Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Брендування автомобілів

Брендування автомобіля, за словами багатьох клієнтів, є одним з найбільш ефективних джерел залучення нових клієнтів з усіх видів зовнішньої реклами. Брендування авто дозволяє охопити широку потенційну аудиторію по всьому місту в різний час доби.


Переваги

Рекламне обклеювання автомобілів дає незаперечні переваги:

Якщо Ви обклеюєте власне або корпоративне авто, то отримуєте безкоштовну рекламну площу, яка буде рекламувати бізнес протягом декількох років, незалежно від того варто машина або їде, і де вона знаходиться.

У випадку зі своїм або корпоративним авто, обклеювання автомобіля є ще й дуже вигідним - потрібно один раз заплатити за друк і поклейку і не потрібно кожен місяць платити за оренду рекламної площі.

Рекламне оголошення бачать люди в різних частинах міста. Рекламу на білборді можна побачити тільки в тій частині міста, в якій він встановлений. Приватний автомобіль часто буває на таких вулицях, де немає білбордів, тому реклама на авто допоможе охопити додаткову аудиторію.


Варіанти обклеювання авто

Є кілька способів обклеювання автомобілів і громадського транспорту рекламою:

Часткова поклейка. Є два варіанти часткової поклейки плівки на авто:

  • Накейки на авто. Це може бути реклама компанії або будь-яке зображення, яким власник хоче прикрасити своє авто. Оголошення або малюнок розміщується на декількох частинах транспортного засобу.
  • Магнітна реклама на автомобіль. На спеціальну магнітну стрічку наклеюється плівка-самоклейка. Після Ви отримуєте рекламне оголошення, яке можна закріпити на будь-якій частині автомобіля, якщо воно підходить туди за розміром. Магнітна реклама на авто - це легко і практично. Рекламу можна в будь-який момент зняти або замінити іншою.

Реклама на задньому склі автомобіля. Дуже дієвий спосіб прорекламувати свій бізнес, оскільки на світлофорах або в пробках оголошення обов'язково побачать водії, які стоять позаду. Реклама бізнесу на задньому склі автомобіля завжди добре видно і буде працювати навіть, коли машина просто стоїть у дворі і на неї дивляться перехожі.

Повне брендування Повне обклеювання автомобіля рекламою певного магазину або компанії. Займає близько 80% площі транспортного засобу. Таку рекламу неможливо не помітити. У Вашого бізнесу може бути своя рекламна машина, яка курсуватиме по різних частинах міста.


Види плівокк для поклейки автомобіля

Сьогодні активно використовуються два види плівок: звичайна плівка-самоклейка і Ван Вей Віжн.

Найбільш популярним методом є обклеювання авто оракалом. Це біла або прозора плівка-самовлейка з повнокольоровим друком. Не боїться вологи і не вигорає на сонці, не пропускає світло. Якщо перед наклеюванням її додатково заламінувати, термін служби значно збільшується. Також крім друку, можна замовити порізку кольорової плівки, щоб виготовити написи або певний малюнок для поклейки на автомобіль.

Перфоплівка Ван Вей Віжн (One Way Vision) має особливу сітчасту структуру, завдяки якій на ній можна друкувати, але при цьому вона пропускає світло. Застосовується для обклеювання вікон в автомобілях і громадському транспорті, оскільки дозволяє пасажирам бачити, що відбувається зовні.


Обклейка авто – ціна і терміни

Вартість обклеювання авто плівкою залежить від площі поверхні авто, призначеної для реклами в квадратних метрах, а також від того, який вид плівки буде використаний для брендування. У вартість входить друк, ламінація (за бажанням клієнта), підготовка поверхні транспортного засобу і сама поклейка. Також розробляємо дизайн і надаємо клієнту візуалізацію, як буде виглядати реклама на авто чи автобусі.

Терміни виготовлення залежать від завантаження принтера, ламінатора, завантаження майстра, що займається поклейкою плівки, а також обсягу робіт, які потрібно виконати. Найкраще проводити поклейку в теплому приміщенні, уникати мінусових температур.

Ми можемо зробити для Вас рекламу на автомобіль будь-якої складності. Друкуємо плівку і брендуємо транспорт в Хмельницькому, фото з прикладами робіт можна подивитися на сайті.

Реклама на автомобілі має широке охоплення різноманітної цільової аудиторії і велику ефективність. Замовте зараз, створіть рекламне оголошення, яке побачать тисячі людей по всьому місту.

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00