Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Бланки

Бланками прийнято називати якісь шаблони ділових документів, частково заповнені певними даними (т.зв. «шапкою»), в яких залишені вільні поля, пусте місце (т.зв. «підвал») для друкованої або рукописної інформації. Без них не обходиться жодна установа, неможливий і документообіг компанії. Також вважається хорошим тоном вести на бланках ділову переписку, навіть якщо текст написаний від руки.

Компанія Український рекламний дім пропонує друк бланків всіх типів, на різному папері в будь-яких форматах друку. Наша компанія надає європейський рівень сервісу, гарантуючи оперативність, відповідність нормам естетки і якості, а також доступність для наших клієнтів.

Друк бланків усех видів в нашій компанії

Наша друкарня друкує бланки в усіх розмірах, а також акуратно упаковує замовлення і забезпечує його доставку в усі міста країни. Ми працюємо як з наданими макетами, так і пропонуємо професійне макетування з повним урахуванням усіх побажань і вимог клієнта. І до цього процесу ми залучаємо досвідчених дизайнерів. У виробництво готовий макет надходить виключно після остаточного схвалення замовником. Щоб отримати комплекс послуг з виготовлення бланків на замовлення або зробити макет, досить зв'язатися з нашим менеджером.

Для ефективного макетування вам всього лише потрібно буде надати інформацію про бажаний формат майбутнього виробу і матеріали, на яких він буде реалізований. Також важливо вказати чітко, який повинен бути розміщений текст і таблиці, в разі їх необхідності, наявність логотипів і зображень. Фахівцю потрібно буде орієнтуватися і в необхідному компонуванні деталей. Ви можете запропонувати конкретні шрифти і відтінки, або ж наш дизайнер порадить вам на вибір кілька з найбільш відповідних даному конкретному випадку.

Аналогічно він підкаже, чи є помилки в вашому макеті, якщо такі є, і допоможе їх виправити, привести його в формат, який відповідає вимогам нашого виробництва

Прайс на друк бланків.

Формат Наклад, комплектів 2-листи 3-листи
А4 500 1280 1800
1000 2320 3400
2000 3150 4500
5000 6450 9300
А5 500 720 1120
1000 1280 1880
2000 1710 2550
5000 3600 5400
А6 500 675 810
1000 1035 1350
2000 1640 2160
5000 2880 4200
Друк бланків А4 на офсетці 80 г/м

Наклад, шт

ч\б

повноколір

100

80

430

200

140

760

1000

500

900

2500

1200

1500

5000

2250

2700

ЗАМОВИТИ

Особливості нашої роботи

Поліграфія Український рекламний дім використовує найсучасніше високопродуктивне обладнання та програмне забезпечення відповідного рівня, що дозволяє говорити про нівелювання ймовірності помилок і найвищу якість результату. Завдяки технічному оснащенню підприємства та гідномуо досвіду наших співробітників сервіс друку бланків може похвалитися швидкими термінами верстки та підготовки до виробництва замовлень, а також швидкістю їх виконання.

Ми завжди розглядаємо роботу з замовником з позиції його зручності і вигоди, тому абсолютно у всіх випадках практикуємо індивідуальний і дуже гнучкий підхід. Всі персональні нюанси варто обговорити з менеджером, що відповідає за ваш проект. Український рекламний дім неймовірно цінує своїх клієнтів, тому намагається постійно радувати їх цікавими і вигідними програмами співробітництва.

Види бланків

Залежно від цілей подальшого використання, що природним шляхом відбивається на дизайні, прийнято виділяти такі їх різновиди:

  • рецептурні бланки;
  • бланки суворої звітності;
  • фірмові;
  • поштові;
  • специфічні бланки для широкого спектру документації;
  • бланки листів.

Перший тип має на увазі різного розміру і призначення документ, що видається лікарем пацієнту (рецепт, довідка, рекомендації, висновок і т.д.) і виготовлення таких медичних бланків залежить, в першу чергу, від відповідності нормативам цієї сфери. Для зручності можна також замовити бланк рецепту + з печаткою, щоб заощадити надалі час.

Виготовленнябланків суворої звітності для документообігу підприємства включає величезний вибір типових форм, затверджених законодавством і нормативними актами. Так, це можуть бути звіти в усі фіскальні та статистичні органи, бланк накладної, як видаткової, так і податкової, ТТН і інших, картки складського обліку, акти прийому-передачі, виконання послуг, інвентаризаційні та облікові відомості, а також багато іншого. У них, як правило, в табличній формі відображаються поля для заповнення, також присутні відповідні «шапки» документів, загальні відомості, місця для запевнення відповідальними особами та затвердження тим чи інших контролюючим органом.

Друк фірмових бланків має широкий спектр застосування, від видання компанією на них внутрішніх наказів, розпоряджень, повідомлень та інших документів вільного виду, до використання в фіксації рекламної та іншої специфічної інформації. Будь-якій фірмі завжди дуже зручно тримати велику кількість таких бланків порожніх - друк тоді на них може бути проведений при необхідності в будь-який час.

Що стосується четвертого різновиду, друк поштових бланків може знадобитися установам відповідного типу для роздачі клієнтам відділень, приватних перевізників. Також дуже зручно підприємствам, які мають постійно справу з подібними відправленнями мати під рукою такі документи, щоб швидко готувати кореспонденцію і посилки.

Для листування можуть використовуватися як фірмові варіанти широкого призначення, так і спеціальні, з уже підготовленими полями реквізитів і прийнятими корпоративною етикою формами звертання, вітання та прощання. Це дуже зручно, адже заповнення такого листа займе набагато менше часу в процесі роботи.

Бланки та вимоги до паперу

Призначення того чи іншого документа визначає і тип паперу, що підходить для цієї мети. Відносно розмірів, обладнання компанії «Український рекламний дім» дозволяє працювати з класичними форматами А3, А4, А5, А6. Як правило, для звітної документації, внутрішнього документообігу, в листуванні, а також в медицині та поштових послугах використовують останні три варіанти. Формат же А3 вважається досить екзотичним в даній сфері, але дозволяє ефективно виробляти продукцію із згином навпіл і відомості у вигляді величезних таблиць (інвентарні і т.п.).

При цьому вид паперу можна використовувати будь-який: від традиційного стандарту офсетного типу з його класичними 80гр / кв.м і закінчуючи аналогічної білим папером, але вже більш щільною (100-120гр / кв.м.), А також дизайнерської з різними ефектами, кольоровий , крейдованому, газетного типу.

Дуже затребуваними сьогодні є і самокопіювальні бланки - зручна версія оформлення документації, коли відразу необхідно отримати дві її копії, а копіра або принтера під рукою немає. Бланки на самокопірці - це папір з особливими властивостями: його задня сторона, при натисканні інструментом спереду, залишає на наступному аркуші чіткий відбиток написаного. Вони знайшли своє застосування практично у всіх сферах бізнесу і обслуговування.

Виготовлення бланків може проводитися друком в один колір або в повноколірному форматі. Так з'являються на світ документи, які звично називати «чорно-білими» або «кольоровими». При цьому сучасні кольорові технології дозволяють використовувати всю палітру доступних відтінків і застосовувати різні ефекти.

Для звітної документації, фірмового бухгалтерського і складського документообігу, а також медичних і інших спеціальних бланків загальноприйнято брати чорно-білий друк. Фірмові ж бланки для листів, розсилки рекламної інформації та інших подібних методів дизайну з включенням логотипів, реквізитів, гербів і іншого ефектніше виконувати кольоровими.

Технології друку

При виготовленні бланків використовуються такі види друку :

  • офсетний (з легкістю обробляє замовлення від 1000 шт, використовуючи стандартний білий папір 80 гр / кв.м., );
  • цифровий (рекомендується для тиражів до 1000 шт, дозволяє використовувати папір різної щільності, кольоровості і сортів);
  • різографія (трафаретний технологія, дешева і гранично швидкісна, але не забезпечує ідеальну якість ліній при значному збільшенні тиражу).

Також у нас можна замовити друк бланків онлайн. Невеликі тиражі використовують, наприклад, для листів, деяких специфічних фірмових документів. Офсетний ж друк оптимальний для величезної кількості однотипної документації з великим відсотком заповнення листа табличними лініями і іншою друкованою інформацією. Ризограф прекрасно справляється з невеликими бланками для медицини, пошти, а також для бізнесу, в тому числі і на газетному папері. Де немає потреби в гранично високій якості, але дуже важливо максимально знизити собівартість.

Як замовити друк в Хмельницькому?

Щоб вибрати відповідний вашим потребам формат і тираж, слід ознайомитися з нашим каталогом, а зв'язавшись з нашим фахівцем, можна обговорити все, навіть нестандартні побажання до замовлення, і виготовлення захищених бланків. Ви можете поставити перед нами завдання будь-якого обсягу та складності, і ми гарантуємо, що воно буде виконане в повній відповідності з обумовленими нюансами, а також точно в зазначені терміни.

Обслуговує наша поліграфія Хмельницький, здійснюється і зручна доставка по Україні, в тому числі ми відсилаємо готові бланки до Києва, Одеси, Дніпро, Харків. А ознайомитися з їхньою ціною допоможе прайс. Ми пропонуємо конкурентну вартість поліграфічних послуг, прагнучи робити все, щоб наші клієнти отримали максимальну вигоду.

Умови оплати та доставки нашої продукції. 

Щоб уточнити вартість, використовуйте контактну форму "Запит на прорахунок" або зв'яжіться з нами за телефоном 068 770 82 82

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00