Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Оформлення вітрин

Оформлення вітрин - ще один яскравий і дієвий спосіб привернути увагу до свого бізнесу і виділитися на фоні конкурентів. Вітрини або вікна Вашого офісу чи магазину - це додаткова рекламна площа, яку можна з вигодою використовувати. Оригінальне оформлення вітрини обов'язково приверне до себе погляди перехожих і нових клієнтів.


Де застосовується?

Обклеювання плівкою може здійснюватися на фасаді будівель, вітринах або вікнах. Оформлення вітрин відмінний спосіб реклами для магазинів, банків, кафе, ресторанів, торгових центрів, інтернет кафе. Це хороший спосіб привернути увагу або приховати те, що відбувається всередині офісу від очей перехожих.

Деякі заклади вважають за краще повністю закрити вітрини і вікна від випадкових перехожих. Магазини, кафе і ресторани в більшості використовують лише частину вікна або вітрини, щоб клієнти могли бачити асортимент товарів або те, що відбувається всередині закладу.

Є різні стилі оформлення вітрин, в залежності від цілей, які перед собою ставить замовник. Це може бути рекламне оголошення з конкретною пропозицією, акціями, знижками, переліком товарів або послуг, що надає компанія. Ще один варіант - новорічне або святкове оформлення вітрин. Тут основна мета створити атмосферу свята, що наблжається - Нового року, Дня закоханих, 8 березня, і т.д. Це теж свого роду реклама, але не така явна і більш приваблива в очах клієнта.


Види оформлення вітрин, вікон і фасадів

Оформлення вітрин та фасадів здійснюється спеціальною плівкою, яка стійка до вигорання на сонці, не боїться вологи і перепадів температури. Існує кілька видів плівки, що дозволяє знайти максимально індивідуальний підхід до клієнта. Обклеювання вітрин зазвичай здійснюється плівкою Оракал, яка буває декількох видів. Вона може бути:

  • Глянцева;
  • Матова;
  • Біла;
  • Прозора.

На білій матової або глянцевій плівці зображення друкується на широкоформатному принтері. Пізніше при необхідності можна вирізати зображення за певним контуру, щоб зробити його більш цікавим і помітним. Прозора плівка також може мати глянцеву і матову поверхню. На ній також проводиться друк або просто вирізається певний малюнок. Виходить, що вся вітрина або вікно повністю закрито і тільки вирізаний малюнок дозволяє бачити, що відбувається всередині.

Оракал має широку кольорову гаму, якщо потрібно повністю заклеїти вікно певним кольором. Також можливе обклеювання золотою або срібною дзеркальною плівкою.

Ще один вид оформлення скляних вітрин або вікон - обклеювання перфорованої плівкою. Вона має специфічну структуру, яка дозволяє наносити друк, але при цьому пропускає світло в приміщення. Зовні перехожим буде видна реклама або малюнок. Зсередини видно все, що відбувається на дорозі або у дворі.


Особливості поклейки і ціна

Оформлення вітрин плівкою має деякі особливості, які варто враховувати при роботі.

По-перше, не можна клеїти плівку відразу після друку, фарба повинна висохнути, інакше може розпливатися, а сама плівка може розтягнутися. По-друге, перед наклеюванням поверхню фасаду, вікна або вітрини потрібно очистити від пилу і бруду, щоб плівка добре приклеїлася. По-третє, не можна клеїти плівку при мінусових температурах, на вулиці або в приміщенні повинно бути досить тепло.

Спочатку потрібно розробити дизайн, потім надрукувати потрібний сюжет на плівці, підготувати поверхню і тільки потім проводити оформлення вітрин або вікон. Вартість дизайну розраховується індивідуально, в залежності від обсягу роботи. Вартість поклейки плівки розраховується за квадратний метр.

Друкуємо в Хмельницькому з можливою доставкою по Україні. Також надаємо послуги поклейки плівки в місті Хмельницький, здійснюємо виїзд в інші міста області або країни. Фото з прикладами наших робіт можна подивитися на нашому сайті.

Красиве креативне оформлення вітрин - яскравий, незвичайний і діючий спосіб залучити нових покупців і клієнтів в Ваш магазин, заклад чи офіс. Замовте друк і поклейку прямо зараз.

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00