Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Табло обміну валют

Світлодіодне табло курсів валют - це невід'ємний атрибут будь-якого банку або пункту обміну валюти. Це маяк уваги для всіх бажаючих обміняти гроші. Його добре видно здалеку на відстані 200-250 метрів і воно допомає збільшити кількість клієнтів в обміннику або в банку.


Чому варто замовити?

Вуличне табло курсів валют допоможе розвинути Ваш бізнес, залучити більше уваги і привести нових клієнтів. Воно має кілька незаперечних переваг:

Помітність. Яскраві світлодіоди на контрастному чорному фоні дуже добре кидаються в очі, їх добре видно здалеку. Інформацію зручно читати. Працюватиме і вдень, і вночі.

Довговічність. Світлодіоди, що використовуються для виведення інформації, мають тривалий термін експлуатації і прослужать багато років. Корпус табло найчастіше виготовляється з міцного алюмінієвого композиту.

Легкість зміни інформації. Розмістити актуальну інформацію та оновити дані дуже просто і це займає небагато часу. Можуть бути різні варіанти для зміни інформації - використовуючи пульт, флешку або по Wi-Fi.

Додаткова реклама. На табло можна розмістити логотип і назву банку або фірми, а також вказівні стрілки, щоб Вас легше було знайти.

Індивідуальна конструкція і дизайн. Клієнт може вибрати потрібну кількість грошових одиниць, порядок їх розміщення, колір світлодіодів, колір корпусу і кількість робочих сторін.


Ціна, виготовлення і терміни

Електронне табло курсів виготовляється за 7-10 робочих днів залежно від складності конструкції. Працюємо в місті Хмельницький, надійно упаковане табло можемо відправити в будь-яке місто України. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка». При необхідності, за запитом клієнта, проводимо установку табло на фасад будівель. Фото з прикладами наших робіт дивіться на сайті.

Однотипний прайс на табло обміну валют для банків і обмінників відсутній через те, що кожен такий проект дуже індивідуальний.

Ціна буде залежати від розмірів конструкції, кількості полів під відображення інформації про курси валют, кількості сторін. Надішліть запит поштою або надайте інформацію нашому менеджеру, щоб ми підготували Вам індивідуальний прорахунок.

Табло котирування валют - обов'язковий елемент реклами банку або обмінника. Воно дозволить привернути увагу потенційних клієнтів, і дає їм можливість відразу дізнатися потрібну інформацію про курс. Замовте табло у компанії Український рекламний дім. У нас відмінна ціна і гарантія якості.

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00