Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Пайєтки

Щороку в будь-якій сфері бізнесу з'являється кілька нових компаній. Одні - закриються протягом цього ж року, інші - з часом можуть стати серйозними конкурентами для компаній, які вже роками працюють в певній ніші ринку. Це неминуче, адже Інтернет дає кожному бажаючому можливість займатися власним бізнесом. Тому конкуренція з кожним роком буде тільки рости.

Як з цим боротися? Виділятися на фоні інших за рахунок використання нових видів реклами, до яких потенційні клієнти ще не встигли звикнути. Одним з найновіших і дуже ефективних методів зовнішньої і інтер'єрної реклами є вивіска з паєток.


«Жива вивіска» - новий ефективний метод залучення уваги!

«Жива» або Air вивіска - це новий вид реклами в Україні, який стрімко набирає популярність. Ключова ідея - створення малюнка або тексту з безлічі маленьких блискучих елементів - пайєток, які з'єднуються між собою. Рекламні пайєтки дуже легкі, тому навіть при невеликих коливаннях повітря створюється враження хвилеподібного руху картинки. Саме цей ефект дозволяє залучати в кілька разів більше уваги в порівнянні з традиційними вивісками або бігбордами.

Фасадні пайєтки можуть мати круглу або квадратну форму, розмір 2х2 або 3х3 см. Виробляються зі спеціального термопластику. Він дуже міцний, легкий і гнучкий як в холодному, так і в нагрітому стані.

Виглядає така реклама дуже динамічно, незвично і красиво. Це один з найновіших і найбільш оригінальних рекламних інструментів на українському ринку. Використовуючи даний вид реклами, ваш продукт, послуга, закладу або захід, точно не залишаться без уваги.


Вивіска з пайєток - ключові переваги

 1. Більше уваги, більша ефективність реклами. Згідно з дослідженнями, реклама, що рухається привертає на 90% більше уваги, ніж звичайна статична реклама. Тому «Жива вивіска» працює в рази краще, ніж звичайні бігборди, сітілайти або банери.
 2. Вау-ефект. У сучасному світі будь-який житель середнього міста бачить за день сотні рекламних оголошень не тільки на вулиці, але і в своєму смартфоні. Щоб змусити потенційних покупців відірвати погляд від свого гаджета, вашому бізнесу знадобиться щось дуже незвичне, яскраве і таке, що запам'ятовується. Таким рішенням є вивіска з пайєток - абсолютно нова технологія, до якої ще не звикли очі жителів вашого міста. Вона буде дуже сильно виділятися на фоні інших рекламних оголошень і допоможе залучити нових клієнтів.
 3. Менша вартість в порівнянні з відеобордами та екранами. Відео рекламу можна по праву вважати найбільш ефективною серед всіх видів зовнішньої або інтер'єрної реклами. Однак вартість показу реклами на відеоекранах і відеобордах набагато дорожча через їх вартість, а також витрати на електроенергію та їх обслуговування. Air вивіска абсолютно не вимагає електроенергії, тому її вартість буде набагато меншою.
 4. Високі показники відбивання світла. Пайєтки мають дуже високі показники збереження та відбиття світла. Така реклама буде працювати вдень, відбиваючи сонячні промені, і вночі, відбиваючи світло вуличних ліхтарів і проїжджаючих повз автомобілів. Пайєтки не вигоряють з часом і максимально зберігають первинний колір.
 5. Розмір вивісок. Використовуючи дану технологію, ми можемо виготовити рекламні конструкції будь-яких розмірів. Завдяки легкості кріплення і з'єднання, є можливість створювати вивіски найрізноманітніших форм, які будуть залучати в рази більше уваги, ніж звичайні рекламні носії. Пайєтки кріпляться на спеціальні решітки, які в свою чергу кріпляться до фасаду або певної основі. Таке рішення дозволяє монтувати живі вивіски на складні поверхні, створюючи приголомшливі фігурні конструкції.
 6. Стійкість до погодних умов. Кожна окрема пайєтка кріпиться до основи спеціальними засувками. Завдяки цьому «жива вивіска» стійка до практично будь-яких погодних умов. Їй не страшний ні дощ, ні сніг, а вітер, тільки навпаки, змушує пайєтки рухатися.
 7. Великий вибір кольорів паєток. Ми пропонуємо своїм клієнтам близько 50 сяючих оригінальних кольорових рішень. Такий великий вибір дозволяє нам створювати по-справжньому унікальні вивіски з паєток.

Air вивіска - сфери застосування

Незважаючи на те, що реклама з пайєток, досить новий вид реклами на українському ринку, її можна з успіхом використовувати в наступних цілях:

 • Реклама на бігбордах і сітілайтах. Як це працює? Замість статичного паперового оголошення, на бігборді частково або повністю розміщується текст або зображення з фасадних пайєток. Люди вже настільки звикли до реклами на бігбордах, що навіть їх величезний розмір не завжди допомагає привернути увагу. А ось новизна і незвичність цієї нової технології безсумнівно приверне тисячі поглядів до вашої реклами.
 • Виготовлення вивісок і рекламних фасадів. Традиційними банерами, пластиковими або композитними вивісками, навіть зі світлодіодним підсвічуванням, сьогодні вже нікого не здивувати. Адже ваші конкуренти використовують ті ж методи реклами і залучення клієнтів. А ось «жива вивіска» над входом в магазин, заклад або офіс, або ж цілий рекламний фасад з пайєток - це інструмент, який не залишить ваш бізнес без уваги.
 • Для створення унікальних стел і рекламних пілонів. Це реклама великих розмірів, яка встановлюється біля офісів, торгових або бізнес центрів, автосалонів. Вона привертає увагу за рахунок одного тільки величезного розміру. А тепер уявіть, наскільки більше увагу можна отримати, розмістивши на такій конструкції малюнок і текст з тисяч маленьких кольорових пластинок, які приводяться в рух від найменшого вітру? Це буде дуже помітна і ефективна реклама.
 • Фотозона з пайєток. На сьогоднішній день це одне з найкращих рішень, якщо вам потрібна фотозона на весілля, корпоратив або інший святковий захід. Блиск пайєток і постійний рух, зроблять таку фотозону ідеальним місцем для фотографій на пам'ять. Навіть ті, хто не дуже люблять фотографуватися, не зможуть залишитися байдужими. Ми пропонуємо близько 50 кольорових рішень, що дозволяє створювати яскраві однотонні або багатобарвні фотозони з паєток, які стануть справжньою окрасою вашого весілля або іншого значущого для вас свята.
 • Оформлення стін всередині будівель. Рекламні пайєтки можуть використовуватися для унікального оформлення інтер'єру вашого офісу, ресторану, салону краси або магазину. Таке рішення не тільки оригінально прикрасить приміщення, але і може перетворитися на потужний рекламний інструмент, якщо на ній буде розміщуватися фірмовий логотип і назва компанії.
  Багато клієнтів або покупців обов'язково захочуть сфотографуватися біля такої яскравої і незвичайної «стіни». Далі вони будуть викладати ці фото в соціальні мережі і отримувати свої лайки. А ви в цей же час отримуєте абсолютно безкоштовну рекламу вашого бренду, компанії або закладу. Такий хід особливо актуальний для бізнесів, що працюють з жіночою аудиторією.

Скільки коштує «жива вивіска»?

На остаточну вартість вивіски з пайєток впливає відразу кілька факторів:

 1. Розмір. Це головний фактор, оскільки чим більшого розміру вивіска вам потрібна, тим більшу кількість самих пайєток потрібно використовувати і тим більш трудомістким буде процес виготовлення. Це безпосередньо впливає на ціну.
 2. Тип і область монтажу. Однотонна вивіска однозначно буде коштувати дешевше, ніж складний багатобарвний малюнок. Чим складніша форма вивіски, тим вона буде дорожчою. Тут також важливо враховувати і складність монтажу на площу, де вивіска повинна бути закріплена.
 3. Додаткове підсвічування. Якщо ви бажаєте підсвітити конструкцію для більш ефективної роботи в темний час доби, ми зможемо встановити прожектори або світлодіодне підсвічування. Вартість даної послуги розраховується індивідуально.
 4. Дизайн. Якщо у вас є готовий макет, ми зможемо відразу перейти на стадію виробництва. Якщо ж макет відсутній, наші дизайнери розроблять зовнішній вигляд майбутньої вивіски з урахуванням ваших побажань.

Щоб дізнатися актуальну вартість air вивіски, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону або приходьте до нас в офіс, щоб детально обговорити майбутній проект. Після проведення необхідних індивідуальних розрахунків, наш менеджер надасть вам актуальну інформацію про вартість і час виготовлення.


3 причини, чому варто замовити вивіску з пайєток у нас:

 1. Власне виробництво. Ми самі виготовляємо вивіски з пайєток завдяки власній виробничій базі. Це дозволяє нам контролювати якість продукції і враховувати індивідуальні побажання кожного нашого клієнта.
 2. Великий досвід роботи в рекламі. Ми більше 10 років займаємося виробництвом різних рекламних конструкції. За цей час наші фахівці набули великого досвіду роботи з різними видами матеріалів, а також постійно вивчали і використовували нові технології, необхідні для створення красивих сучасних вивісок. Ми вміємо вчитися і вчасно використовувати новинки рекламного ринку, поки вони ще актуальні і можуть ефективно працювати.
 3. Монтаж вивісок по всій Україні. Наші фахівці монтували найрізноманітніші види вивісок в десятках великих і маленьких міст нашої країни. Ми пропонуємо виїзд і монтаж вивіски з пайєток в будь-якому місті, щоб забезпечити клієнтам максимальний комфорт при роботі з нами.

Замовте «живу вивіску» - будьте попереду всіх!

Ваша величезна перевагу в тому, щоб зараз замовити вивіску з пайєток, полягає в наступному: цей вид реклами тільки набирає популярність в Україні. Про нього мало знають кінцеві споживачі реклами, а також далеко не всі рекламні агентства почали пропонувати послуги з виготовлення подібних вивісок.

Через кілька місяців «жива вивіска» стане справжнім трендом і багато хто почне його використовувати для просування своїх компаній і брендів. Зараз ви має відмінну можливість обігнати своїх конкурентів на кілька місяців і піти далеко вперед.

Якщо вміло використовувати рекламні паqєтки та створити з них гарну яскраву рекламу в правильному місці, ви не тільки зможете змусити потенційних клієнтів відірвати погляди від своїх смартфонів, але і отримаєте додаткову безкоштовну рекламу в соціальних мережах, якщо вони будуть фотографуватися біля вашої вивіски і ділитися цими фото в соціальних мережах.

Замовте яскраву «живу вивіску», оригінальну фотозонe або оформлення фасаду з рекламних паqєток у компанії «Український рекламний дім». Ми допоможемо вам створити унікальну рекламу, яка буде залучати в кілька разів більше уваги, ніж звичайні рекламні носії. Ви будете кардинально відрізнятися від конкурентів і отримувати більше нових клієнтів.

Щоб замовити вивіску з паqєток або уточнити актуальну вартість, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ВИВІСКУ З ПАЙЄТОК

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00