Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Візитки

Друк візиток - це процес виготовлення бізнес карток, які використовуються для надання короткої лаконічної інформації про певну компанії або людину. Візитні картки були відомі ще за часів Стародавнього Китаю. На них вказувалися ім'я людини і посада, яку він займав. У наш час на візитках розміщується логотип, назва фірми, ПІБ власника візитки, контактний телефон, адреса, сфера діяльності компанії або людини, а також короткий список послуг, що надаються.

Поліграфія «Український рекламний дім» здійснює друк візиток на власному обладнанні вже більше 10 років. Ми пропонуємо клієнту приємні ціни і швидкі терміни виконання замовлення. У нас можна замовити друк візиток на пластику, на дизайнерському картоні, на папері різної щільності. Друк візиток здійснюється в Хмельницькому з можливою доставкою в Київ, Львів, Харків, Одесу або будь-яке інше місто країни. Зразки виготовлених візиток можна подивитися на нашому сайті.


Які є види візиток?

Всі візитки, незалежно від способу виготовлення, можна розділити на кілька видів. Візитна картка може бути односторонньою або двосторонньою. Інформація може розташовуватися горизонтально або вертикально. Може бути з округленими кутами або прямими.

Стандартний формат візитки для друку в Україні - 90*50 мм, хоча в останні роки все більш популярними стають так звані «евровізіткі» формату 85*55 мм. Крім стандартної прямокутної форми візитки також можуть бути круглими, квадратними або подвійними (складаються вдвічі завдяки лінії згину посередині).

Форму візитки потрібно вибирати в залежності від сфери бізнесу або роду діяльності, яким Ви займаєтеся. Юристам, торговим представникам, лікарям, компаніям, що працюють в B2B сегменті, найкраще замовити виготовлення візиток стандартної форми. Ресторани, кафе, магазини, кінотеатри, люди творчих професій можуть дозволити собі замовити друк візиток більш оригінальної і незвичайної форми.


Види друку та виготовлення візиток

Існує кілька способів виготовлення візиток. Кожен з них має свої особливості, терміни виробництва, вартість, переваги і недоліки. Вони розрізняються за типом використовуваного обладнання і способами нанесення інформації. Для виготовлення традиційних візиток застосовується цифровий та офсетний друк. Друк ексклюзивних візиток вимагає використання спеціальних методів нанесення інформації, таких як шовкографія, тиснення і конгрев.

Нижче приведено прайс на виготовлення візиток

Цифровий друк Тираж 100 шт
1 стор 2 стор
Папір крейда 300 г\м² 100 150
Дизайнерський картон, 300 г\м² 200 250
Папір крейда 300 г\м² + глянцева ламінація 200 250
Папір крейда 300 г\м² + матова ламінація 220 270
Папір крейда 300 г\м² + матова ламінація "під пластик" 300 350
Папір крейда 450 г\м² + матова ламінація SoftVelvet 300 350

Офсетний друк 500 шт 1000 шт
1 або 2 сторонні
Папір крейда 250 г\м², "Економ" без покриття 240 260
Папір крейда 350 г\м², 1 строна - УФ лак 280 320
Папір крейда 350 г\м², двустороннє ламінування (МАТ, ГЛЯНЕЦЬ) 320 400
Дизайнерський картон "Льон" 350 г\м² 240 280

Вартість виготовлення макету візиток: 1 сторона=150 грн, 2 сторони=200 грн.


Цифровий друк візиток

Цифровий або терміновий друк візиток - найшвидший спосіб виготовлення продукції малих тиражів. Цифрові принтери переносять зображення на папір завдяки технології прямого нанесення фарб. Вони беруть інформацію безпосередньо з електронного файлу, для процесу друку не потрібна додаткова підготовка і виготовлення друкованих форм - досить вставити папір і виставити потрібні параметри.

Цифровий друк може бути повнокольоровим або чорно-білим. Для виготовлення візиток в основному використовується крейдований папір різної щільності - від 250 до 450 г/м2. Даний вид друку застосовують для тиражів від 50 до 500 штук, хоча найбільш часто замовляють друк візиток, тиражем 100 штук. При наявності готового макету замовлення можна виконати в самі мінімальні терміни - від одного робочого дня.

Для додаткового захисту від механічних пошкоджень і подовження їх терміну служби вироби можна заламінувати. Для ламінування можна вибрати матову або глянцеву плівку різної щільності. Щільна ламінація дозволяє отримати ефект пластика і надає виробам більш дорогий вид.

Переваги:

 • Вартість. Цей параметр можна віднести і до переваг, і до недоліків. Цифровий друк візиток сам по собі дорогий, ціна однієї штуки в рази вище, ніж при використанні офсетного друку. Однак вона ідеально підходить, якщо хочете замовити друк візиток дешево в невеликій кількості. Вартість виготовлення візиток на цифровому обладнанні в правильно підібраній кількості обійдеться в меншу суму, ніж при офсетного друку.
 • Друк малих тиражів. Не завжди підприємцю, особливо на початку, потрібно велику кількість візиток. До того ж, на початковому етапі, важлива кожна копійка. Цифровий друк дає можливість без великих вкладень почати рекламу власної справи.
 • Друк візиток швидко і в мінімальні терміни. При цифровому друку немає необхідності проводити роботи по налаштуванню і виготовляти форми для подальшого друку, тому швидкість виготовлення продукції в рази вище, ніж при офсетного друку.
 • Якість і персоналізація. Друкар після першого ж примірника може перевірити якість зображення і, якщо є помилки, може їх миттєво виправити. Даний вид друку ідеально підходить для виготовлення персоналізованих друкованих виробів: сертифікатів, грамот, унікальних візиток.

Недоліки:

 • Обмеження за розміром паперу. Максимальний розмір листа, який можна використовувати для друку на цифровому принтері становить 450*320 мм.
 • Вартість. Використання цифрового обладнання вигідно тільки при друку маленьких тиражів. При тиражі 500 штук або навіть менше, іноді вигідніше використовувати офсетний друк і надрукувати собі 1000 штук за ті ж гроші. Ці нюанси краще уточнювати у менеджера, щоб він підказав Вам який варіант буде дешевше і кращий.
 • Якість зображення і передачі кольору на цифровому принтері дуже гарна, але воно все одно програє офсетному обладнанню. Також цифрові принтери не дозволяють отримати пантони.

Офсетний друк візиток

Друк візиток офсет - найбільш популярний і якісний метод виготовлення візиток. Це складний багатоетапний процес, що вимагає спеціального устаткування і кваліфікованих співробітників. Потрібна інформація переноситься на папір зі спеціальної друкованої форми через офсетний циліндр. Зображення може наноситься в один або кілька кольорів з одного або двох сторін. Для кожного кольору створюється окрема форма, відповідна окремому кольору системи CMYK (синій, пурпуровий, жовтий і чорний). Комбінації цих чотирьох відтінків вистачає, щоб відтворити будь-який колір.

Складна попередня підготовка займає певний час, тому офсетний друк займає набагато більше часу, ніж цифровий. Перед тим як запустити тираж до друку, потрібно провести приладку, щоб отримати бажаний колір і якість продукції. На приладку однієї повнокольорової сторінки припадає близько 200 сторінок браку.

Великі витрати часу і грошей на настройку роблять нерентабельним друк візиток тиражем менше 1000 штук. Однак після налаштування кожна наступна тисяча буде вартувати все дешевше. Щоб машини не простоювали і не працювали в холосту практикується друк збірних тиражів - макети декількох клієнтів друкуються разом. Це дозволяє замовити продукцію тиражем від 500 штук.

Офсетний друк дозволяє використовувати крафтовий, глянцевий або матовий папір різної щільності. Після друку проводиться обов'язкова додаткова обробка - обрізка виробів в потрібний розмір. Також за бажанням клієнта можна додатково зробити обрізку кутів, покриття глянцевою або матовою ламінацією для додаткового захисту з одного або двох сторін, покриття гібридним або УФ-лаком, щоб вироби мали більш привабливий і оригінальний зовнішній вигляд.

Переваги:

 • Висока якість. Офсетний друк значно перевершує цифровий за якістю, стійкість фарб набагато вище.
 • Низька вартість великих тиражів. Витрати на попередню підготовку роблять офсет непридатним і нерентабельним для тиражів менше 500 штук. Однак, чим більше тираж, тим менше коштує одиниця продукції. Якщо вартість однієї візитки при цифровому друку коливається в межах 1-2 грн. за штуку в залежності від кількості кольорів і сторін, то при офсетного друку ціна однієї візитки становить 20-30 копійок. І чим більше тираж, тим меншою буде вартість одиниці продукції.
 • Великий вибір матеріалів для друку, варіантів додаткової ламіцаціі і постдрукарських робіт.

Недоліки:

 • Можливість друку візиток тільки великими тиражами від 500 або 1000 штук, оскільки витрати на приладку роблять нерентабельними маленькі тиражі до 500 штук.
 • Терміни. Офсетний друк значно поступається цифровому за швидкістю виконання замовлення. І хоча швидкість друку самого обладнання дуже висока, попередня підготовка і постдрукарська обробка значно уповільнюють процес. Щоб забрати замовлення клієнтові доведеться чекати 3-4 робочих дні.
 • Не можна внести зміни в макет. Якщо макет вже пішов до друку, а Ви побачили, що там є помилка - вказали неправильну інформацію або номер телефону, або просто хочете щось додати на свою візитку, такої можливості не буде, оскільки найчастіше друкуються збірні тиражі і у друку може знаходиться не тільки Ваше замовлення.

Виготовлення ексклюзивних візитокк

Люди певних професій або заможні бізнесмени часто замовляють собі унікальні і особливі візитки, які підкреслять їх статус і допоможуть виділитися. Ексклюзивні візитки виглядають більш солідно і створюють додатковий позитивний імідж свого власника. Вони значно дорожчі візиток, виготовлених методом цифрового та офсетного друку, проте допомагають швидше завоювати довіру і я потенційних клієнтів або партнерів.

У нас можна замовити друк оригінальних дизайнерських візиток на різних видах дизайнерського картону. Картон різних виробників, найрізноманітніших кольорів, щільності і з рельєфною поверхнею (льон, вельвет, полотно та інші) дозволяють створювати неповторні візитні картки.

Також ми пропонуємо виготовлення візиток на пластику. Він може бути прозорим або кольоровим. Виглядає дуже незвично і незабутньо.

Друк ексклюзивних візиток вимагає застосування особливих технік, таких як шовкографія, тиснення і конгрев.

Шовкотрафаретний друк візиток - популярний і дорогий метод, при якому зображення наноситься на основу методом вдавлення фарб через сито. Кольори виходять дуже яскравими і насиченими, а сама фарба дуже довговічна і стійка. Друк візиток методом шовкографії дозволяє наносити зображення на пластик, дизайнерський картон і різні види паперу.

Можна наносити зображення в кілька кольорів. Після нанесення певного кольору фарбу сушать, далі починають нанесення наступного кольору. Також є можливість вибіркового покриття гібридним лаком, що надає виробу ще більшої оригінальності. Виготовлення пластикових або паперових візиток методом шовкотрафаретного друку займає багато часу, оскільки в процесі багато ручної роботи.

Тиснення – один з видів післядрукарської обробки візиток, який створює зображення на поверхні картону, паперу або пластику за допомогою холодного та гарячого пресу. Перед пресуванням попередньо виготовляється кліше із зображенням і текстом, який повинен бути розташований на візитці. Розрізняють сліпе тиснення і тиснення фольгою.

Сліпе тиснення – це коли кліше під пресом видавлює потрібне зображення на поверхні матеріалу. При тисненні фольгою між нагрітим до певної температури кліше і потрібним матеріалом розташовується золота або срібна фольга, а потім проводиться пресування. Під впливом пресу і високої температури фольга відстає від плівки і за допомогою клейового шару залишається на поверхні матеріалу.

Конгрев - це надання зображенню або напису опуклості завдяки застосуванню відразу двох кліше. У процесі пресування матеріал знаходиться між двома кліше. Тут також може бути сліпе тиснення або використовуватися фольга.

Переваги ексклюзивних візиток:

 • Ви отримуєте унікальні і незабутні візитки завдяки використанню ексклюзивних методів нанесення.
 • Можливість наносити інформацію на різні види матеріалів: пластик, дизайнерський картон, папір різної щільності, шкіру та інші.
 • Висока якість та індивідуальність. Шовкографія дає відмінні насичені кольори, тиснення дозволяє створювати якісне зображення, видавлені в матеріалі з можливим покриттям фольгою. Такі візитки обов'язково запам'ятовуються, адже суперників у них не багато. Дані методи нанесення інформації дозволяють створювати індивідуальні і складні зображення з різними ефектами.
 • VIP-візитки дозволяють вигідно відрізнятися на фоні своїх конкурентів, створюють додатковий позитивний імідж.

Недоліки:

 • Вартість. Трудомісткість процесу будь-якого з видів нанесення, необхідність попереднього виготовлення кліше, роблять ці візитки дійсно ексклюзивними, як за зовнішнім виглядом, так і за ціною. Далеко не кожен собі їх може дозволити. Але той, хто може, вже випередить своїх конкурентів в боротьбі за увагу клієнтів.
 • Терміни виготовлення. Дані види нанесення інформації займають багато часу і вимагають ручної праці. Тому ексклюзивні візитки можуть виготовлятися близько 7 робочих днів.
 • Виробляються невеликими тиражами в силу трудомісткості процесу і значной вартості продукції.

Дизайн, ціна, доставка

Перед запуском у виробництво потрібно попередньо розробити макет візитки з урахуванням методу друку, який буде використовуватися для їх виготовлення. Наші дизайнери допоможуть створити для Вас гарний оригінальний макет або ж Ви можете зробити це самостійно. Потрібні вимоги до дизайну можна прочитати тут.

Термін виготовлення візиток безпосередньо залежить від обраного типу друку.

Вид друку Термін виготовлення
Цифровий друк від 1 робочого дня
Офсетний друк 3-4 робочих дні
Шовкотрафаретний друк, тиснення, конрев близько 7 робочих днів

Друкарня «Український рекламний дім» пропонує друк візиток самих різних видів і тиражів. Ціна залежить від матеріалу, на якому буде нанесена інформація, типу друку, а також кількості візиток. На вартість може додатково вплинути наявність ламінації та інших післядрукарських робіт за побажанням клієнта. Детальні умови оплати і доставки готової продукції дивіться тут.

Замовити друк візиток Ви можете онлайн або по телефону. Для онлайн замовлення використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ДРУК ВІЗИТОК

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00