Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Етикетки, Бірки

Етикетки, бірки і цінники - це невід'ємна частина іміджу компанії і товару, які в м'якій і ненав'язливій формі сприяють рекламі бренду. Вони виконують різні функції з єдиною метою, щоб покупців запам'ятав логотип, назву компанії і знову звернув свою увагу на це товар під час подальших покупок.

Друкарня «Український рекламний дім» пропонує друк етикеток, бірок і цінників за доступними цінами в місті Хмельницький, а також доставку готової продукції в будь-яке місто країни. Більше 10 років роботи в рекламі, власне обладнання і досвідчені співробітники дозволяють створювати якісну продукцію в мінімальні терміни.

Оскільки етикетки, бірки і цінники виконують різні функції, виготовляються за допомогою різних видів друку і мають свої різновиди, для зручності читання ми розділили їх опис на три великі розділи.


Друк етикеток

Етикетка - це наклейка, яка клеїться на певний товар або упаковку. На неї наноситься графічна або текстова інформація із зазначенням даних про виробника, найменування та склад товару, умови його використання, дату виробництва і терміни кінцевого споживання і придатності (якщо це передбачає вид товару).

Важливо, щоб етикетка була оформлена з використання фірмових кольорів компанії, також обов'язкове розміщення логотипу, слогану і контактів, щоб клієнти могли зв'язатися з Вами. Фірмова етикетка з логотипом і даними про компанії сприяє запам'ятовуванню бренду і виділенню його серед інших. Найчастіше завдяки етикеток покупець дізнається свій улюблений товар на полицях серед іншої продукції. Це ефективний метод запам'ятатися.

Виготовлення етикеток - способи друку

Ми використовуємо різне обладнання, способи друку і нанесення інформації для виготовлення продукції. Тому у нас можна замовити друк етикеток дешево, без великих грошових витрат. Наше обладнання дозволяє проводити друк етикеток А4, А5, А6, А7 форматів, а також в будь-яких інших розмірах, потрібних клієнтові.

  • Цифровий друк етикеток. Ідеальний варіант, коли етикетки потрібні терміново і в невеликій кількості. Даний вид друку не вимагає попередньої підготовки, зчитує макет в електронному форматі і миттєво друкує. Для даного методу характерно висока якість зображення, хороша стійкість фарб, а також висока швидкість друку. Термін виготовлення замовлення - від 1 робочого дня. Дозволяє персоналізувати кожен виріб, надати йому унікальний зовнішній вигляд. Недолік даного способу друку в тому, що максимальний розмір формату під друк - це лист А3. Але цього цілком достатньо для виготовлення невеликих етикеток.
 • Офсетний друк етикеток. Характеризується високою якістю друку зображення і стійкістю фарб. Картинка виходить більш якісною, ніж при цифрового друку. Застосовується для друку великих тиражів від 500 і 1000 штук. При цьому, чим більший тираж Ви замовляєте, тим меншою буде вартість готової продукції. Використовується при друку паперових етикеток.
  Недоліками офсетного друку є неможливість скорегувати макет, якщо він вже пішов у друк, а також тривала попередня підготовка, що сильно впливає на терміни виконання замовлення - 3-4 робочих дня.
 • Широкоформатний друк. Застосовується для виготовлення етикеток на плівках-самоклейках, які є водонепроникні, не вигоряють під променями сонця і не бояться перепадів температури. Етикетки після друку можна додатково заламиінувати, щоб продовжити їх термін служби. Також їм можна надати унікальну форму завдяки подальшій порізці по контуру зображення. Широкоформатний друк добре підходить для виготовлення етикеток будь-яких розмірів і форм невеликими тиражами. Терміни - 2-3 дня, в залежності від завантаженості виробництва.
 • Струменевий друк етикеток. Проводиться за допомогою невеликих струменевих офісних принтерів. Дозволяє отримувати зображення високої якості з хорошою стійкістю фарб. Однак має сильні обмеження по формату паперу. Підходить для виготовлення паперових етикеток. Перевага струменевого друку - це невелика вартість виготовлення продукції.
  Часто ті, кому постійно потрібні етикетки, вважають за краще придбати такі принтери і друкувати їх самостійно. Однак це собі може дозволити не кожен виробник і продавець, тому більшість звертаються до професіоналів і замовляють друк у друкарні.
 • Термотрансферний друк етикеток. За допомогою спеціального обладнання зображення переноситься на тканинну стрічку методом прямого друку. При цьому не потрібно проводити додаткові підготовчі роботи або виготовляти кліше. Це значно скорочує час виготовлення замовлення. Зображення наноситься на поверхню тканини завдяки контакту зі спеціальною фарбувальний стрічкою, яка нагрівається за допомогою термоголовки на принтері. Пізніше відбувається порізка тканинної стрічки на окремі етикетки.

Широкий вибір способів друку дозволяє нам задовольнити потреби клієнта з будь-яким бюджетом. У нас можна замовити друк кольорових і чорно-біл

Види етикеток

Друк етикеток на папері. Для виготовлення даного виду етикеток використовується спеціальний папір з клейкою основою, поставляється в листах або рулонах. Етикетка легко відділяється від основи завдяки наявності просічок зі зворотного боку і клеїться на потрібну основу. Друк паперових етикеток має такі переваги, як висока швидкість виготовлення, низька вартість та висока якість зображення. З недоліків - погана вологостійкість матеріалу. Для друку можуть використовуватися струменеві, цифрові і офсетні принтери.

Друк етикеток. Часто замовникам необхідні невеликі партії вологостійких етикеток для нанесення їх на пляшки, флакони або коробки. Для цих цілей може використовуватися біла або прозора плівка-самоклейка з глянцевим або матовим покриттям. Друк самоклеючих етикеток на плівці не боїться вологи, перепадів температур, добре клеїться на різні поверхні, завдяки щільному клейовому шару. Виготовляються такі наклейки за допомогою широкоформатних принтерів. Також таким етикеток можна надати будь-яку форму завдяки контурній порізці на плоттері. Унікальна форма етикетки - це ще один спосіб виділитися серед конкурентів.

Друк поліпропіленових етикеток. Поліпропіленові етикетки виробляються з термопластичних полімерних матеріалів і мають широку сферу застосування. Їх використовуються для маркування товарів і упаковок різних сфер промисловості, пластмасових виробів, деталей автомобілів та інших сферах.

Поліпропіленові етикетки можуть використовуватися в тих умовах, до яких етикетки з паперу просто не придатні. Їм не страшна підвищена вологість і заморозка, переносять великі перепади від мінусових до плюсових температур. Такі етикетки дуже довговічні, стійкі до впливу спиртів, лаків, масел і розчинників. Зображення наноситься методом термотрансферного друку.

Друк гарантійних або захисних етикеток. Використовуються для захисту коробок і упаковок від несанкціонованого відкривання, забезпечують гарантійну маркування. Це один із способів захисту продавців від несумлінних покупців, які підробляють гарантійні дані на куплений товар, а також від підробок будь-якого виду продукції. Як правило, таку етикетку складно зняти, не пошкодивши її, про що з легкістю може дізнатися продавець товару. Для підвищення рівня захисту часто використовують наскрізну нумерацію етикеток або нанесення захисних голограм.


Друк бірок

Бірка (лейбл) - це вид рекламної продукції, на якому розміщуються характеристики продукту, а також інформація щодо його використання і догляду. Обов'язково розміщується логотип і назва бренду, який виробляє або продає цю продукцію. Друк лейблів з правильним і хорошим дизайном дозволяє бренду м'яко і ненав'язливо закріпитися у свідомості покупця.

Хороша бірка повинна володіти такими якостями:

 • Мати презентабельний зовнішній вигляд, адже вона теж стає частиною того продукту, який Ви робите чи продаєте.
 • Вона повинна бути компактною, але при цьому достатнього розміру для розміщення всієї необхідної інформації.
 • Висока якість друку. Зображення повинно бути чітким і яскравим, інформація повинна добре читатися.
 • Вона повинна бути міцною і довговічною, виготовленою з якісних матеріалів. Враження про товар складається з багатьох дрібниць, тому виготовлення бірок також заслуговує на окрему увагу.
 • Бірка повинна бути унікальною, як по свій формі, так і за змістом. Так клієнту буде легше запам'ятати бренд і виділити Ваш продукт з натовпу інших.

У нас можна замовити:

 • Друк паперових бірок. Для виготовлення використовується крейдований глянцевий або матовий папір різної щільності.
 • Друк бірок з тканини. Пришиваються до одягу для вказівки основних характеристик товару. Для виготовлення використовуються такі матеріали, як атлас і нейлон. Інформація наноситься за допомогою термотрансверного або шовкотрафаретного друку, а також методом вишивки.
 • Друк бірок на картоні. Використовується щільний дизайнерський картон з різною фактурною поверхнею. Друк картонних бірок - це хороший спосіб виділитися, оскільки дана продукція виглядає дуже презентабельно.
 • Виготовлення пластикових бірок. Найчастіше мають прямокутну форму. Інформація наноситься за допомогою ультрафіолетового друку або шовкотрафаретного друку (фарби продавлюються через сито на поверхню, а потім підсушують за допомогою спеціального обладнання). При необхідності у виробах робиться один або кілька отворів для кріплення.

Картонні і паперові бірки діляться на три підвиди:

 1. З отвором або без. Замовник вирішує чи потрібно робити отвори в кожному виробі чи ні. Це залежить від того, як він планує прикріплювати бірки до товарів. Якщо бірка повинна бути навісною, кріпитися за допомогою шнурочка або стрічки, то свердління обов'язкове.
 2. З перфорацією. У випадках, коли потрібна бірка з відривним корінцем, проводиться додаткова перфорація (пробивання отворів в матеріалі на однаковій відстані, що дозволяє легко відокремити одну частину паперового виробу від іншої).
 3. Складні з отвором. Це подвійні бірки з лінією згину посередині. Можуть мати один або кілька отворів. Їх перевага в тому, що можна розмістити в два рази більше інформації, ніж на одинарної бірці.

У нас можна замовити друк ярликів і бірок самих різних розмірів, щоб Ви змогли підібрати максимально відповідний варіант.

Для виготовлення картонних і паперових бірок використовується цифровий та офсетний друк. При цифровому друку надається великий вибір крейдованого паперу і різних видів дизайнерського картону. Офсетний друк дозволяє використовувати тільки крейдовану матовий або глянцевий папір різної щільності, проте при офсетного друку доступне різне одне і двостороннє ламінування матовою або глянцевою плівкою, покриття виробів УФ або гібридним лаком.

Сфери застосування

 • Друк бирок для одягу і взуття. Використовуються для позначення основної інформації про товар. На них вказуються дані про виробника, розмір, склад матеріалу, з якого зроблено виріб, а також інструкція по догляду за ним.
 • Друк ювелірних бирок. На них розміщується найменування прикраси, його вага, розмір, матеріал, з якого воно було виготовлено, виробник і ціна. Ювелірні бирки повинні виглядати не менш дорого і привабливо, ніж ювелірний виріб, адже бірка теж стає частиною прикраси.
 • Бірки на подарунок або виріб ручної роботи. Часто клієнти замовляють друк бірок для упаковки хенд мейд виробів або подарунків, щоб надати їм більш цікавий і оригінальний вигляд. Для таких бірок немає строгих вимог до дизайну та інформації, яка повинна на них розташовуватися. Чим більш креативно оформлена бірка, тим краще.
 • Кабельні бирки. Використовуються для маркування кабельних ліній з метою надання необхідної інформації про технічні характеристики для ремонту і обслуговування кабелю. Виробляються з пластику. У виробах робляються отвори, щоб з зручно було прикріпити до кабелю за допомогою кабельних стяжок.

Друк цінників і штрих-кодів

Друк штрих кодів - це нанесення графічної інформації про товар в зашифрованому вигляді, зручному для зчитування спеціальними приладами. Виробляються у вигляді наклейок і наносяться безпосередньо на товар або його упаковку.

Цінник - це невелика наклейка або картка, на якій вказується вартість товару. Вони бувають трьох видів:

 • Паперові - друкуються на крейдованому папері різної щільності.
 • Самоклейки - друкуються на спеціальному папері з клейкою основою.
 • Пластикові - виробляються з пластику різної товщини. Найчастіше встановлюються в магазинах або супермаркетах біля товару для вказівки його вартості. Можуть бути різної форми, а також мати так званий «язичок» для зручного кріплення до полиці з продукцією.

Для нанесення інформації на паперові і самоклеючі цінники, штрих-коди застосовується цифровий, офсетний або термотрансферний друк. Для друку на пластикових цінниках використовується шовкотрафаретний або УФ-друк. Виготовлення цінників займає від 3 робочих днів в залежності від їх виду і способу друку.


Дизайн, ціна, доставка

Якщо хочете замовити виготовлення бірок або етикеток з логотипом для Вашої продукції, наші фахівці розроблять яскравий дизайн, який допоможе виділитися і запам'ятатися. Щоб зробити макет самостійно, потрібно попередньо ознайомитися з вимогами до макету. Детально прочитати про це можна тут.

Ціна бірок, етикеток або цінників безпосередньо залежить від виду виробів, розмірів, матеріалу, на якому вони будуть надруковані, обраного способу друку, а також додаткових післядрукарських робіт.

Доставка здійснюється по всій Україні. Детально про оплату і доставку продукції читайте тут.

Замовити друк цінників, бірок та етикеток можна онлайн, використовуючи форму «Запит на прорахунок» або по телефону.

ЗАМОВИТИ ДРУК БІРОК

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00