Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Листівки, Флаєри

Реклама на листівках та флаєрах: эфективність, перевірена часом

Потрібен друк листівок для просування товарів і послуг? Тоді компанія «Український рекламний дім» до ваших послуг. Багаторічний досвід, сучасне обладнання, команда майстрів своєї справи, новітні технології, а головне - робота на репутацію - дозволяють виконувати замовлення якісно і оперативно.
Для виготовлення листівок і флаєрів ми використовуємо наступні види друку:
• Цифровий
• Офсетний
Звертайтеся - і ми надрукуємо потужний інструмент реклами вашого бізнесу. Будь-які формати, будь-які кольори, наклад і, звичайно ж, будь-яка забаганка - все це під силу нашій компанії.

Рекламні листівк: метод, що актуальный в усі часи

Свого часу телевізійна реклама вважалася найкращим інструментом впливу на підсвідомість людини. Але не можна заперечувати очевидного: «блакитний екран» об'єднує представників різних соціальних категорій, багато з яких взагалі не цікаві окремо взятим рекламодавцям. Тому набагато логічніше, та й дешевше замовити друк листівок. Це реклама, яка потрапляє прямо в ціль, тобто, в руки потенційному клієнту
Сучасні способи друку рекламних листівок вражають оперативністю, а головне - доступністю кожному другому. Тут доречно говорити не тільки про підприємців зі стажем, які вже не перший рік отримують стабільний дохід від відомої багатотисячної або навіть багатомільйонної аудиторії діяльності.
Якщо тираж листівок невеликий, логічніше скористатися технологією цифрового друку. Для середніх і великих тиражів більше підійде офсетний друк. А вартість конкретної послуги залежить від якості вихідних макетів та складності дизайну.
Прийнятна ціна на послугу дає чимало можливостей підприємцям. Перш за все, мова йде про швидке проникнення рекламних позовів до тями потенційних клієнтів. Уже через кілька місяців їх більша частина може поповнити ряди постійних покупців і, як результат, підвищити дохід компанії.компании.

Що дає «цифра»?

Цифровий друк листівок в Хмельницькому

Мабуть, одна з найбільш затребуваних послуг серед половини наших клієнтів. Вона дає можливість:
• виготовляти кольорові і чорно-білі листівки будь-якого формату;
• використовувати папір різних видів і якості;
• виконувати друк листівок дешево;
• в короткі терміни отримувати пробні відбитки і економити гроші на випуск маленьких тиражів.
Якраз останній пункт має велике значення в сучасному світі, адже всім відомо, що час набагато дорожче грошей. Терміновий друк листівок особливо актуальний у випадках зміни графіка заходу або, наприклад, раптового приїзду партнерів по бізнесу з країн ближнього зарубіжжя. А, буває, друкарня просто не справляється з обсягами замовлень, і тоді рекламодавцю доводиться звертатися до послуг іншї, більш надійної агенції.

Рекламна поліграфія в Хмельницькому.

Безумовно, високоефективний спосіб просування різних торгових марок і брендів. Мінімальна вартість друку листівок і практично миттєвий випуск якісно підготовлених тиражів давно визначили успіх даного маркетингового інструменту не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Пропонуємо нашим замовникам наступні умови:

  • Термін виготовлення продукції: 1-5 днів (залежно від виробу та накладу)
  • Доставка по Україні. Умови оплати та доставки можна переглянути тут.
  • При необхідності розробимо макет для друку або надрукуємо з вашого макета. Якщо ви надаєте нам свій макет, ознайомтесь будь ласка з технічними вимогами до макетів
ЗАМОВИТИ

Переваги офсетного печати

А зараз настав час розібратися, що краще офсетний друк листівок або, все-таки, «цифра»? Для початку варто відзначити: наша друкарня в Хмельницькому активно використовує обидва способи виготовлення листівок і флаєрів. Але в офсетному друку працівники друкарні можуть задіяти в роботі додаткові фарби, зокрема, «срібло» і «золото», а при бажанні клієнтів - водостійкі і ультрафіолетові лаки.
В друку листівок і флаєрів на спеціальному обладнанні ми можемо використовувати будь-який вид паперу за бажанням замовника:
• Офсетний
• Крейдований
• Газетний
При цьому важливо пам'ятати: багато машин офсетного типу працюють за одним і тим же технологічним принципом. А коштують вони недешево, звідси і ціна на офсетний друк листівок. Якщо мова йде про невеликі тиражі, підсумкова вартість одного примірника виходить високою. Щоб надрукувати листівки недорого, потрібно збільшити кількість відбитків. Тоді вартість одного примірника можна буде зменшити на 25-30%.

Виготовлення рекламних листівок.

Це далеко не п'ятихвилинна процедура. Але сам процес підготовки кінцевої інформації до друку триває недовго. До незаперечних переваг офсетного друку відносять:
• оперативну підготовку та випуск об'ємних тиражів;
• можливість здешевити виробництво шляхом збільшення кількості примірників;
• відмінна якість робіт, в тому числі, і відмінна передача барвистих зображень.
Також ми пропонуємо своїм клієнтам швидку доставку по Україні. Дана послуга дозволяє рекламодавцям успішно нарощувати клієнтську базу за допомогою цифрової та офсетної поліграфії. Остання з них, незважаючи на масу переваг, створює ряд проблем. Перш за все, мова йде про необхідність додрукарської обробки рекламних повідомлень. Сюди входить створення певних форм, налагодження функцій преса і, звичайно, балансування кольорів. Це копітка і тривала праця, так що про швидке виконання замовлень тут не може бути й мови.
Вибираємо правильний формат
Процедура, при якій відбитки отримують з використанням змінної форми, називається цифровим друком. Машина для цифрового друку являє собою «великий лазерний принтер». З її допомогою можна випускати барвисті листівки і флаєри. Головна її відмінність від технології офсетного друку - можливість пробних відбитків і швидкого виконання великих замовлень. Але ціна на випуск великих тиражів, на відміну від попередньої технології друку, збільшується.

Друк листівок формату А4, А5, А6, флаєр

Прайс на друк листівок, грн.

Листівки, флаєри Кількість 1 сторона 2 сторони
Єврофлаєр 99х210 мм 50 шт 150 грн 250 грн
Флаєр міні 99х99 мм 50 шт 80 грн 130 грн
2 Євро 198х210мм 50 шт 300 грн 500 грн
Листівка А6 105х148 мм 50 шт 100 грн 180 грн
Листівка А5 148х210 мм 50 шт 180 грн 320 грн
Листівка А4 219х297 мм 50 шт 300 грн 550 грн


По суті, рекламні листівки виконують не тільки інформаційну функцію. З їх допомогою у споживачів формується загальне уявлення про виробничу політику тієї чи іншої компанії. Саме тому важливо заздалегідь визначитися з найбільш ефективним форматом друкованої продукції. Наприклад, друк листівок А4 доречний, якщо рекламодавцеві важливо подати інформацію в максимальному обсязі. Це можуть бути вимоги до претендентів, розширене коло обов'язків, переваги співпраці з конкретною фірмою, розписана по годинах програма заходу і багато іншого.

Якщо потрібно помістити інформацію на підголівниках сидінь в громадському транспорті, більше підійде друк листівок а5. До речі, це найбільш затребуваний формат серед клієнтів більшості рекламних агентств. Найчастіше такі листівки і флаєри замовляють керівники хореографічних організацій, вокальних студій, творчих майстерень, салонів краси, приватних медичних клінік, фінансових і некомерційних організацій.
Друк листівок А6 підходить тим замовникам, які хочуть оприлюднити невеликий обсяг інформації у вигляді суцільного тексту або повідомлення, розведеного одиночній ілюстрацією. Простіше кажучи, це шматочок паперу, який легко поміщається в кишені одягу. А інформація може включати такі відомості:
• основні грані діяльності фірми (компанії) в декількох пунктах;
• контактні дані роботодавців;
• список послуг і пріоритетів;
• математичні розрахунки (якщо, наприклад, мова йде про рекламу склопакетів і металопластикових дверей);
• акційні пропозиції.
Вибір формату багато в чому залежить від призначення продукту та обсягів інформації, яку потрібно донести до споживачів в першу чергу. Якісний друк листівок за доступними цінами - прерогатива нашої компанії. Виготовлення флаєрів і листівок, безсумнівно, допоможе залучити нових клієнтів і зберегти хороші відносини з постійними відвідувачами.

Розумна економія на збітних накладах

Розмаїття сучасних технологій дозволяє друкувати флаєри, візитки та буклети не тільки індивідуально, але і за допомогою збірних тиражів. Сенс останніх полягає в тому, щоб протягом певного часу (найчастіше від 5 до 7 днів) знайти бажаючих отримати великі тиражі продукції за приємними цінами. В цьому випадку прайс на послуги друкарів влаштує не тільки замовників, але і саму друкарню. Економія коштів від збільшення загального тиражу істотна. А ось термінове виконання замовлення, на жаль, неможливо.
Подібна технологія Вас не влаштовує? Замовте оперативний друк флаєрів в Хмельницькому. На сьогоднішній день це один з найбільш поширених і ефективних способів інформування аудиторії про надані послуги або товари. Правда, якщо текст складено неграмотно, з використанням заїжджених фраз і словосполучень, ефективність реклами буде нульова. В ідеалі цей вид листівки повинен містити першочергові відомості про рекламодавців, викладені в логічному порядку. Наприклад, відразу подаються дані про назву фірми і її сферах діяльності, а потім вже вказуються контакти у вигляді номерів мобільних телефонів або електронної пошти.

Успіх – у вражаючих заголовках

Звернути увагу на рекламу допоможе примітний дизайн і, звичайно ж, наявність у тексті пропозицій що спонукають до дії. На жаль, далеко не всі дизайнери і рекламісти це розуміють. У підсумку, здійснюючи друк флаєрів, наші фахівці, нехай і не зі своєї вини, випускають тексти з помилками. В тому числі:
• відсутність заголовків, на зразок, «П'ять причин купити туш» або, наприклад, «Це твій шлях до успіху» (досвідчені піарники радять використовувати помітні, а ще краще - «вражаючі» заголовки; разом з тим, вони повинні бути прив'язані до інтересів і потреб потенційної аудиторії; якщо в тексті їх немає взагалі, висока ймовірність того, що флаєр виявиться в сміттєвому відрі);
• маса зайвих даних (якщо корисної інформації - хоч греблю гати, Вам потрібна листівка формату А4; ні в якому разі не можна розміщувати всі 50 пропозицій на кілька квадратних сантиметрів паперу; інакше текст доведеться вивчати під лупою);
• неграмотно подана інформація (в більшості випадків споживачеві важливіше знати про переваги продукту, ніж про історію його створення);
• немає фраз, які закликають до конкретних дій (наприклад, «Поспішайте замовити ...» або, наприклад «Не пропустіть можливості доторкнутися до мрії»).

Шукайте грамотного виробника

 Тільки досвідченим рекламістам під силу зробити з самого звичайного товару продукт першої необхідності. Те ж саме слід говорити і про високоякісний друку флаєрів в Києві, Хмельницькому, Миколаєві, Харкові чи Одесі. Де б не знаходився фахівець, він повинен відмінно розбиратися в технологіях цифрового та офсетного друку. Особливу увагу слід приділити функціональності використовуваного обладнання та витратних матеріалів.
Де замовити друк флаєрів за цінами, порівняними з доходами звичайних громадян? У наш час це питання цікавить кожного підприємця, якому в будь-якому випадку доводиться вкладати кошти в розкрутку певного товару або послуги. Так, щоб не «прогоріти», краще скористатися послугами нашої компанії. Кваліфіковані фахівці точно знають, як наблизити будь-якого підприємця до бажаних доходів.
Якісна обробка масових накладів, створення соковитих картинок, правильне «виконання» контрастів шляхом змішування певних фарб і багато іншого наші фахівці роблять чудово. Ми прагнемо, щоб друк листівок і флаєрів не перетворювався в масове виробництво. Навпаки, ми хочемо зробити кожну рекламу унікальною, такою, що запам'ятовується, а головне такою, яка виконує свою основну роль - підвищити кількість клієнтів.
Кажуть, що зустрічають по одягу. Так ось, презентація вашого бізнесу починається з тієї самої листівки, яку візьме в руки кінцевий споживач. І ми намагаємося, щоб ця презентація пройшла на вищому рівні. Звертайтеся сьогодні, щоб вже завтра про ваш продукт дізналися всі.
Для прорахунку вартості продукції використовуйте контактну форму "Замовити прорахунок"

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00