, де проживає потрібна цільова аудиторія. Тут всю роботу на себе бере команда рекламного агентства.

Ефективність і сприйняття

Ефективність радіореклами всього на 30% нижче, ніж телевізійної. При цьому деякі дослідження показали, що покупця набагато легше переконати в перевагах нових товарів або послуг, якщо робити це тільки за допомогою слів. Як таке можливо? Завдяки психологічним і фізіологічним особливостям людини - наші вуха реагують і сприймають інформацію швидше, ніж очі. Також інформація, яка сприймається на слух, зберігається в пам'яті довше, ніж візуальна.

Правильно підібрані слова і порівняння задіюють уяву людини. На відміну від готового, показаного по телевізору зображення, чуючи рекламу на радіо, кожна людина уявляє в голові свою власну картину, пов'язану з його особистими потребами і мріями.

Ще одна перевага радіореклами полягає в наступному: радіо часто звучить як фон в громадському транспорті, на зупинках, в кафе, ресторанах і магазинах. При цьому пасажири або відвідувачі, ніяк не зможуть переключити канал або вимкнути радіо, на відміну від телевізора, який вони дивляться вдома. Згадайте, як тільки по телевізору починається реклама, ваша рука одразу ж тягнеться до пульта, щоб переключити на інший канал.

Вони будуть слухати радіо, в тому числі і рекламу, протягом всієї поїздки в громадському транспорті. Залежно від міста, час на проїзд може становити від 10 хвилин до 1 години або навіть більше.

Широке охоплення аудиторії

Радіореклама дозволяє охопити широкі маси потенційних покупців як на території всієї країни, так і в окремих її регіонах. Сьогодні все менше молоді дивиться телевізор. Вони використовують ноутбуки та смартфони для перегляду улюблених серіалів і прослуховування улюблених радіостанцій по дорозі в школу, університет або на роботу. Якщо ваша продукція або товари орієнтовані на молодь - реклама на радіо - це саме те, що вам потрібно.

Вибравши правильні радіостанції, ви зможете розповісти про себе потрібній категорії людей: студентам, мамам в декреті, робочим, офісним працівникам, пенсіонерам. Також ви можете розповісти про себе керівникам, підприємцям або власникам бізнесу, якщо ви працюєте в сегменті В2В. У даної категорії людей, як правило, немає часу дивитися телевізор, тому вони дізнаються новини з Інтернету або слухають радіо у власному автомобілі.


Кому варто використовувати радіорекламу?

Яким бізнесам це допоможе залучити нових клієнтів? Справа в тому, що радіореклама підійде і для маленького локального бізнесу, і для великих компаній, які працюють по всій країні.

Наприклад, ви відкриваєте або у вас вже є ресторан, магазин, чи будується житловий комплекс, квартири в якому будете продавати. Якщо все це обмежено рамками одного міста, ви можете використовувати локальні радіостанції, які найбільш часто слухають жителі вашого міста. При невеликих витратах ви зможете транслювати свою рекламу дуже великій кількості людей.

Великим бізнесам радіореклама дозволить охопити величезні маси потенційних клієнтів. Регіональні та національні радіокомпанії послужать хорошим інструментом для підвищення впізнаваності вашого продукту, послуги або бренду.

За допомогою радіореклами ви зможете:

 • Розповісти про майбутнє відкриття магазину, ресторану, торгового комплексу, нового кінотеатру;
 • Ефективно прорекламувати вже існуючі заклади, розповісти про ваші продукти або послуги, залучити більшу кількість клієнтів.
 • Реклама на радіо також дуже ефективний інструмент для того, щоб розповісти про майбутні концерти, заходи, виставки і залучити максимальну кількість відвідувачів.

Етапи проведення рекламної кампанії

При проведенні рекламної кампанії на радіо можна виділити кілька етапів:

 • Загальне планування рекламної кампанії, визначення цілей і завдань реклами, вибір цільової аудиторії і станцій, які може слухати ваша потенційна аудиторія.
 • Вибір форми подачі і стилю ролика: інформаційний, ігровий або у вигляді музичної пісеньки, які дуже добре запам'ятовуються.
 • Написання сценарію і запис рекламного аудіо ролика.
 • Підготовка та затвердження медіапланів із замовником.
 • Розміщення радіореклами в ефірі станцій.
 • Надання замовнику звітів, ефірних довідок і податкових документів.

Чому варто замовити радіорекламу саме у нас?

Рекламне агентство «Український рекламний дім» пропонує розміщення вашої реклами на радіо по всій Україні. Реклама на радіо в різних регіонах України - один з найпопулярніших на сьогоднішній день видів медіа-реклами, який залишається затребуваним і ефективним в порівнянні з іншими видами реклами.

Для підготовки рекламної кампанії на радіо наші фахівці створять вам унікальний аудіоролик, який запам'ятається слухачам. Ми напишемо сценарій, підберемо потрібні голоси дикторів і додамо виразні звукові ефекти - і трек готовий! Після цього ми підберемо для вас оптимальні станції, аудиторію і час виходу реклами. Потім складемо медіаплани і після затвердження - ваша реклама в ефірі!

реклама на радио

Можемо запропонувати розміщення на всіх станціях України. Найбільш затребувані Радіо "Хіт ФМ", "Люкс ФМ", "Наше радіо", "Радіо Мелодія", "Релакс ФМ", "Перець ФМ", "Ретро ФМ", Радіо "Максимум", Радіо "Шансон", "П'ятниця "," Авторадіо ", Радіо" Рокс ", Dance radio" Kiss FM, "Країна ФМ" та інші станції

Залежно від виду реклами доцільно розмістити рекламу на радіо в усіх регіонах України на різних станціях, щоб охопити більшу аудиторію.

Переваги розміщення радіореклами в рекламному агентстві «Український рекламний дім»:

 • Повний комплекс послуг від написання сценарію до ефіру.
 • Можливість розміщення на всіх станціях.
 • Вибір найбільш точної цільової аудиторії.
 • Складання ефективних медіапланів.
 • Гнучка цінова політика в залежності від обсягу кампанії та інших рекламних заходів.
 • Великий досвід проведення рекламних кампаній на радіо по всій території України.

Фахівці РА "Український рекламний дім" із задоволенням проконсультують вас про всі тонкощі розміщення реклами на радіо, підготують медіаплани і запропонують кращі варіанти розміщення. Також ми створимо унікальний аудіоролик, який буде виділяти вашу пропозицію в ефірі.

Замовляйте розміщення на радіостанціях у нас, використовуйте радіорекламу, щоб випередити своїх конкурентів, залучити більше нових клієнтів і покупців, а також збільшити прибутковість вашого бізнесу.

Для прорахунку вартості розміщення вашої реклами відправте нам запит, і наші менеджери підготують вам індивідуальну пропозицію, також детальна інформація за телефоном 068 770 82 82.

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00