Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Табло обміну валют

Світлодіодне табло курсів валют - це невід'ємний атрибут будь-якого банку або пункту обміну валюти. Це маяк уваги для всіх бажаючих обміняти гроші. Його добре видно здалеку на відстані 200-250 метрів і воно допомає збільшити кількість клієнтів в обміннику або в банку.


Чому варто замовити?

Вуличне табло курсів валют допоможе розвинути Ваш бізнес, залучити більше уваги і привести нових клієнтів. Воно має кілька незаперечних переваг:

Помітність. Яскраві світлодіоди на контрастному чорному фоні дуже добре кидаються в очі, їх добре видно здалеку. Інформацію зручно читати. Працюватиме і вдень, і вночі.

Довговічність. Світлодіоди, що використовуються для виведення інформації, мають тривалий термін експлуатації і прослужать багато років. Корпус табло найчастіше виготовляється з міцного алюмінієвого композиту.

Легкість зміни інформації. Розмістити актуальну інформацію та оновити дані дуже просто і це займає небагато часу. Можуть бути різні варіанти для зміни інформації - використовуючи пульт, флешку або по Wi-Fi.

Додаткова реклама. На табло можна розмістити логотип і назву банку або фірми, а також вказівні стрілки, щоб Вас легше було знайти.

Індивідуальна конструкція і дизайн. Клієнт може вибрати потрібну кількість грошових одиниць, порядок їх розміщення, колір світлодіодів, колір корпусу і кількість робочих сторін.


Ціна, виготовлення і терміни

Електронне табло курсів виготовляється за 7-10 робочих днів залежно від складності конструкції. Працюємо в місті Хмельницький, надійно упаковане табло можемо відправити в будь-яке місто України. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка». При необхідності, за запитом клієнта, проводимо установку табло на фасад будівель. Фото з прикладами наших робіт дивіться на сайті.

Однотипний прайс на табло обміну валют для банків і обмінників відсутній через те, що кожен такий проект дуже індивідуальний.

Ціна буде залежати від розмірів конструкції, кількості полів під відображення інформації про курси валют, кількості сторін. Надішліть запит поштою або надайте інформацію нашому менеджеру, щоб ми підготували Вам індивідуальний прорахунок.

Табло котирування валют - обов'язковий елемент реклами банку або обмінника. Воно дозволить привернути увагу потенційних клієнтів, і дає їм можливість відразу дізнатися потрібну інформацію про курс. Замовте табло у компанії Український рекламний дім. У нас відмінна ціна і гарантія якості.

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00