Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Прес-волл, Бренд-волл, Фотозона

Прес Волл, Бренд Волл - збірна конструкція, поверх якої натягується банер. На полотно наноситься реклама певного бренду, логотип, назва компанії, контактні дані. Застосовується на різних заходах для спілкування з пресою, потенційними клієнтами і партнерами. Також дуже часто використовується в якості фотозони.


Сфери застосування

По суті, банер Прес Волл і Бренд Волл - це одне і те ж, виконують практично ту ж функцію. Найбільш часто їх використовують в наступних сферах:

Рекламний Прес Волл. Застосовується для брендування магазинів і торгових точок. Головна мета - привернути увагу покупців до певного бренду, продукту або бізнесу. Встановлюється всередині будівель і допомагає отримати додатковий потік клієнтів.

Прес Волл для прес-конференцій та брифінгів. Спонсори, логотипи яких розміщуються на банері, отримують додаткове охоплення аудиторії і створюють хорошу рекламу. Ненав'язливо і м'яко потенційні клієнти можуть вперше познайомитися з Вашим брендом і стати Вашим покупцем.

Фотозона Прес Волл. Відмінне рішення для корпоративного свята або презентації. Ваші співробітники ще довго будуть згадувати свято, а клієнти - Вашу компанію, переглядаючи фотографії.

  • Прес Волл для заходів і подій Ви можете створити красивий куточок на виставці, ярмарку, презентації, розмістивши Бренд Волл за спиною своїх співробітників. Додайте на банері інформацію про свою компанію, перелік послуг або фото ключових продуктів і дана конструкція буде успішно працювати на Вас протягом всього заходу. Прес Волл - це відмінний фон для фотографій з клієнтами і партнерами.
  • Новорічний Бренд Волл допоможе створити відмінну атмосферу для свята і яскраво зустріти наступаючий рік з колегами. Новорічний Прес Волл для фотосесії допоможе фотографам створювати красиві атмосферні знімки, які обов'язково сподобаються клієнтам.
  • Прес Волл на випускний - відмінний фон для фото на святкуванні закінчення школи, коледжу, університету. Банер для фотозони на випускний в школі або іншому навчальному закладі можна прикрасити загальними фотографіями з однокласниками або однокурсниками.
  • Банер для фотозони на День народження або на ювілей. Створіть святкову атмосферу для дорого іменинника, ювіляра або пари. Приводів може бути багато, але головне, що потрібним людям така декорація запам'ятається обов'язково. Яскраві фото з друзями та рідними красиво прикрасять фотоальбом.

Прес Волл на весілля

Особенный день должен по-особенному запомниться гостям и, в первую очередь, молодоженам. Свадебные Пресс Волл можно установить на выездной церемонии, а позже за спиной жениха и невесты или в зале, чтобы гости могли сделать фото на память.

Ми допоможемо яскраво оформити банер, адже весілля для багатьох головна подія в житті. У цей день все повинно бути ідеально. Наші дизайнери допоможуть створити такий банер, який обов'язково прикрасить Ваше свято. При цьому не обов'язково купувати конструкцію, яку плануєте використовувати лише один раз. Прес Волл на весілля можна взяти оренду.


Пресс Волл – оренда

Бренд Волл без проблем можна купити або замовити за індивідуальними розмірами. Але часто клієнту він потрібен лише на один вечір або день, щоб організувати захід, відсвяткувати весілля або поспілкуватися з пресою. В даному випадку немає сенсу повністю оплачувати конструкцію, яка завтра буде вже не потрібна.

Тому ми здаємо каркас в оренду, щоб наші клієнти могли реалізувати свої цілі без зайвих витрат. Оренда Бренд Волла коштує 600 грн. за добу.


Прес Волл - виготовлення, терміни, доставка

У нас можна замовити Бренд Волл будь-якого розміру і з будь-яким прінтом. Терміни виготовлення конструкції - близько 7 робочих днів. Зображення друкуємо на міцному водонепроникному литом банері. Каркас виготовляється з хромованою труби. Найбільш популярним є Прес Волл 3х2 метра. Нижче наведено прайс на виготовлення конструкції даного розміру:

Назва товару або послуги Вартість
Друк банера для фотозони 1300 грн.
Каркас під банер Прес Волл 2900 грн.

Друкуємо і виготовляємо конструкції в місті Хмельницький. Можлива доставка в будь-яке місто країни. Прес Волл (press wall) легко монтується і зручний в транспортуванні. У комплекті йде спеціальний чохол для труб. Ми підкажемо як правильно закріпити банер для майбутньої фотозони і як її зібрати.

Прес Волл можна купити у нас з гарантією якісного друку і за відмінною ціною. Якщо потрібно терміново або в оренду на кілька днів, ми без проблем допоможемо вирішити Вашу задачу. Замовте прорахунок індивідуальної або стандартної конструкції по телефону чи використовуючи контактну форму зліва.

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00