Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Фірмовий стиль

Дизайн фірмового стилю - це розробка унікальних текстових і графічних символів, які будуть відрізняти вашу компанію від конкурентів і допоможуть клієнтам краще вас запам'ятати.

Фірмовий стиль - це комплекс різних рішень, завдання яких, створити єдиний зовнішній вигляд вашого бізнесу, стандартизувати його, зробити ваш бренд унікальним і впізнаваним.


Щоб перемогти сьогодні, потрібно виділятися і бути іншим!

За останні 10 років конкуренція на звичних ринках сильно зросла і в наступні роки вона буде тільки посилюватися. Розвиток Інтернету відкриd нові можливості розвитку бізнесу, а також доступ до нескінченного потоку інформації про те, як відрити свою справу. Тому все більше людей хочуть стати підприємцями.

Щоб ваш бізнес зміг вижити в таких умовах, потрібен хороший брендинг. Створення бренду означає не просто створити компанію або продукт, це означає створити щось, що люди дізнаються, чому довіряють і що захочуть купувати знову.

Сьогодні вже мало створювати хороший продукт, потрібно, щоб про нього почули. Потрібно, щоб вибрали саме ваш товар, що стоїть на полиці поруч з продуктом конкурента. Потрібно, щоб клієнт прийшов саме у ваше кафе або ресторан, а не до конкурента через дорогу. Потрібно, щоб потенційний клієнт купив саме у вас, а не у когось іншого.

У цьому вам допоможе розробка фірмового стилю для своєї компанії чи бренду. Унікальний логотип, упаковка, рекламна та сувенірна продукція допоможуть клієнтові безпомилково впізнавати ваш продукт на полицях або знайти ваш фірмовий магазин. Це цілий набір рекламних інструментів, який дозволяє завжди бути помітним.


З чого складається фірмовий стиль?

Наш креативний відділ займається корпоративним дизайном, основою якого є розробка фірмового стилю. Дизайн фірмового стилю - створення візуального образу компанії або продукту. Він включає в себе розробку логотипу, підбір кольорової гами і шрифтів, правила оформлення поліграфії, зовнішньої реклами, сувенірної продукції та інших візуальних елементів, які виділяють компанію або продукт на ринку.

  • Все починається з логотипу. Створення унікального, зрозумілого лого - основа подальшої роботи над створенням корпоративного стилю. Адже він повинен бути присутнім на всіх рекламних носіях, які будуть представляти вашу компанію потенційним покупцям.
  • Підбір кольорової гами. Правильно підібрані кольори допомагають викликати потрібні асоціації у клієнтів. Наприклад, кілька років тому компанія МакДональдз провела масовий ребрендинг. Десятиліттями їх знаменита буква «М» розміщувалася на червоному фоні. Однак в останні 10 років дуже актуальним стало питання боротьби із зайвою вагою і нездоровою їжею. З'явилася ціла культура здорового харчування. МакДональдз замінили червоний фон на темно-зелений, який асоціюється з більш здоровою їжею. Тепер їх вивіски і реклама викликають інші асоціації лише за рахунок іншого фонового кольору.
    Тому при виборі корпоративного кольору або поєднання кольорів, намагайтеся підібрати ті, які будуть максимально асоціюватися з вашою тематикою. Але також потрібно постаратися зробити свою кольорову гаму унікальною, щоб виділитися серед конкурентів. Це складно, але дає потрібний ефект - вашу компанію обов'язково запам'ятають.
  • Підбір шрифтів. Наші дизайнери підберуть шрифти, які будуть далі використовуватися в оформленні рекламної продукції вашої компанії. Шрифти не повинні вибиратися з популярних, які часто використовуються іншими компаніями. Унікальний рідкісний шрифт - це також хороший спосіб виділитися і запам'ятатися.

Ще одна важлива частина фірмового стилю - візуалізація оформлення рекламної продукції. Наші дизайнери розроблять візуалізацію різних рекламних інструментів, які ви будете використовувати для просування компанії, окремого продукту або бренду:

  • Поліграфія. Оформлення зовнішнього вигляду візиток, листівок, календарів, папок для документів, конвертів та іншої друкованої реклами.
  • Зовнішня реклама. Візуалізація вивісок, оформлення вітрин, вікон, вхідних дверей, табличок, штендерів і інших рекламних носіїв, які використовуються безпосередньо при оформленні зовнішнього вигляду офісу, магазину, ресторану або іншого закладу, а також для реклами біля будівлі.
  • Сувенірна продукція. Створення зовнішнього вигляду сувенірної продукції з логотипом вашої компанії, із застосуванням корпоративних кольорів і шрифтів. Чашки, ручки, фірмові пакети, корпоративний одяг.

Брендбук або «Книга бренду»

Вся робота дизайнера над створенням фірмового стилю збирається в кінцевий продукт - брендбук і надається замовнику. Розробка брендбуку в Хмельницькому і по всій Україні - процес відповідальний і відбувається в тісному контакті дизайнера із замовником.

Брендбук - «книга бренду» - це свого роду звід правил, про те, як правильно використовувати шрифти і графічні символи при створенні поліграфії, сувенірної продукції та елементів зовнішньої реклами. Це книга, в якій зібрана докладна інформація про візуальному представленні вашої компанії.

Навіщо потрібен брендбук?

Якщо у вас є брендбук, ви можете звернутися в будь-яку поліграфію або рекламну агенцію і просто роздрукувати або виготовити потрібну продукцію. Не потрібно кожного разу розробляти новий дизайн, адже все вже готово.

Брендбук дозволяє дотримуватися корпоративного стилю, зберегти основну ідею і концепцію візуального оформлення рекламної продукції для вашої компанії, незалежно від того, де ви замовляєте виготовлення. Фірмі, в якій ви будете замовляти продукція, потрібно тільки виконати роботу згідно встановлених стандартів.

Наявність «книги бренду» дає керівництву компанії або її маркетологам свободу вибору і дій. Якщо вам не сподобалася якість роботи однієї компанії, ви легко можете змінити її на іншу. При цьому не потрібно буде заново оплачувати розробку дизайну, не потрібно чекати поки попередня компания передасть розроблені її співробітниками макети.


Навіщо вам створювати свій власний фірмовий стиль і чому варто замовити саме у нас?

Наявність власного корпоративного стилю дозволяє вашій компанії більш солідно і надійно виглядати в очах потенційних клієнтів, допомагає виділятися і запам'ятовуватися, а значить і бути більш успішним, ніж ваші конкуренти. Щоб перемагати сьогодні, потрібно бути іншим, потрібно бути унікальним.

Ми більше 10 років займаємося рекламою і створили сотні дизайнерських рішень для компаній в Хмельницькому і по всій Україні. Працюйте з нами, ми допоможемо вашій компанії стати впізнаваною, допоможемо запам'ятатися клієнтам.

Щоб замовити брендбук, необхідно визначити для себе деталізацію - які елементи крім базових (логотип, шрифти, кольорова гама) він повинен в себе включати. Від цього залежить вартість розробки фірмового стилю, тобто остаточну ціну визначаєте ви самі, розширюючи або звужуючи список потрібних елементів.

Для прорахунку вартості розробки фірмового стилю онлайн відправте нам запит і наші менеджери підготують вам індивідуальну пропозицію, також детальна інформація за телефоном - 068 770 82 82. Нижче наведено приклад роботи наших дизайнерів - дизайн фірмового стилю для стоматологічного центру «Фенікс Дент».

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00